Radiant Logistics گسترش مداوم شبکه Adcom را با فعالیت های جدید در جکسونویل ، فلوریدا اعلام کرد

می گوید تامی تاپیر، Radiant Regional VP برای جدیدترین مکان: “من خوشحالم که شان ، جودی و تیم به ما پیوسته اند ، جکسونویل حضور و تصدی در صنعت برای سازمان ما. تخصص آنها ، به ویژه در تحرکات حساس به زمان تولید و تجهیزات سنگین شامل واردات ، انبارداری و هماهنگی تحویل نهایی ، کاملاً مناسب شبکه Radiant است. “

اضافه می کند بوهن کرین، رئیس و مدیر عامل شرکت Radiant: “Radiant همچنان متعهد به حمایت از کارآفرینان لجستیکی ما مانند شان و جودی است که به ایجاد ارزش حداکثر برای مشتریان در سراسر جهان کمک می کنند. ما همچنین مفتخریم که Adcom-Jacksonville را به عنوان یکی از اولین مکان های خود می شناسیم در ارتباط با تصمیم آنها برای پیوستن به Radiant Network مستقیماً به سیستم عامل جدید SAP TM ما سوار می شوند. ما هیجان زده هستیم که می توانیم از طریق چنین مجموعه راه حل قوی از آنها پشتیبانی کنیم و منتظر موفقیت مداوم آنها برای سالهای آینده هستیم. “

درباره Adcom Worldwide:
برای بیش از 25 سال ، Adcom Worldwide بهترین خدمات تخصصی موجود در صنعت حمل و نقل را ارائه داده است. در سال 2008 ، Adcom Worldwide به خانواده شرکت های Radiant پیوست ، که خدمات حمل و نقل و تدارکات را در سراسر جهان از طریق شبکه بیش از 100 مکان شریک متعلق به شرکت و عامل در سراسر آمریکای شمالی ارائه می دهد. این شرکت با استفاده از شبکه ای از شرکت های مخابراتی مستقل و شرکای خدمات یکپارچه مستقر در استراتژیک در سراسر جهان ، به یک پایگاه حساب متنوع خدمات می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Adcom و نحوه عضویت در Radiant Network ، لطفاً تماس بگیرید بوهن کرین، بنیانگذار و مدیر عامل: 1.800.843.4784 یا ایمیل [email protected].

درباره Radiant Logistics، Inc:
Radiant Logistics، Inc. (www.radiantdelivers.com) شرکت مادر عمومی Adcom Worldwide و یک ارائه دهنده جامع خدمات حمل و نقل شخص ثالث و حمل و نقل چند حالته در آمریکای شمالی است. Radiant از طریق ارائه خدمات جامع خود ، خدمات حمل و نقل داخلی و بین المللی ، خدمات کارگزاری کامیون و راه آهن و سایر خدمات مدیریت زنجیره تأمین ارزش افزوده ، از جمله کارگزاری گمرک ، تحقق سفارش ، مدیریت موجودی و انبار را به یک حساب حساب متنوع شامل تولید کنندگان ، توزیع کنندگان ارائه می دهد. و خرده فروشان با استفاده از شبکه حامل های مستقل و نمایندگان بین المللی مستقر در استراتژیک در سراسر جهان.

این بیانیه مطبوعاتی شامل بیانیه های آینده نگرانه به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 اصلاح شده و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 اصلاح شده در مورد عملکرد عملیاتی آینده ، رویدادها ، روندها و برنامه ها است. ما این گفته های آینده نگر را بر اساس انتظارات و پیش بینی های فعلی خود درباره رویدادهای آینده بنا کرده ایم. این اظهارات آینده نگر تضمین کننده نیستند و در معرض خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیاتی شناخته شده و ناشناخته در مورد ما هستند که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای ما با نتایج آینده ، سطح فعالیت متفاوت باشد ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی با این جملات آینده نگر. اگرچه شناسایی همه عواملی که ممکن است باعث عملکرد واقعی عملکرد ، رویدادها ، روندها یا برنامه های ما با آنچه در این بیانیه های آینده نگر ذکر شده متفاوت باشد غیرممکن است ، ما برخی از عوامل خطر برجسته تر را در پرونده های خود شناسایی کرده ایم کمیسیون بورس و اوراق بهادار و سایر اسناد عمومی و اطلاعیه های مطبوعاتی که می توانید در وب سایت ما پیدا کنید (www.RadiantDelivers.com) به خوانندگان هشدار داده می شود كه به اظهارات آینده نگرانه ما اعتماد بی جهت نداشته باشند ، زیرا آنها فقط از تاریخ تنظیم شده صحبت می كنند. چنین اظهاراتی تضمینی برای عملکرد یا رویدادهای آینده نیست و ما هیچ تعهدی را نداریم که هرگونه بازنگری در این بیانیه آینده نگر را برای انعکاس رویدادها یا شرایط رخ داده پس از تاریخ این گزارش انجام دهیم.

SOURCE Radiant Logistics، Inc.

لینک های مربوطه

http://radiantdelivers.com