SafeRide vInsight un را راه اندازی می کند – یک سیستم عامل مدیریت سلامت خودرو با یادگیری عمیق

TEL AVIV ، اسرائیل، 10 نوامبر 2020 / PRNewswire / – SafeRide Technologies ، ارائه دهنده اصلی مدیریت سلامت وسایل نقلیه مبتنی بر هوش مصنوعی (VHM) ، تجزیه و تحلیل داده ها و راه حل های امنیت سایبری امروز از vInsight ™ – یک پلت فرم توسعه VHM مبتنی بر هوش مصنوعی برای OEM ها ، تامین کنندگان ردیف 1 ، فروشندگان فروش مخابراتی مخابراتی ، و ناوگان سکوی vInsight شامل یک ابزار توسعه VHM و موتورهای استنباطی است که برای نظارت بر سلامت خودرو درون خودرو و از راه دور مبتنی بر AI طراحی شده است.

vInsight Developer ابزاری است که مشتریان را قادر می سازد الگوریتم های یادگیری عمیق پیشرفته برای VHM را با استفاده از کتابخانه ای غنی از مدل های درجه تولید و الگوهای طراحی برای سیستم های اصلی وسیله نقلیه مانند موتور ، پیشرفته ، آموزش ، بهینه سازی ، آزمایش و استقرار دهند. انتقال ، انتشار ، ترمز ، مدیریت باتری و موارد دیگر. vInsight Developer می تواند مدل های فشرده و بهینه شده را برای استقرار تعبیه شده روی وسایل نقلیه تولید کند.

vInsight Edge یک موتور زمان اجرا VHM تعبیه شده است که برای ماژول های دروازه ، کنترل کننده های دامنه و ماژول های telematics طراحی شده است. vInsight Cloud یک موتور زمان اجرا VHM است که از وسایل نقلیه قدیمی و استقرار بازارهای پشتیبان پشتیبانی می کند. این موتورهای زمان اجرا با استفاده از الگوریتم های آموزش دیده VHM که توسط vInsight Developer ایجاد شده استنباط واقعی را انجام می دهند.

وی افزود: “پیشرفت در رانندگی خودكار ، برق ، بهره وری سوخت و مقررات آلایندگی باعث افزایش پیچیدگی خودرو می شود.” گیل ریتر، معاون مدیریت و بازاریابی محصول SafeRide. “روشهای تشخیصی سنتی دیگر نمی توانند وضعیت پیچیده و عملکرد خودرو را توصیف کنند. این محدودیت ، چالشهای فراوانی را ایجاد می کند ، از جمله مشکلات کیفیت خودرو و افزایش هزینه های ادعاهای ضمانت ، فراخوان ، نگهداری و خرابی.”

راه حل های موجود VHM برای شناسایی و پیش بینی سو mal عملکردها به کدهای مشکل تشخیصی (DTC) و داده های telematics متکی هستند. DTC ها فقط پس از وقوع می توانند خرابی ها را تشخیص دهند و اطلاعات محدودی در مورد مشکل ارائه می دهند. این امر منجر به یک فرآیند ترمیم پیچیده و گران قیمت و گاهی اوقات یک تشخیص اشتباه می شود. راه حل های telematics با پهنای باند شبکه و دسترسی به داده ها محدود می شوند. بنابراین ، آنها قادر به پرداختن به پیچیدگی روزافزون وسایل نقلیه مدرن نیستند.

دکتر ساشا آپارتسین ، رئیس علوم داده SafeRide گفت: “هوش مصنوعی و به طور خاص یادگیری عمیق ، در پردازش داده ها از سیستم های پیچیده و استخراج بینش ارزشمند بسیار کارآمد است.” “با استفاده از شبکه های عصبی پیشرفته ، پلتفرم SafeRide vInsight امکان تشخیص به موقع سوf عملکردها را فراهم می کند و به پیش بینی خرابی ها و شناسایی علت اصلی مشکلات کمک می کند. vInsight Edge امکان استقرار کارآمد این قابلیت های مدیریت سلامت پیشرفته را بر روی خودرو فراهم می کند ، جایی که دسترسی به هزاران سیگنال وجود دارد. در زمان واقعی.”

فناوری AI برای ارائه قابلیت های پیشرفته VHM بسیار حیاتی است. با این وجود ، دانش دامنه و تخصص الکترومکانیکی نیز در پیکربندی و تنظیم الگوریتم های هوش مصنوعی حیاتی هستند. پلتفرم SafeRide vInsight با رویکرد ترکیبی طراحی شده است که هوش مصنوعی را با دانش فیزیک و دامنه ترکیب می کند تا عملکرد بهینه داشته باشد. vInsight Developer این امکان را به مشتریان و شرکای خود می دهد که دارای تخصص دامنه خودرو هستند و دانش خود را با مدل ها ، الگوها و جریان های طراحی SafeRide ترکیب کنند تا در مدت زمان کوتاه ، با کمبود تخصص هوش مصنوعی یا کم ، نتایج لازم را ارائه دهند.

vInsight از فناوری یادگیری عمیق بدون نظارت و نظارت بر خود برنده جایزه SafeRide استفاده می کند. در حالی که سایر راه حل های مبتنی بر هوش مصنوعی از مجموعه داده های دارای برچسب با شرایط بهداشتی غیر عادی یاد می گیرند ، vInsight می تواند از مجموعه داده های بدون برچسب فقط با شرایط سالم طبیعی یاد بگیرد. این به طور چشمگیری روند جمع آوری داده ها و آموزش را ساده می کند و برنامه های VHM را که قبلاً امکان پذیر نبودند امکان پذیر می کند.

vInsight Edge Runtime از قبل با یکپارچه شده است NXP نیمه هادی S32G پردازنده شبکه خودرو برای دروازه های سرویس گرا و کنترل کننده های دامنه که می توانند عملکرد پردازش و دسترسی به داده های وسایل نقلیه مورد نیاز برای VHM پیشرفته را فراهم کنند. NXP و SafeRide یک وبینار برای بحث و نمایش بستر vInsight در ارائه می دهند 16 نوامبرهفتم در 11 صبح EST.

وی گفت: “نظارت بر زمان واقعی سلامت خودرو مورد توجه اصلی صنعت خودرو است تا قبل از وقوع خطاها را برطرف كرده و هزینه ها را كاهش دهد.” برایان کارلسون، مدیر بازاریابی جهانی برای راه حل های کنترل و شبکه وسایل نقلیه در NXP. “پردازنده NXP S32G همراه با پلتفرم SafeRide vInsight خودروسازان را قادر می سازد VHM پیشرفته را برای وسایل نقلیه ایمن تر و قابل اطمینان تر ارائه دهند و تجارب کاربری بهتری را برای مشتریان خود ارائه دهند.”

راه حل SafeRide vInsight در حال حاضر در پروژه های آزمایشی با چندین دستگاه اصلی نصب و ناوگان در حال استفاده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد vInsight به سایت www.saferide.io/vinsight یا ایمیل مراجعه کنید [email protected].

درباره فناوری های SafeRide

SafeRide Technologies ارائه دهنده پیشرو در زمینه مدیریت سلامت وسایل نقلیه مبتنی بر هوش مصنوعی ، تجزیه و تحلیل داده ها و راه حل های امنیت سایبری است که بینش به موقع خودرو را در اختیار خودروسازان و دارندگان ناوگان قرار می دهد و به آنها در کاهش هزینه های گارانتی ، محدود کردن فراخوان ها ، به حداقل رساندن خرابی خودرو ، کاهش کل هزینه مالکیت ، کمک می کند. عملکرد خودرو را بهینه کنید و از افت اعتبار جلوگیری کنید. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.saferide.io مراجعه کنید.

SOURCE SafeRide Technologies

لینک های مربوطه

https://saferide.io/