Seabourn به نظر می رسد حجم بسیار زیادی از رزروها برای “سفر جهانی 2022: افق های خارق العاده”

سفر برای بالا بردن همه سفرها در حال حاضر بیش از 50 درصد در بخشهای نیمه راه فروخته شده است شانگهای. علاوه بر این ، فضای محدودی برای کسانی که مایل به عزیمت هستند وجود دارد لس آنجلس در روز اول سفر 145 روزه برای قایقرانی کامل یا یک بخش کوتاه تر.

وی افزود: “ما واقعاً از علاقه و رزرو بسیار زیاد مثبت برای سفر دریایی جهانی 2022 مورد دلگرمی قرار گرفته ایم ، كه به وضوح نشان می دهد كه اکنون زمان آن است كه رزرو را در نظر بگیریم نه بعداً در صورت محدود بودن یا حتی به فروش رفتن دسترسی سوئیت.” استیو اسموتریس، معاون فروش جهانی Seabourn. “چند ماه گذشته به مسافران فرصت داده شده تا در نظر بگیرند که چه زمانی دوباره آماده کشف جهان هستند و بدانند که وقتی با Seabourn سفر می کنند ، از برخی از جذاب ترین مقاصد جهان بازدید می کنند ، در حالی که سرویس شخصی و شهودی ما را تجربه می کنند. شناخته شده برای.”

فوق العاده لوکس سفر دریایی عزیمت خواهد کرد لس آنجلس بر 11 ژانویه 2022، و سفر به غرب ، بازدید هاوایی، جزایر اقیانوس آرام جنوبی، نیوزلند، استرالیا، تعدادی از مقصد ها در آسیا، عربستان ، آفریقا، قبل از پایان دادن به آتن، یونان، بر 6 ژوئن 2022. از جمله موارد برجسته قابل توجه است بازگشت سیبورن به مصر از سال 2014 ، با یک سفر شبانه برای صفاگا (لوکسور) ، و همچنین توقف در شرم الشیخ ، مصر. کل برنامه سفر در دسترس است سیبورن سایت اینترنتی.

“با توجه به عدم اطمینان در جهان ، مهمانان و مشاوران سفر Seabourn ما تمایل دارند که برای سال آینده تعطیلات را رزرو کنند و این سفر را بسیار بسیار خاص کنند. سفر جهانی دریایی در سال 2022 یک رویداد امضا است و تقاضا برای این سفر دریایی این علاقه را نشان داده است. ” جاش لایبویتس، رئیس Seabourn.

سفر دریایی در طول دوره قایقرانی از 72 بندر و مقصد در 28 کشور جهان بازدید خواهد کرد ، این برنامه شامل ترکیبی از بازدید از بنادر معروف معبر ، شهرهای جهان و سنگهای قیمتی پنهان است. این سفر شامل 20 شب اقامت در شب و تأخیر در اواخر شب در 21 بندر خواهد بود و فرصت های کافی را برای کاوش عمیق این مقاصد جذاب به مهمانان ارائه می دهد.

سه رویداد اختصاصی سفر دریایی در جهان برای مهمانانی که در سفر کامل 145 روزه رزرو کرده اند ، و همچنین نمایش های محلی ، غذاهای منطقه ای و شراب های دلپذیر برای همه مهمانان در هنگام حرکت در سراسر جهان در نظر گرفته شده است. علاوه بر این ، سفر جهانی کروز شامل دو مورد از محبوب ترین رویدادهای امضای این خط بصورت رایگان برای همه مهمانان است: خاویار در کباب ساحلی Surf در کوه کودک ، تایلند؛ و “عصر در افسس” در کوش آداسی ، بوقلمون، با اجرای یک کنسرت خصوصی کلاسیک در ویرانه های باستانی زیر ستاره ها.

برای میهمانانی که سفر کامل 145 روزه خود را رزرو می کنند ، منوی کم ارزش و مزایای رایگان از جمله:

 • شام Gala Bon Voyage و اقامت شبانه در هتل در Ritz Carlton – مارینا دل ری قبل از عزیمت در لس آنجلس
 • سه رویداد جهانی سفر دریایی
 • رویداد اختصاصی رئیس جمهور سفر دریایی جهانی
 • هدایای ویژه بالش کروز جهانی

برای مهمانانی که سفر کامل 145 روزه خود را با رزرو انجام می دهند 31 مه 2021، آنها تسهیلات فوق و همچنین مزایای اضافی زیر را دریافت خواهند کرد:

 • رفت و برگشت کلاس تجاری هوا
 • 2000 دلار آمریکا اعتبار کشتی برای هر نفر برای مجموعه های Oceanview و Veranda
 • 3000 دلار آمریکا اعتبار کشتی برای هر نفر برای مجموعه های پنت هاوس و پرمیوم
 • بسته اینترنت نامحدود
 • انتقال ماشین خصوصی به خانه به فرودگاه بین خانه و فرودگاه
 • خدمات حمل بار شخصی Valet® بین خانه و کشتی در لس آنجلس و آتن، یونان
 • لباسشویی نامحدود ، تمیز کردن خشک و فشار دادن روی صفحه
 • بسته ویزا (فقط شهروندان ایالات متحده و کانادا)
 • 50 درصد کاهش سپرده (فقط بازارهای ایالات متحده / CAD / AUS)

علاوه بر این ، این خط پنج درصد تخفیف ویژه برای مهمانان کامل World Cruise ارائه می دهد. محدودیت های خاصی اعمال می شود.

برای مهمانانی که نمی توانند در کل سفر 145 روزه قایقرانی کنند ، بخش های کوتاه تر از 22 تا 89 روز نیز در دسترس است.

میهمانانی که یا سفرهای دریایی کامل دنیا یا بخشهای مختلف را رزرو می کنند پرداخت کامل توسط 31 مه 2021، 3 درصد پس انداز اضافی از کرایه فقط سفر دریایی دریافت می کند. برای مهمانانی که رزرو می کنند و پرداخت کامل توسط 10 نوامبر 2020 6 درصد پس انداز از کرایه فقط سفر دریایی دریافت می کند. محدودیت های خاصی اعمال می شود.

سیبورن نقطه اوج سفرهای فوق لوکس است. کشتی های بوتیک همه کاره ما: اقامتگاه های تمام سوئیت با منظره اقیانوس. ناهار خوری برنده جایزه؛ مشروبات الکلی برتر و شراب های عالی که همیشه در دسترس هستند. خدمات مشهور ارائه شده توسط خدمه پیشرو در صنعت ؛ فضایی آرام و اجتماعی که میهمانان را در خانه احساس می کنند. یک شجره نامه در سفر اعزامی از طریق برنامه Ventures by Seabourn و دو کشتی فوق العاده لوکس جدید اعزامی هدف فوق العاده در سال 2021 و 2022. Seabourn مسافران را به هر قاره در جهان می برد با بیش از 400 بندر از جمله شهرهای بزرگ و کمتر شناخته شده بنادر و مخفیگاه ها این خط همچنین شریک سفر رسمی میراث جهانی یونسکو است.

مهمانان Seabourn پیشنهادات و برنامه های فوق العاده ای را تجربه می کنند ، از جمله مشارکت با سرگرمی های برجسته ، ناهار خوری ، سلامتی شخصی و سلامتی و سخنرانان جذاب.

برای رزرو یا جزئیات بیشتر ، لطفاً با یک مشاور سفر حرفه ای تماس بگیرید. با Seabourn با شماره 1-900-929-9391 Seabourn تماس بگیرید یا به سایت www.seabourn.com مراجعه کنید. یک مرکز تماس مخصوص سفر به ساحل با شماره تلفن 1-800-984-3225 برای میهمانان در دسترس است.

درباره Seabourn:
فوق لوکس Seabourn در حال حاضر ناوگان متشکل از پنج کشتی مدرن را با دو فروند در دست ساخت اداره می کند و عضوی افتخارآمیز خطوط پیشرو دریایی جهان است. این اتحادیه انحصاری همچنین شامل Carnival Cruise Lines، Holland America Line، Princess Cruises، Cunard Line، Costa Cruises، AIDA، P&O Cruises UK، and P&O Cruises Australia. Seabourn نام تجاری Carnival Corporation و plc است (NYSE / LSE: CCL andNYSE: CUK). Seabourn شریک رسمی سفر دریایی میراث جهانی یونسکو بر اساس توافق نامه ای چند ساله برای کمک به ارتقا tourism گردشگری پایدار در سایت های میراث جهانی در سراسر جهان است. بالاترین مسئولیت و اولویت های اصلی ما رعایت ، حفاظت از محیط زیست و بهداشت ، ایمنی و رفاه مهمانان ، خدمه ، کارکنان ساحل و افراد و جوامعی است که کشتی های ما از آنها بازدید می کنند.

Seabourn را در توییتر ، فیس بوک ، اینستاگرام ، یوتیوب و Pinterest پیدا کنید.

یادداشت برای سردبیران:
سیبورن توسط منتقدان حرفه ای و خوانندگان متبحر نشریات معتبر سفر مانند عزیمت ، سفر + اوقات فراغت و مسافر Condé Nast. تعطیلات دریایی شیک و متمایز آن به خاطر:

 • کشتی های صمیمی با فضای باشگاه خصوصی
 • خدمات بصری و شخصی ارائه شده توسط پرسنل مشتاق بیش از حد انتظار مهمانان
 • سفرهای سرپرستی شده به هر هفت قاره ارائه تجربه های برنده جایزه
 • همه سوئیت های جلوی اقیانوس ، با لوکس انتخاب شده است
 • نوشیدنی های برتر برتر و شراب های عالی که همیشه در هیئت مدیره موجود است
 • شامپاین خوشامد و نوار مجلسی رایگان که با ترجیحات شما تهیه شده است
 • نوک زدن نه مورد نیاز است و نه انتظار می رود
 • بهترین مکان تفریحی در دریا که به طرز ماهرانه ای طراحی شده است
 • ناهار خوری در کلاس جهانی ، با همکاری آشپزی با سرآشپز ، بیشتر بهبود می یابد توماس کلر
 • همه مکان های غذاخوری رایگان هستند و در کجا ، کی و با چه کسانی می خواهید غذا بخورید
 • مکالمات Seabourn ، ارتباط با متخصصان بینش
 • مشارکت های Seabourn ، تورهای ساحلی اختیاری ، تجربه شما را در انتخاب مقاصد افزایش داده و گسترش می دهند * ^
 • تجارب سفر هدفمند و پایدار را به عنوان شریک رسمی سفر دریایی یونسکو انتخاب کنید *
 • آبگرم و سلامتی با دکتر اندرو ویل، شامل یک برنامه زنده منحصر به فرد آگاهانه *
 • یک تجربه سرگرمی شبانه با همکاری آقا تیم رایس
 • متعهد به نظارت و پایداری محیط زیست

* برنامه های اختیاری ، با هزینه اضافی
^ موجود در Seabourn Odyssey ، Seabourn Sojourn ، Seabourn Quest ، Seabourn Encore ، Seabourn Ovation
on در کشتی موجود نیست Seabourn Venture

منبع Seabourn

لینک های مربوطه

http://www.seabourn.com