Skal International از پشتیبانی مشترک UNWTO و IMO برای پشتیبانی از سرگیری ایمن عملیات کشتی های دریایی پشتیبانی می کند

مالاگا ، اسپانیا، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) و سازمان بین المللی دریایی (IMO) در بیانیه مشترکی که روز گذشته منتشر شد ، اهمیت بخش سفر دریایی برای اقتصاد جهان را برجسته می کنند.

طبق UNWTO ، بخش سفر دریایی 1.2 میلیون شغل را پشتیبانی می کند و کمک می کند 150 میلیارد دلار به اقتصاد جهانی هر ساله گردشگری برای ایالت های جزایر کوچک از اهمیت حیاتی برخوردار است ، جایی که میلیون ها معیشت را حفظ می کند و منافع اقتصادی-اقتصادی قابل توجهی به همراه دارد. از زمان تعلیق عملیات سفر دریایی در سراسر جهان به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 ، این صنعت در حال بررسی و ارتقاs پروتکل های خود برای شناسایی راه های پیشبرد بیشتر در حفظ سلامت مسافران ، خدمه و عموم مردم است.

“اسكال اینترنشنال با بیش از 20٪ از 14000 عضو جهانی خود از مدیران صنایع دریایی هستند ، از تلاشهای همه سازمانهای بین المللی برای حفاظت از ایمنی ، سلامتی و رفاه مسافران و خدمه و همچنین سلامت جمعیت کشورهای بندر مقصد کشتی های تفریحی ، “گفت پیتر موریسون، رئیس Skal International.

“پس از جایگزینی CDC از” سفارش بدون کشتی “draconian با چارچوبی برای شروع مرحله ای عملیات کشتی کروز آخرین جمعه 30 اکتبرهفتم، ما خوشحالیم که از بیانیه مشترک UNWTO و IMO دعوت می کنیم تا دولتها را برای استفاده از راهنمایی در مورد از سرگیری تدریجی و ایمن عملیات کشتی های تفریحی در اتحادیه اروپا در رابطه با بیماری همه گیر COVID-19 (به اشتراک گذاشته شده توسط IMO در نامه بخشنامه) شماره 4204 / افزودن 26) برای تسهیل بهبود بخش در شرایط ایمن ، و همچنین سه سند چارچوب (چارچوب اپراتور ، چارچوب مسافر و چارچوب دریانوردی) تهیه شده توسط انگلستان اتاق حمل و نقل همراه با CLIA ، “اضافه شده است دانیلا اوترو، مدیر عامل شرکت اسکال اینترنشنال.

طبق داده های UNWTO؛ جهانگردی یکی از بخشهای مهم اقتصادی جهان است. این سومین گروه صادراتی بزرگ است (بعد از سوخت و مواد شیمیایی) و در سال 2019 7٪ تجارت جهانی را به خود اختصاص داده است. برای برخی از کشورها ، می تواند بیش از 20٪ از تولید ناخالص داخلی آنها را نشان دهد و ، به طور کلی ، سومین بخش صادراتی اقتصاد جهانی است.

“برای مدیریت عواقب اجتماعی و اقتصادی COVID-19 ؛ دولت ها ، رهبران صنعت مسافرت و جهانگردی ، انجمن های بین المللی و مقامات ایمنی عمومی مجبورند برای اجرای دستورالعمل های بازگشایی پیشنهادی UNWTO و همکاری آن به همکاری خود ادامه دهند. سازمان های جهانی. این امر برای بازسازی اعتماد به نفس در بین مصرف کنندگان بسیار مهم است ، بنابراین آنها می توانند با خیال راحت سفر کنند و به اقتصاد سفر و جهانگردی احیا می کنند. بیل رئوم، معاون اسکال اینترنشنال و رئیس جمهور منتخب سال 2021.

Skål International بزرگترین شبکه جهانی متخصصان جهانگردی در جهان است که از سال 1934 گردشگری ، تجارت و دوستی را در سراسر جهان ارتقا می دهد. اعضای آن مدیران و مدیران بخش گردشگری هستند که برای رسیدگی به موضوعات مورد علاقه مشترک ، بهبود شبکه تجاری و ارتقا destinations مقصد با یکدیگر ارتباط دارند. . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Skål International و عضویت ، به skal.org مراجعه کنید.

تماس با مطبوعات: بورچین ترککان، مدیر – اسکال اینترنشنال [email protected]

منبع Skal International

لینک های مربوطه

https://www.skal.org/