SmartDrive برنده جایزه دستیابی به موفقیت AutoTech در سال 2020 برای فناوری حمل و نقل سال در کل می شود

سن دیگو، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – SmartDrive Systems ، پیشرو در ایمنی مبتنی بر ویدئو و هوش حمل و نقل و بخشی از Omnitracs ، به عنوان برنده افتخار AutoTech Breakthrough’s Overall Technology Tech Award of Year انتخاب شده است. SmartDrive به دلیل نوآوری ، سخت کوشی و موفقیت در کمک به ناوگان تجاری در کاهش خطر ، بهبود ایمنی و افزایش کارایی عملیاتی شناخته شد.

“ما افتخار می کنیم که توسط جوایز دستیابی به موفقیت AutoTech انتخاب شده ایم و به این تأیید معتبر شخص ثالث رهبری طولانی مدت صنعت خود افتخار می کنیم.” استیو میتگانگ، مدیر عامل SmartDrive. “اطمینان از ایمنی قهرمانان غالباً گمنام – رانندگان کامیون کشورمان – مدتهاست که هدف اصلی SmartDrive بوده است. این همان چیزی است که تعهد ما را به نوآوری در محصول ادامه می دهد.”

برای بیش از 15 سال ، SmartDrive سخت کوشیده است تا صنعت حمل و نقل تجاری را از طریق بهترین راه حل های ایمنی و حمل و نقل مبتنی بر ویدیو در کلاس متحول کند. با تهیه ناوگان و رانندگان با یک برنامه کاملاً مدیریت شده – همراه با فناوری ضبط رویداد ویدیویی ، داده های ثبت اختراع خودرو ، تجزیه و تحلیل پیش بینی ، telematics ، بینایی رایانه و یادگیری ماشین – این سیستم برای بهبود مهارت های رانندگی ، کاهش فرکانس برخورد و کاهش هزینه های عملیاتی کار می کند. این شرکت 60 حق ثبت اختراع به دست آورده ، بیش از 25 میلیارد مایل رانندگی را ثبت کرده است و دارای بزرگترین انبار جهان با بیش از 310 میلیون رویداد رانندگی پر خطر است.

SmartDrive اولین راه حل مبتنی بر ویدیو در صنعت را ارائه می دهد که قادر به همگرایی داده های واقعی است و با چندین شرکت برجسته همکاری کرده است. با معرفی SmartDrive Transport Intelligence Platform و سخت افزار SR4 ، این پلتفرم با ادغام داده ها از تمام سیستم ها ، سنسورها و محیط کار ، بینش عملکرد رانندگی و هوش مبتنی بر تجزیه و تحلیل را ارائه می دهد.

دستیابی به موفقیت AutoTech بخشی از سازمان Tech Breakthrough است که در انجام برنامه های تحقیق و شناسایی بازار در بخش های رقابتی ترین فناوری امروز ، از جمله اینترنت اشیا ، امنیت سایبری ، تلفن همراه / بی سیم ، بهداشت دیجیتال ، فین تک و اکنون بخش AutoTech تخصص دارد. سازمان های سراسر جهان بیش از 1250 نامزدی را برای اولین بار جوایز دستیابی به موفقیت AutoTech ارائه داده اند.

درباره سیستم های SmartDrive

SmartDrive Systems که اکنون بخشی از Omnitracs است ، بینش و تجزیه و تحلیل عملکرد رانندگی بی سابقه ای را به ناوگان و رانندگان ارائه می دهد ، که به صرفه جویی در مصرف سوخت ، هزینه ها و زندگی کمک می کند. ایمنی ویدئویی ، تجزیه و تحلیل پیش بینی ، telematics ، انطباق و برنامه عملکرد شخصی به ناوگان کمک می کند تا مهارت رانندگی ، هزینه های عملیاتی پایین تر و بازگشت سرمایه قابل توجه را بهبود بخشند. ناوگان و رانندگان می توانند با داشتن یک سرویس مدیریت شده با کاربرد آسان ، در هر زمان و هر مکان به عملکرد رانندگی دسترسی و خود مدیریت کنند. این شرکت که برای شش سال متوالی توسط Deloitte’s Technology Fast 500 one به عنوان یکی از سریعترین رشد شرکت ها رتبه بندی می شود ، بیش از 25 میلیارد مایل را ثبت کرده و بزرگترین انبار جهان را با بیش از 310 میلیون مورد تجزیه و تحلیل رویدادهای رانندگی خطرناک جمع آوری کرده است. SmartDrive Systems در واقع است سان دیگو ، کالیفرنیا.، و بیش از 725 نفر را در سراسر جهان استخدام می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم های SmartDrive و Omnitracs ، لطفاً به www.smartdrive.net و www.omnitracs.com مراجعه کنید.

با SmartDrive تماس بگیرید یا دنبال کنید:
پست الکترونیک – [email protected]
فیس بوک – http://www.facebook.com/smartdrivesystemsinc
توییتر – http://www.twitter.com/smartdriveinc
YouTube – http://www.youtube.com/smartdrivesystemsinc
LinkedIn – http://www.linkedin.com/company/smartdrive-systems

SOURCE سیستم های SmartDrive

لینک های مربوطه

http://www.smartdrive.net