SNC Ozmens مدیر سابق مرکز ناسا و فضانورد جانت کاوندی را برای هدایت تجارت فضایی SNC نامگذاری کرد

رئیس و رئیس SNC گفت: “جانت یک رهبر فضایی طبیعی و باتجربه ، دانشمند محترم و فضانورد برجسته است.” ارن اوزمن. “در سالی که قدرت سرسختی ، فن آوری و تخیل را برای دستیابی به موفقیت های عظیم در فضا به ما یادآوری کرده است ، تنها شایسته است که یک رهبر تجربه و بینش جانت ما را به آینده هیجان انگیز خود هدایت کند. در کنار شرکای ما در ناسا ، SNC یک شهر درخشان در فضا خواهد ساخت که چراغی برای الهام بخشیدن برای نسلهای آینده خواهد بود. “

کاواندی پس از 25 سال خدمت در ناسا ، در سال 2019 به SNC پیوست ، جایی که بیش از 33 روز در فضا ثبت نام کرد و بیش از 13.1 میلیون مایل در 535 مدار زمین را طی کرد. او تجارت فضایی SNC را در نقطه عطفی برای صنعت هدایت خواهد کرد ، زیرا نوآوری با سرعت بالایی در حال شتاب گرفتن است و سفرهای تجاری و تجاری در فضا در معرض دید است.

معاون اجرایی SNC سیستم های فضایی گفت: “من افتخار می کنم که در این مقطع مهم تاریخی برای شرکت و سفرهای فضایی تجاری ، SSG را رهبری می کنم.” جانت کاوندی، دکتری “هنگامی که من ناسا را ​​ترک کردم ، می دانستم که می خواهم کمک کنم تا تجاری سازی در فضا به واقعیت تبدیل شود – و از همه مهمتر ، انجام این کار با خیال راحت. من SNC را به دلیل کالیبره مردم آن و به دلیل ظرافت رویا انتخاب کردم. توانایی حمل و نقل هواپیمای فضایی Chaser ، که به نظر من عملی ترین راه حل برای آینده سفرهای فضایی است. من همچنین تحت تأثیر گسترده توانایی های SNC از LIFE قرار گرفتم. زیستگاه به عنوان یک مقصد فضایی به باغ آسترو® سیستم به پیشرانه پیشرفته ، که همه برای حمایت از اکتشاف و استعمار نزدیکترین همسایگان آسمانی ما بسیار مهم است. “

کاوندی در سال 1994 به عنوان عضوی از کلاس پانزدهم فضانوردان ایالات متحده به عنوان فضانورد ناسا انتخاب شد. وی سه پرواز فضایی را به اتمام رساند که در آن از ادغام محموله بار ایستگاه فضایی ، ارتباطات کپسول و رباتیک پشتیبانی می کرد. وی در ادامه به عنوان مدیر عملیات خدمه پرواز در مرکز فضایی جانسون ناسا و سپس به عنوان مدیر مرکز تحقیقات گلن ناسا خدمت کرد ، و در آنجا تحقیقات پیشرفته ای را در زمینه پیشرانه های هوا فضا و هوانوردی ، فن آوری های ارتباطی و نیرو انجام داد. وی پس از 25 سال خدمت در سال 2019 از ناسا بازنشسته شد. ژانت دارای مدرک شیمی و دکترای تخصصی است. در شیمی تحلیلی وی دو نشان درجه ریاست جمهوری ، دو نشان برجستگی برجسته ناسا ، دو نشان خدمات استثنایی ، سه مدال پرواز فضایی ناسا و مدال خدمات برجسته ، بالاترین نشان ناسا دریافت کرد. او در تالار مشاهیر فضانورد در سال 2007 معرفی شد آوریل 2019.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.sncorp.com مراجعه کنید.

درباره شرکت سیرا نوادا (SNC)
متعلق به رئیس و رئیس جمهور است ارن اوزمن و مدیر عامل فاتح اوزمن، SNC یک رهبر قابل اعتماد در حل سخت ترین چالش های جهان از طریق مهندسی معمولی ، نژاد در سیستم های فضایی ، راه حل های تجاری و امنیت ملی و دفاع است. SNC در میان 10 شرکت نوآور برتر در فضا شناخته شده است ، به عنوان یک تامین کننده برتر Tier One برای نیروی هوایی ایالات متحده و تنها شرکت هوافضا و دفاع است که به عنوان بهترین شرکت مدیریت شده 2020 ایالات متحده انتخاب شده است. برای حدود 60 سال ، SNC پیشرفته ترین راه حل های مدنی ، نظامی و تجاری شامل بیش از 4000 سیستم فضایی ، زیر سیستم و اجزا را به مشتریان در سراسر جهان و مشارکت در بیش از 450 مأموریت به فضا ، از جمله به مریخ ارائه داده است.

تماس با رسانه:
کیمبرلی شوانت
(720) 407-3223
[email protected]

SOURCE شرکت سیرا نوادا

لینک های مربوطه

http://www.sncorp.com