Steampunk کرافورد-جونز را برای هدایت تجارت بخش وزارت دادگستری خود استخدام می کند

وی گفت: “همه ما درمورد رشد متمرکز و حل سخت ترین چالش های مشتریان خود هستیم ؛ و تاشا در اینجا است تا به ما در ادامه این کار کمک کند.” کیت آبری، معاون اجرایی رئیس و مدیر کل DHS Steampunk و نمونه کارها از عدالت و قانونگذاری. ابري افزود: “تاشا مهارت هاي منحصر به فرد ، دانش عميق و تنوع انديشه را براي رشد و دستيابي به نتايج موثر براي مشتريان به ارمغان مي آورد.

تاشا بیش از 20 سال تجربه تجارت و فناوری را با تمرکز بر طیف گسترده ای از داده ها ، مدیریت ، اطلاعات و صلاحیت های فنی برای بهبود تصمیم گیری و چرخش ابتکارهای مشکل دار در بازارهای فدرال و دفاع به ارمغان می آورد. تاشا نقش های مختلفی را در زمینه افزایش قدرت با SAIC ، Northrop Grumman ، Harris Corporation ، اداره تحقیقات فدرال (FBI) و Innovators Information Inc داشته است. ، او دانش كاري منحصر به فردي درباره نتايج متمركز بر ماموريت رانندگي براي مشتريان دولتي خود دارد. تاشا مدرک لیسانس خود را در سیستم های فناوری اطلاعات از دانشگاه بین قاره ای آمریکا و MBA از موسسه فناوری نیویورک.

“رهبری او منجر به روابط جدید ، فرصت های جدید و کار جدید در سراسر کارنامه ما خواهد شد.” کیت آبری. “من مشتاقانه منتظر تنظیم سرعت به عنوان رهبران صنعت با هم و ارائه لذت مشتری در سالهای آینده هستم.”

درباره Steampunk
Steampunk یک عامل تغییر در صنعت پیمانکاری فدرال است ، و باعث ایجاد تفکر جدید در بخش های میهن ، مدنی فدرال ، بهداشت و وزارت دفاع می شود. ما از طریق روش تحویل انسان محوری ، انتظاراتی را که مشتریان فدرال از پاسخگویی مشترک واقعی در حل سخت ترین چالش های مأموریت خود دارند ، تغییر می دهیم. ما به عنوان یک شرکت متعلق به کارمندان ، روی سرمایه گذاری در کارمندان خود متمرکز شده ایم تا آنها را قادر به انجام بیشترین کار در حرفه خود کنیم – و به آنها برای کمک های برجسته در رشد ما پاداش می دهیم. اگر می خواهید درباره داستان ما بیشتر بدانید ، به http://www.steampunk.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه ها: رابرت پیرسون ، مدیر ارشد بازاریابی
[email protected] | 571.344.5538
www.steampunk.com | Steampunk_inc

منبع Steampunk

لینک های مربوطه

http://www.steampunk.com