Sweeper Corp of America سرمایه گذاری شرکت Warburg Pincus را اعلام می کند

CLEVELAND، 3 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت جارو آمریکایی (“SCA”) ، بزرگترین شرکت جاروبرقی در ایالات متحده، امروز اعلام كرد كه واربورگ پینكوس ، یك شركت صاحبان سهام خصوصی خصوصی در جهان كه بر سرمایه گذاری در رشد تمركز دارد ، توافقاتی را برای خرید این شركت از سرمایه گذار قبلی ، Soundcore Capital Partners منعقد كرده است. شرایط مالی معامله اعلام نشده است. این سرمایه گذاری به SCA اجازه می دهد تا تلاش های فروش و بازاریابی خود را تسریع کند و به شرکت در شناسایی روابط استراتژیک و فرصت های خرید کمک کند.

با بیش از 1000 کارمند در 35 مکان خود در سراسر نیمه شرقی ایالات متحده، خدمات اصلی این شرکت شامل جارو کشیدن در خیابان ها و بزرگراه ها ، جارو کردن پارکینگ ها و خدمات جت واک است. مشتریانی که خدمات ارائه می دهند شامل شهرداری ها ، ادارات حمل و نقل ایالتی ، بازرگانی ، زیرساخت ها و مشتریان ساختمانی هستند.

“واربورگ پینکوس” به عنوان یک سرمایه گذار پیشرو در رشد ، سابقه قوی در مشارکت و توسعه مشاغل با کیفیت بالا و تعریف کننده رده دارد. به عنوان تنها ارائه دهنده با مقیاس قابل توجه و حضور ملی در حال رشد ، این مشارکت ما را قادر می سازد تا ظرفیت خدمات ، سوخت ادامه نوآوری در خدمات رایگان ما و حمایت از ابتکارات کلیدی در زمینه رشد ، با تمرکز بر خریدهای استراتژیک ، “گفت: کریستوفر والرین ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت SCA. “ما همچنین می خواهیم از شرکای ما در Soundcore Capital Partners برای کمک های ارزشمند و بینش استراتژیک آنها در طول سالها تشکر کنیم.”

واربورگ پینکوس یک سرمایه گذار طولانی مدت و فعال در بخش خدمات صنعتی و بازرگانی بوده است ، با تجربه قابل توجهی در سرمایه گذاری در خدمات برون سپاری و زنجیره تامین و شرکت های تدارکات ، از جمله ، Allied Universal ، ARAMARK ، Sotera Health ، Labstat International ، Coyote Logistics ، New تدارکات نژادی و منطق خدمات.

“به عنوان یک رهبر آشکار در بازار با داشتن یک پلت فرم خرید اثبات شده در صنعت گسترده خیابان ، SCA مناسب برای نمونه کارها ما است ، و ما معتقدیم که یک فرصت قابل توجه برای حفظ و رشد بیشتر موقعیت رهبری بازار خود وجود دارد. سرمایه گذاری ما نشان دهنده Warburg Pincus” تعهد مداوم به حمایت از شرکتهای پیشرو که خدمات مهم مأموریت را ارائه می دهند و در موقعیتی قرار دارند که از فرصت کم نفوذ بازار استفاده کنند. ” استفانی گودا، مدیر عامل در Warburg Pincus. “ما معتقدیم که فرصت قابل توجهی برای رشد در بخش خدمات برون سپاری شده وجود دارد و هنگامی که با کریستوفر و سابقه چشمگیر تیم مدیریت همراه شوید ، این همکاری یک همکاری هیجان انگیز ایجاد خواهد کرد.”

درباره SCA
دفتر مرکزی آن در کلیولند ، اوهایو، SCA بزرگترین شرکت خدمات جارو برقی در است ایالات متحده. SCA به طور خودکار برق را برای بزرگراه ها ، خیابان ها ، برنامه های صنعتی و تجاری برای نهادهای خصوصی و دولتی انجام می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد SCA ، لطفاً به سایت www.sweepingcorp.com مراجعه کنید.

درباره شرکای سرمایه Soundcore
Soundcore Capital Partners یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی متمرکز بر کنترل سرمایه های سهام در بازارهای میانی پایین بازارهای مرکزی آمریکای شمالی است. این شرکت با تیم های مدیریتی استثنایی شریک است و از طریق ترکیبی از خریدهای استراتژیک و ابتکارات رشد آلی ، ارزش طولانی مدت را برای سرمایه گذاران ایجاد می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد شرکای سرمایه Soundcore ، لطفاً به سایت www.soundcorecap.com مراجعه کنید.

درباره واربورگ پینکوس
Warburg Pincus LLC یک شرکت صاحب سهام خصوصی در جهان است که بر سرمایه گذاری در رشد تمرکز دارد. این شرکت بیش از 56 میلیارد در دارایی های سهام خصوصی تحت مدیریت. سبد فعال این شرکت با بیش از 190 شرکت از نظر مرحله ، بخش و جغرافیا بسیار متنوع است. واربورگ پینکوس یک شریک باتجربه برای تیم های مدیریتی است که به دنبال ایجاد شرکت های با دوام با ارزش پایدار هستند. Warburg Pincus در سال 1966 تاسیس شد ، 19 صندوق سرمایه گذاری خصوصی جمع آوری کرده است که بیش از سرمایه گذاری کرده اند 86 میلیارد دلار در بیش از 910 شرکت در بیش از 40 کشور دفتر مرکزی این شرکت در نیویورک با دفاتر در آمستردام، پکن، برلین، هنگ کنگ، هوستون، لندن، لوکزامبورگ، بمبئی، موریس، سانفرانسیسکو، سائو پائولو، شانگهای، و سنگاپور. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.warburgpincus.com مراجعه فرمایید.

مخاطب
شرکت جارو آمریکایی:
مایک سیراگوسا
[email protected]

واربورگ پینکوس:
کری کوهن
[email protected]

SOURCE Sweeping Corp of America

لینک های مربوطه

http://www.sweepingcorp.com