Tenneco بازخرید 4.875٪ یادداشت های امنیتی ارشد سررسید شده به سال 2022 را اعلام می کند

دریاچه جنگل ، بیماری، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Tenneco Inc. (NYSE: TEN) (“Tenneco”) امروز اعلام کرد که تمام 4.875٪ یادداشت های امنیتی ارشد برجسته خود را که باید تا سال 2022 (“یادداشت ها”) پرداخت شود ، خریداری خواهد کرد 14 دسامبر 2020 (“تاریخ بازخرید”). مبلغ اصلی کل مانده اسکناس 415،000،000 € است. قیمت بازخرید برای اسکناس ها برابر با 101.21875٪ از مبلغ اصلی آن خواهد بود ، به علاوه سود تعهدی و پرداخت نشده اسکناس ها ، اما به استثنای تاریخ بازخرید ، برای کل پرداخت به دارندگان 1020.1771 یورو به ازای هر 1000 € اصل مبلغ یادداشت. یادداشت ها در حال حاضر در لیست رسمی بورس اوراق بهادار لوکزامبورگ ذکر شده و برای معامله در بازار یورو MTF پذیرفته شده اند.

Tenneco قصد دارد بودجه بازخرید یادداشت ها را با درآمد حاصل از پیشنهاد قبلی اعلام شده اسکناس های ارشد امن بابت سال 2029 (“پیشنهاد یادداشت های جدید”) تأمین کند. تعهد Tenneco برای بازخرید یادداشت ها منوط به اتمام بسته شدن پیشنهادات یادداشت های جدید است. در تاریخ بازخرید و پس از آن ، اسکناس ها دیگر معوق تلقی نخواهند شد ، سود آن متوقف می شود و کلیه حقوق دارندگان اسکناس متوقف می شود ، به استثنای حق دریافت قیمت بازخرید.

پرداخت قیمت بازخرید اسکناس ها مطابق با رویه های قابل اجرا از Euroclear Bank S.A. / N.V و Clearstream Banking، S.A

Wilmington Trust ، انجمن ملی متولی یادداشت ها است ، بانک نیویورک ملون ، لندن شعبه به عنوان نماینده پرداخت و بانک نیویورک ملون (لوکزامبورگ) S.A ، به عنوان مدیر ثبت احوال عمل می کند.

این اطلاعیه مطبوعاتی فقط برای اطلاع رسانی است و به منزله اعلامیه رسمی بازخرید مورد نیاز تحت عنوان حاکم بر یادداشت ها نیست ، که اخطار توسط نماینده پرداخت به نمایندگی از Tenneco ارائه می شود. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید نیست و همچنین هیچ فروشی از اسکناس ها یا سایر اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی دیگری که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد ، وجود نخواهد داشت. قبل از ثبت نام یا احراز صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این ایالت ها یا حوزه های قضایی دیگر.

درباره Tenneco
تنکو یکی از برجسته ترین طراحان ، تولیدکنندگان و بازاریابان محصولات خودرویی برای تجهیزات اصلی و مشتریان پس از فروش است که با درآمد سال 2019 17.5 میلیارد دلار و تقریباً 78000 عضو تیم در بیش از 300 سایت در سراسر جهان کار می کنند. از طریق چهار گروه تجاری ما ، Motorparts ، Ride Performance ، Clean Air و Powertrain ، Tenneco با ارائه راه حل های فن آوری برای بازارهای متنوع جهانی ، از جمله خودروهای سبک ، کامیون های تجاری ، خارج از بزرگراه ها ، صنایع ، اتومبیلرانی و بازارهای بعدی ، در زمینه تحرک جهانی پیشرفت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.tenneco.com مراجعه کنید.

سوالات سرمایه گذار:
لینا گلا
847 482-5162
[email protected]

کواس ثروتمند
248-849-1340
[email protected]

سوالات رسانه ای:
بیل داوسون
847 482-5807
[email protected]

SOURCE Tenneco Inc.

لینک های مربوطه

https://www.tenneco.com