Tenneco قیمت گذاری یادداشت های پیشنهادی را اعلام می کند

دریاچه جنگل ، بیماری، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Tenneco Inc (NYSE: TEN) (“Tenneco”) امروز اعلام کرد که قیمت پیشنهادی یادداشت های قبلی را اعلام کرده است (“پیشنهاد”) و توافق کرده است که صادر و فروش کند 500 میلیون دلار مبلغ اصلی جمعاً 7.875٪ یادداشت های ایمن ارشد سررسید 2029 (“یادداشت ها”). یادداشت ها به میزان برابر به سرمایه گذاران فروخته می شود. انتظار می رود این پیشنهاد به پایان برسد 30 نوامبر 2020، به شرط بسته شدن عرف

اسکناس توسط هر یک از شرکت های تابعه Tenneco که تسهیلات اعتباری و اسکناس های برجسته آن را تضمین می کند ، تضمین می شود. ضمانت نامه ها و ضمانت نامه های فرعی با اولویت اول منافع امنیتی در کلیه دارایی های Tenneco و ضامن های فرعی ، با توجه به دارایی های خاص مستثنی ، استثنائات و وثیقه های مجاز ، که منافع امنیتی آنها با منافع امنیتی که اعتبار آن را تأمین می کنند ، برابر می شوند ، تأمین می شوند تسهیلات و یادداشت های برجسته امن.

Tenneco قصد دارد از خالص درآمد پیشنهادی برای بازپرداخت 4.875٪ یادداشت های ایمن ارشد سررسید سررسید 2022 (“یادداشت های 2022”) ، از جمله پرداخت حق بیمه ، سودهای تعهدی و پرداخت نشده و هزینه های مربوط به این بازخرید ، استفاده کند. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله اعلامیه بازخرید یادداشت های 2022 نیست.

یادداشت ها و ضمانت های مربوطه تحت قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه (“قانون اوراق بهادار”) یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ، ثبت نشده و نخواهد شد و ممکن است در این کشور عرضه یا فروخته نشود ایالات متحده یا برای افراد ایالات متحده ثبت نام غایب یا معافیت قابل اعمال از چنین شرایط ثبت نام. بر این اساس ، یادداشت ها و ضمانت نامه های مربوطه فقط به اشخاصی که منطقاً معتقدم خریداران نهادی واجد شرایط هستند با تکیه بر قانون 144A تحت قانون اوراق بهادار و اشخاص غیر آمریکایی در معاملات خارج از کشور ارائه و فروخته می شوند. ایالات متحده مطابق با آیین نامه S تحت قانون اوراق بهادار.

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید نیست و همچنین هیچ فروشی از یادداشت ها در هر ایالت یا حوزه قضایی دیگر که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این ایالت ها یا سایر حوزه های قضایی.

درباره Tenneco
تنکو یکی از برجسته ترین طراحان ، تولیدکنندگان و بازاریابان محصولات خودرویی برای تجهیزات اصلی و مشتریان پس از فروش است که با درآمد سال 2019 17.5 میلیارد دلار و تقریباً 78000 عضو تیم در بیش از 300 سایت در سراسر جهان کار می کنند. از طریق چهار گروه تجاری ما ، Motorparts ، Ride Performance ، Clean Air و Powertrain ، Tenneco با ارائه راه حل های فن آوری برای بازارهای متنوع جهانی ، از جمله خودروهای سبک ، کامیون های تجاری ، خارج از بزرگراه ها ، صنایع ، اتومبیلرانی و بازارهای بعدی ، در زمینه تحرک جهانی پیشرفت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.tenneco.com مراجعه کنید.

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات آینده نگر
افشای این مقاله در مورد پیشنهاد و استفاده از سود خالص این پیشنهاد شامل گزاره هایی است که به معنای قانون اوراق بهادار فدرال “رو به جلو” هستند. اتمام پیشنهاد منوط به تعدادی از شرایط بسته شدن و سایر عوامل است. اظهارات آینده نگر در معرض خطرات و عدم اطمینان است که می تواند باعث شود نتایج واقعی تفاوت معناداری با نتایج آینده بیان شده یا ضمنی چنین اظهارنظرهای آینده نگر داشته باشد.

س Investالات سرمایه گذار
لینا گلا
847 482-5162
[email protected]

کواس ثروتمند
248-849-1340
[email protected]

سوالات رسانه ای
بیل داوسون
847 482-5807
[email protected]

SOURCE Tenneco Inc.