Valvoline سود سه ماهه را افزایش می دهد و 100 میلیون دلار مجوز خرید مجدد سهام را اعلام می کند

لکسینگتون ، کی.، 12 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Valvoline (NYSE: VVV) امروز اعلام کرد که هیئت مدیره این شرکت سود سهام نقدی سه ماهه سهام عادی این شرکت را با حدود 11 درصد افزایش به 0.125 دلار در هر سهم سود سه ماهه قابل پرداخت خواهد بود 15 دسامبر 2020، به سهامداران ثبت از زمان نزدیک به تجارت در 30 نوامبر 2020.

هیئت مدیره همچنین به این شرکت اجازه داد تا حداکثر خرید مجدد انجام دهد 100 میلیون دلار سهام عادی آن زمان و میزان هر خرید سهام سهام عادی بر اساس سطح نقدینگی والوولین ، شرایط عمومی تجارت و بازار و سایر عوامل ، از جمله فرصتهای جایگزین سرمایه گذاری خواهد بود. مدت مجوز خرید مجدد سهام جدید از طریق ادامه می یابد 30 سپتامبر 2021. سود سهام و مجوز بازخرید سهام بخشی از چارچوب تخصیص سرمایه گسترده ای برای ارائه ارزش به سهامداران است که ابتدا رشد اقتصادی را در تجارت ، به صورت ارگانیک و از طریق خرید انجام می دهد و سپس وجه نقد اضافی را از طریق سود سهام و خرید مجدد سهام به سهامداران باز می گرداند.

درباره والوولین

شرکت والوولین (NYSE: VVV) با فروش در بیش از 140 کشور جهان ، پیشرو در بازار و عرضه کننده روانکارهای مارک دار و خدمات خودرویی در سراسر جهان است. میراث شرکت در سال 1866 تاسیس شده است و بیش از 150 سال طول می کشد و در این مدت شرکت دارای شناسایی قدرتمند برند از طریق چندین کانال کالا و خدمات است. از نظر حجم ، Valvoline به عنوان مارک شماره 3 روغن موتور اتومبیل سواری در بازار DIY قرار دارد. تقریباً 1500 مکان دارای روغن سریع کار می کند و امتیازات ویژه ای را در اختیار شما قرار می دهد و از نظر تعداد فروشگاه در ایالات متحده تحت تغییر روغن فوری Valvoline ، زنجیره شماره 2 است.SM مارک و شماره 3 زنجیره تعداد فروشگاه در کانادا با نام تجاری Valvoline Great Canadian Oil Change. این همچنین روان کننده های Valvoline و مواد شیمیایی خودرو ، از جمله Valvoline High Mileage با روغن موتور فناوری MaxLife برای موتورهای بیش از 75،000 مایل به بازار عرضه می شود. روغن موتور کاملاً مصنوعی پیشرفته Valvoline؛ روغن موتور سنگین Valvoline Premium Blue؛ مایع انتقال اتوماتیک Valvoline چند وسیله نقلیه ؛ و ضد یخ Zerex. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.valvoline.com مراجعه کنید.

علامت تجاری ، Valvoline یا شرکت های تابعه آن ، که در کشورهای مختلف ثبت شده است
SM مارک خدمات ، Valvoline یا شرکت های تابعه آن ، که در کشورهای مختلف ثبت شده است

برای اطلاعات بیشتر:

شان تی کورنت
مدیر ارشد روابط سرمایه گذار
1+ (859) 357-2798
[email protected]

میشل گیتر اسپارکس
مدیر ارشد ، ارتباطات شرکتی
9699 221 +1 (859)
[email protected]

SOURCE Valvoline Inc.

لینک های مربوطه

http://www.valvoline.com