Verra Mobility انتصاب پاتریک جی برن را به هیئت مدیره اعلام می کند

MESA ، آریزاز.، 2 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Verra Mobility (NASDAQ: VRRM) ، پیشرو در ارائه راه حل های فناوری تحرک هوشمند ، امروز انتصاب پاتریک جی بیرن به هیئت مدیره ، موثر است 2 نوامبر 2020. آقای بیرن به عنوان عضوی از کمیته حسابرسی شرکت و رئیس کمیته جبران خسارت شرکت فعالیت خواهد کرد. پس از معرفی آقای بیرن ، هیئت مدیره متشکل از 7 مدیر خواهد بود.

“ما خوشحالیم که استقبال می کنیم پاتریک جی بیرن به هیئت مدیره تخصص عمیق رهبری وی ، همراه با تجربه قابل توجه فناوری و عملیاتی ، ثابت خواهد شد که برای Verra Mobility بسیار ارزشمند است ، زیرا ما همچنان به رشد تجارت خود ادامه می دهیم و ماموریت مهم خود را از شهرهای امن تر در سراسر کشور و سراسر جهان دنبال می کنیم. ” یعقوب کوتزوبی، رئیس هیئت مدیره.

آقای بیرن ، 60 ساله ، در حال حاضر به عنوان مدیر ارشد اجرایی GE Digital ، بخش نرم افزار شرکت جنرال الکتریک ، خدمت می کند. وی پیش از این به عنوان معاون ارشد رئیس شرکت Fortive از سال 2009 خدمت می کرد جولای 2016 به ژوئن 2019، هنگامی که شرکت داناهر (“داناهر”) ، جایی که آقای بیرن قبلاً به عنوان مدیر فنی اصلی خدمت می کرد ، جداسازی بخشهای اندازه گیری آزمون و فناوریهای صنعتی خود را به پایان رساند. آقای بیرن قبلاً به عنوان مدیر مستقل Micron Technology، Inc (“میکرون”) از شرکت خدمت می کرد ژانویه 2011 به ژانویه 2020، از جمله به عنوان عضو کمیته حسابرسی میکرون از سال 2019 تا 2020. آقای بیرن همچنین به عنوان رئیس Tektronix ، یکی از شرکت های تابعه Danaher ، از جولای 2014 به جولای 2016. آقای بیرن دارای مدرک کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه است دانشگاه کالیفرنیا ، برکلی و کارشناسی ارشد مهندسی برق از دانشگاه استنفورد.

درباره Verra Mobility
Verra Mobility متعهد به توسعه و استفاده از جدیدترین فناوری و اطلاعات داده است تا به ایمن تر و راحت تر حمل و نقل کمک کند. به عنوان یک شرکت جهانی ، Verra Mobility در مرکز اکوسیستم تحرک قرار دارد – سیستمی که وسایل نقلیه ، دستگاه ها ، اطلاعات و افراد را برای حل چالش های پیچیده مشتریان ما و حوزه های انتخابیه آنها گرد هم آورده است.

Verra Mobility به بزرگترین ناوگان تجاری و شرکت های اتومبیل کرایه ای در جهان خدمات می دهد تا معاملات و تخلفات مربوط به میلیون ها خودرو را مدیریت کند. به عنوان ارائه دهنده اصلی سیستم های متصل ، Verra Mobility سالانه میلیون ها معامله را از طریق اتصال با بیش از 50 مقام تلفنی جداگانه و بیش از 400 مقام صادر کننده پردازش می کند. Verra Mobility همچنین با همکاری آژانس های اجرای قانون ، بخش های حمل و نقل و مناطق مدارس در سراسر کشور ، به توسعه شهرهای امن کمک می کند آمریکای شمالی هزاران دوربین ایمنی بازوی چراغ قرمز ، سرعت ، خط اتوبوس و ایستگاه اتوبوس مدرسه کار می کند. آریزونامبتنی بر Verra Mobility در بیش از 15 کشور جهان فعالیت می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.verramobility.com مراجعه کنید.

تماس با سرمایه گذار:
مارک پی. گریفین
ICR ، Inc ، برای Verra Mobility
646-277-1290
[email protected]

منبع Verra Mobility

لینک های مربوطه

https://www.verramobility.com