VisIC و AB Mikroelektronik در زمینه توسعه باتری برای سیستم های درایو الکتریکی همکاری می کنند

NESS ZIONA ، اسرائيل، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / –

  • قطع قابل اطمینان باتری و محافظت در برابر اتصال کوتاه برای سیستم های باتری فشار قوی لازم است
  • سریع D3سوئیچینگ GaN یک مزیت اصلی برای یک سوئیچ قطع کننده باتری حالت جامد با ولتاژ بالا است
  • د3GaN برای نیازهای درجه خودرو توسعه یافته است
  • راه حل ابتکاری تشخیص اتصال کوتاه سریع (FSCD) VisIC برای تحقق بخشیدن به سوئیچ قطع حالت جامد سریع ، مورد نیاز با باتری های لیتیوم یون

VisIC Technologies Ltd. ، رهبر جهانی در دستگاه های نیترید گالیم (GaN) برای کاربردهای فشار قوی در خودرو ، خوشحال است که همکاری خود را با AB Mikroelektronik GmbH ، یکی از بازیگران اصلی در کلیدهای قطع باتری خودرو برای تولید یک جامد ولتاژ بالا بر اساس D³GaN اعلام می کند – سوئیچ قطع باتری حالت با اتصال کوتاه اتصال سریع (FSCD) برای تحرک الکترونیکی در آینده برای تحقق الزامات ایمنی عملکردی.

“ما خوشحالیم که با AB Mikroelektronik همکاری می کنیم ، که یک بازیگر اصلی در برنامه های کاربردی خودروهای پرقدرت با تجربه قوی در سوئیچ های قطع باتری حالت جامد است. این یک مزیت بزرگ در توسعه مرحله بعدی برای سوئیچ باتری 400 ولت است.” آقای ران Soffer ، فروش و بازاریابی VisIC VP. “تلاش ما برای خدمات مداوم به مشتریان خود افزایش راه حل های ولتاژ بالا و جریان بالا برای بازار EV است. تمرکز ما برای صنعت EV با استفاده از D3فناوری GaN این امکان را فراهم می کند تا فناوری محرکه الکتریکی آینده با نیازهای بازار مطابقت داشته باشد تا بتواند با استفاده از یک تکنولوژی قابل اعتماد خودروی ولتاژ بالا ، هزینه درایو الکتریکی را کاهش داده و کارایی آن را بهبود بخشد. “

همکاری با AB Mikroelektronik در زمینه سوئیچ های قطع باتری ولتاژ بالا از قابلیت D³GaN برای سوئیچ سریع در برنامه های حیاتی ایمنی بهره مند می شود. در صورت اتصال کوتاه در شبکه با ولتاژ بالا ، تشخیص و قطع باتری در سریعترین زمان ممکن الزامی است. این امر به یک سوئیچ برق بسیار سریع نیاز دارد و جریان کوتاه را تا زمانی که اتصال کوتاه شناسایی و قطع شود ، مدیریت کنید.

ترکیبی از کلیدهای تغذیه VisIC D³GaN با زمان سوئیچینگ بسیار کم و مدار اختراع شده Visic’s FSCD مطابق با الزامات تحقق بخشیدن به یک ولتاژ بالا ، سوئیچ قطع باتری با جریان بالا و پشتیبانی از اجرای ایمنی عملکردی در برنامه قطع باتری HV است.

دکتر لوئیس کوستا ، رئیس توسعه پیشرفته AB Mikroelektronik GmbH ، گفت: “تجربه AB Mikroelektronik در یکپارچه سازی توان بالا با استفاده از صفحه های مدار آلومینیوم با فیلم ضخیم و سوئیچ های قطع کننده باتری 48 ولت ، انتقال سریع به نمونه اولیه ولتاژ بالا را امکان پذیر می کند.” “تجربه دیرینه ما در بسته بندی آلومینیوم برای نیمه هادی های قدرت بالا امکان انتقال سریع از راه حل های موجود برای سوئیچ های حالت جامد باتری 48 ولت به یک نمونه اولیه ولتاژ بالا را فراهم می کند. ما GaN را به دلیل داشتن قابلیت ولتاژ بالا و قابلیت سوئیچینگ سریع

این اطلاعیه مطبوعاتی و اطلاعات بیشتر را می توان در www.visic-tech.com یافت

درباره VisIC شرکت فناوری

VisIC Technologies یک رهبر جهانی در زمینه الکترونیک GaN برای کاربردهای xEV است که بر روی راه حل های خودرویی با قدرت بالا تمرکز دارد. محصولات کارآمد و مقیاس پذیر آن مبتنی بر دانش عمیق تکنولوژیک در مورد گالیم-نیترید و چندین دهه تجربه است. VisIC متعهد است که از نظر اندازه و هزینه سیستم های تبدیل انرژی ، یک گام بهبود عملکرد را ارائه دهد و به پشتیبانی از مشتری با کیفیت بالا در تمام مراحل توسعه اختصاص دارد. VisIC محصولات ترانزیستوری پرتوان مبتنی بر مواد نیمه هادی ترکیبی گالیم نیترید (GaN) با هدف تهیه محصولاتی برای سیستم های اینورتر خودرویی مقرون به صرفه و با کارایی بالا ارائه می دهد.

درباره AB Mikroelektronik GmbH.

برای بیش از چهار دهه AB Mikroelektronik در سالزبورگ (اتریش) به عنوان یک شریک شناخته شده از تولید کنندگان پیشرو خودرو ، در حال توسعه و تولید الکترونیک پیشرفته با قدرت بالا برای برنامه های خاص مشتری است.

با ارائه راه حل های نوآورانه ما عمدتا بر اجرای طراحی خاص مشتری در یک مفهوم تولید مقرون به صرفه و آماده تولید متمرکز هستیم ، مناسب برای تولید اقتصادی با حجم بالا و تولید جهانی (طراحی به قیمت تمام شده). به خصوص در زمینه الکترو تحرک ، AB Mikroelektronik کالاهای گسترده ای از واحدهای کمکی برقی به عنوان واحد کنترل موتور تا اینورترهای DC-AC برای وسایل نقلیه برقی باتری یا مبدل های DC-DC برای وسایل نقلیه با موتور پیل سوختی ارائه می دهد. بدین ترتیب دامنه توان از برخی کیلووات تا بیش از 60 کیلووات در کلاسهای مختلف ولتاژ از 12 ولت بیش از 48 ولت تا کاربردهای ولتاژ بالا تحت پوشش قرار می گیرد.

SOURCE Visics Technologies