Xcite Automotive ReconLogic را راه اندازی می کند

شیکاگو، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Xcite Automotive مستقر در شیکاگو امروز از راه اندازی ReconLogic ، یک سرویس نمایندگی محور خبر داد که روند بازسازی و بازرگانی آماده سازی موجودی خودرو برای فروش را به طور قابل توجهی ساده می کند. اکنون ، وسایل نقلیه می توانند فقط در 5 روز یا کمتر “آماده خرده فروشی” شوند – یک چرخش بسیار سریع تر در مقایسه با 12 تا 14 روزی که فروشندگان امروز تجربه می کنند. اکنون دو مکان کاملاً عملیاتی بوده و با موفقیت به فروشندگان در این کشور خدمات می دهند شیکاگو بازار.

با رانندگی COVID حتی خرید آنلاین وسایل نقلیه بیشتر ، برای فروشندگان ضروری است که به میل مصرف کنندگان برای تحقیق و حتی خرید اتومبیل خود به صورت آنلاین پاسخ دهند. این بدان معنی است که فروشندگان باید موجودی به روز را در زمان واقعی ارائه دهند. ReconLogic با از بین بردن ناکارآمدی استفاده از چندین فروشنده برای تحویل گرفتن وسایل نقلیه ، جزئیات آنها و عکسبرداری حرفه ای آنها از طریق یک سرویس یک منبع و یک فاکتور ، باعث کاهش سرعت ، هزینه و دردسر مدیریت چندین فروشنده می شود ، این روند را سرعت می بخشد.

ReconLogic برای انتقال وسایل نقلیه از محل فروشنده به یک مرکز ReconLogic ، از آنجا که وسیله نقلیه جزئیات داخلی و خارجی کامل را دریافت می کند ، فرآیند 7 مرحله ای با چندین کنترل کنترل کیفیت استفاده می کند و سپس به طور یکپارچه به یک استودیوی عکس اتوماتیک درجه یک حرفه ای برای یک مرکز انتقال می یابد. عکسبرداری خارجی و داخلی. این عکسبرداری شامل 360 Spin بسیار تعقیب شده و مورد نیاز در فضای رقابتی بازاریابی خودرو است. درنهایت ، وسایل نقلیه به طور کامل بازسازی شده و به صورت حرفه ای کالا – فقط در 5 روز یا کمتر به بسیاری از فروشندگان منتقل می شوند.

برای ارائه این خدمات برتر به نمایندگی ها ، ReconLogic یک سیستم نرم افزاری اختصاصی به نام Lotgistics developed ایجاد کرده است که موجودی را در طول فرآیند بازسازی مجدد ردیابی می کند ، تا نمایندگی های فروش را به طور مثرتری در وضعیت وسایل نقلیه خود به روز کند. این شرکت همچنین هنگام رسیدن وسایل نقلیه به مراكزی كه نیاز به تعمیر گسترده تر چرخ ، ترمیم فرورفتگی بدون رنگ ، رنگ آمیزی پنجره ، تعمیر سپر یا لمس رنگ دارند ، برآورد آسان خوانده شده توسط متن را ارائه می دهد. برای دیدن کل مراحل کار از ابتدا تا انتها ، این ویدئو را مشاهده کنید: www.youtube.com/watch؟v=jZ5ek-il1D0

وی می گوید: “در جو سریع و پر رقابت امروز خودرو ، صنعت به دلیل کاهش گردش کار و از بین بردن گلوگاه هایی که به آنها کمک می کند تا وسایل نقلیه را با سهولت و کارآمدتر آماده کنند – چه برای خرید حضوری و چه خرید آنلاین” متهم شده است. فیل پنتون، شریک و مدیر عامل Xcite Automotive. “ما ReconLogic را برای این منظور توسعه دادیم – برای كمك به فروشندگان در افزایش سرعت خود در بازار و كاهش هزینه ها. ReconLogic تاثیری را كه روند بازسازی شرط می تواند بر عملکرد مالی فروشندگان داشته باشد ، درک می کند و ما با ایجاد یک فروشگاه واحد به آن پاسخ دادیم. تمرکز ما بر این است که چگونه به نمایندگی هایمان کمک کنیم تا موجودی خود را سریعتر و بدون افت کیفیت آماده کنند. “

Xcite Automotive قصد دارد از رد پای ملی موجود خود برای گسترش مراکز ReconLogic به بازارهای بزرگ در سراسر کشور استفاده کند. ایالات متحده در سال 2021. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ReconLogic و خدمات بازاریابی نسل بعدی آن ، لطفاً به سایت www.reconlogic.com مراجعه کنید یا با شماره 888.450.6016 تماس بگیرید.

درباره ReconLogic
ReconLogic در سال 2020 تاسیس شد تا از طریق راه حل های جامع ، مقیاس قابل توجه و تخصص خود ، بازارهای بازسازی کالا و تولید نسل بعدی خودرو را نوسازی کند. خدمات شامل برداشتن فرورفتگی بدون رنگ ، جزئیات داخلی / خارجی ، تعمیر داخلی ، تعمیر تراشه شیشه ، لمس رنگ ، تعمیر چرخ ، رنگ پنجره و رنگ آمیزی خودرو است. این شرکت بسته های سفارشی ارائه شده با تجارت وسایل نقلیه نسل جدید مانند عکاسی از استودیو ، 360 چرخش ، فیلم ، برچسب پنجره و راهنماهای خریداران توسط Vehiclestickers.io. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.reconlogic.com مراجعه کنید.

درباره Xcite Automotive
رهبر صنعت Xcite Automotive یکی از سریع ترین رشد ارائه دهندگان راه حل ها در صنعت خودرو است و از سال 2007 به تجارت دیجیتال و تولید نسل بعدی برای نمایندگی های خودرو متمرکز شده است. ، و تجزیه و تحلیل داده ها. در حال حاضر بیش از 1000 فروشنده خدمات ارائه می دهد ، Xcite راه حل های فناوری عکاسی از خودرو ، 360 چرخش ، فیلم و ردیابی قرعه کشی را ارائه می دهد. شیکاگواین شرکت مبتنی بر بیش از 450 نفر را در ادارات کل کشور استخدام می کند و سریع ترین رشد ارائه دهنده خدمات و موجودی کالا در ایالات متحده. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.xciteauto.com مراجعه کنید.

مخاطب: آندره دیکولا، [email protected]، (855) 423-6328

SOURCE Xcite Automotive