Yadea مشارکت بازاریابی را با ADAC SE ، بزرگترین باشگاه تحرک اروپا اعلام کرد

آلمان برای دستیابی به اهداف کاهش انتشار خود ، به ارتقا mob تحرک بدون انتشار با دوچرخه های الکترونیکی و موتور سیکلت های الکترونیکی ادامه داده است. فروش نیمه اول امسال در آلمان بازار وسایل نقلیه دو چرخ نشان می دهد که تقاضا برای دوچرخه های الکتریکی و موتور سیکلت الکترونیکی با فروش 1.1 میلیون دوچرخه الکترونیکی بین ژانویه و جولای 2020. فروش الكوپتر الكترونيك (كلاس 125) با شگفت آور 59٪ افزايش يافت آگوست 2020 نسبت به سال قبل

در حال حاضر رهبر در چین، Yadea متعهد شده است با سرمایه گذاری مستمر در تحقیق و توسعه ، پیشرو در نوآوری های محصول با فناوری پیشرفته ، به تولید کننده پیشرو در زمینه وسایل نقلیه دو چرخ برقی تبدیل شود ادغام مواد برتر برای بهبود کیفیت خودرو، و حمایت از یک انقلاب پایدار صنعت.

ADAC با بیش از 21 میلیون عضو ، دومین انجمن بزرگ اتومبیل در جهان است. به عنوان بخشی از مأموریت شرکت برای برق رسانی آلمان، ADAC ابتکار سوارکاری الکترونیکی خود را آغاز کرد: یک نقطه ورود مقرون به صرفه ، انعطاف پذیر برای تحرک مدرن. اعضای ADAC می توانند برای مدت سه تا 12 ماه دو چرخ چرخ برقی اجاره کنند که شامل خدماتی مانند بیمه ، تعمیرات و قفل امنیتی با کیفیت بالا است. بعلاوه ، اعضا هنگام خرید دوچرخه و موتور سیکلت از تخفیف برخوردار می شوند. همکاری Yadea و ADAC SE باعث می شود موتور سیکلت Yadea G5 بر روی پلت فرم ADAC e-Ride www.adac.e-ride-shop.de راه اندازی شود ، جایی که اعضا می توانند از تخفیف اشتراک ماهانه و حداکثر 1200 یورو در معاملات فروش انتخاب شده.

ADAC همیشه به ایمنی جاده اهمیت زیادی داده است و مشارکت آن با Yadea استانداردهای ایمنی موتور سیکلت الکترونیکی شرکت را مطابق با استانداردهای جهانی پیشرو تقویت کرده است. Yadea همیشه بیشترین تأکید را بر طراحی ، تحقیق و توسعه سیستم های ایمنی خودرو خود داشته است و در طراحی و مفهوم سازی محصولات خود از استانداردهای درجه نظامی استفاده می کند.

فراتر از ایمنی ، Yadea دارای پنج مرکز تحقیق و توسعه فناوری بزرگ است و 763 حق ثبت اختراع از جمله 36 اختراع اختراع را به دست آورده است. این برند در سیستم های قدرت ، سیستم های انرژی ، سیستم های هوشمند و فن آوری های انسان محور یک پیشرو در صنعت است و اولین صنعتی بود که فناوری باتری گرافن را در محصولات خود گنجاند. YADEA همچنین یک سیستم زنجیره تأمین جهانی کامل ایجاد کرده است. با 16 تأمین کننده پیشرو جهانی از جمله پاناسونیک ، بایر و برگر همکاری ایجاد کرد. و هفت پایگاه تولید در سراسر جهان ایجاد کرد. محصولات Yadea به بیش از 88 کشور جهان صادر می شود و این شرکت دارای بیش از 36 میلیون کاربر در سراسر جهان است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به:
فیس بوک: YADEAIG / YADEA_global
توییتر: YADEA

درباره Yadea

23 سال پیش ، Yadea یک رویای سبز را برای حفظ محیط سیاره ای که در آن زندگی می کنیم ، کاشت. چشم انداز Yadea ایجاد انقلابی در صنعت حمل و نقل با نسل جدیدی از محصولات سفر بدون آلاینده است.

منبع Yadea