Zhangjiagang از شرق چین از پروژه RMB 61.5 میلیارد میلیاردی استقبال می کند. در هفته اقتصادی و تجاری 2020

در طول این رویداد ، این شهر اجلاس همکاری های زنجیره ای صنعت را آغاز کرد 31 اکتبر و اعلام کرد که از چهار زنجیره صنعت سودمند مواد جدید متالورژی ، تجهیزات هوشمند ، مواد شیمیایی جدید و منسوجات پیشرفته و چهار زنجیره صنعت نوظهور انرژی جدید ، اقتصاد دیجیتال ، داروسازی زیستی و تجهیزات پزشکی پیشرفته و نیمه هادی پیشرفته استفاده می کند اندازه های صنعت را افزایش داده و رقابت را افزایش دهید.

برای تقویت توسعه با کیفیت بالا از زنجیره های صنعت ، Zhangjiagang یک سیستم ارشد زنجیره صنعت را منتشر کرد تا برنامه ریزی صنعتی خود را تقویت کند ، پشتیبانی از سیاست های ترجیحیتی، پروجکتی طرح اصلی و جذب سرمایه گذاری.

پان گووکیانگ ، رئیس کمیته حزب شهرداری ژانگ جیانگانگ در این اجلاس گفت که این شهر به طور فعال ادغام زنجیره های نوآوری و صنعت و صنایع تمام زنجیره ای خود را تقویت می کند تا پنج خوشه صنعت را با یکدیگر تشکیل دهد. 100 میلیارد یوان خروجی و چندین خوشه صنعت با هرکدام 10 میلیارد یوان خروجی تا سال 2025.

Zhangjiagang که سالها در میان بهترین شهرهای فوربس چین برای تجارت ذکر شده است ، دارای بیش از 1000 شرکت بزرگ و نزدیک به 600 شرکت با فناوری پیشرفته است وed mبیش از 1300 شرکت با بودجه خارجی برای سرمایه گذاری در شهر.

این شهر دارای بیش از 80 کیلومتر خط ساحلی در امتداد رودخانه یانگ تسه و 135 اسکله اسکله است که به عنوان بزرگترین بندر تجارت بین المللی در امتداد رودخانه یانگ تسه قلمداد می شود. در حال حاضر ، این شرکت 20 خط به علاوه حمل و نقل بین المللی را اداره می کند و تجارت خود را با بیش از 300 بندر در بیش از 60 کشور و منطقه در سراسر جهان حفظ می کند ، و تولید سالانه آن 235 میلیون تن است.

ژانگ جیانگانگ به عنوان یک مرکز ترافیکی ، به طور فزاینده ای با “دایره اقتصادی یک ساعته دلتای رودخانه یانگ تسه” ادغام می شود ، به ویژه هنگامی که راه آهن شانگهای-سوژو-نانتونگ ، یک خط ریلی که از طریق شهر عبور می کند ، در ماه ژوئیه به بهره برداری رسید و دو خط آهن سریع السیر (HSR) ، یعنی HSR جنوبی در امتداد رودخانه یانگ تسه و HSR Nantong-Suzhou-Jiaxing-Ningbo نیز در دست ساخت یا در حال انجام هستند.

به پیوند اصلی مراجعه کنید: https://en.imsilkroad.com/p/317286.html

SOURCE جاده ابریشم شین هوا