Zoomlion سومین رویداد روز خانواده موفق و روز تجربه فرهنگی را به پایان می رساند

این رویداد به طور دقیق با فعالیت های تعاملی مناسب برای همه سنین طراحی شده است. در بخش “متخصص بیل مکانیکی کوچک” ، کودکان تشویق می شوند که بیل مکانیکی را تحت راهنمایی مناسب اداره کنند و پس از انجام مجموعه ای از وظایف با والدین خود ، می توانند یک مدل ماشین را برنده شوند. نمایشگاه تجربه فرهنگی ، هنرها و صنایع مختلفی را از سراسر جهان به نمایش می گذارد که توسط شرکت های تابعه Zoomlion در خارج از کشور ، از جمله عروسک ماتریوشکا و نقاشی های چینی دست ساز از روسیه، آلات موسیقی سنتی Dombra از قزاقستان، نقاشی ژانر از مغولستان، مجسمه خاک رس تنه از هند، و بیشتر.

بخشهای دیگر شامل آزمونهای تعاملی در Annulus Cinema ، زمینه های خلاقانه برای عکسهای خانوادگی و نمایشگاهی با مضمون “WE” است ، که نشان می دهد این شرکت در اوایل سال جاری به عنوان یک تیم برای مبارزه با COVID-19 چگونه کار کرده است.

آقای لی جیانگتائو ، رئیس اتحادیه کارگری زوملیون گفت: “ما بازخورد مثبت زیادی دریافت کردیم و فکر می کنیم این به معنای روابط بهتر در محل کار و خانواده های آنها است.” “ما خوشحالیم که می بینیم بچه ها با خوشحالی در اطراف بازی می کنند و درباره شرکتی که والدینشان با آن کار می کنند بیشتر می آموزند. مهمتر از همه ، هر کس می تواند در خارج از ساعت کار با خانواده و دوستان خود اوقات خوبی داشته باشد.”

آقای یین تونگ تونگ ، یکی از والدین و کارمندان در Zoomlion گفت: “دخترم روز خوبی را سپری کرد و بسیار افتخار می کند که پدرش در این شرکت مشغول کار است و باعث ایجاد تغییر در جهان می شود.” “در مورد من ، من فکر می کنم ما بیش از فقط کارمندان Zoomlion هستیم ، ما در واقع اعضای خانواده Zoomlion هستیم.

درباره Zoomlion

Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co.، Ltd. (01157.HK) در سال 1992 تاسیس شد ، یک شرکت تولید تجهیزات پیشرفته است که ماشین آلات مهندسی ، ماشین آلات کشاورزی و خدمات مالی را ادغام می کند. این شرکت اکنون بیش از 600 محصول برتر را از 56 خط تولید به فروش می رساند که ده دسته قابل توجه را شامل می شود.

SOURCE Zoomlion

لینک های مربوطه

www.zoomlion.com