Zoomlion Wows در نمایشگاه Bauma China 2020 با راه اندازی ماشین های ساخت هوشمند هوشمند نسل بعدی با بیش از 3 میلیارد دلار سفارش در بازار

آقای Guo Xuehong ، معاون رئیس Zoomlion گفت: “این نمایشگاه محصولات رده بالای 4.0 Zoomlion و دستاوردهای نوآورانه را نشان می دهد که نشان دهنده جهش کیفی هوش است.”

پیشگامی در صنعت با محصولات هوشمند پیشرفته و پیشرفته

نمایشگاه Zoomlion در bauma چین سال 2020 با نمایش ارتقاgent هوشمند منهای کابین عملکرد اما با داشتن مرکز تجربه کنترل از راه دور 5G نگاه اجمالی به آینده ماشین آلات ساختمانی داشت که به بخش “هوش” تجهیزات توانایی لمس ، حس و دیدن را می دهد.

ZTC-250NEV اولین جرثقیل کامیونی برقی در جهان است که دارای بینایی ماشین ، هوش مصنوعی و ارتباطات 5G است ، این یک جرثقیل بدون کابین است اما دارای “چشم و مغز” است تا با فشار دادن یک دکمه وظایف بالابر هوشمند را انجام دهد.

جرثقیل خزنده ZCC18000 بالاترین تناژ را در نمایشگاه دارد و دارای ظرفیت بالابری بالایی است که آن را به یک مدل مناسب برای بالابردن نیروی باد در خشکی و دریا تبدیل می کند. این دستگاه مجهز به فناوری ضد وزنی بدون بارگیری بدون فرود Zoomlion است که منطقه کار را توسط آن کاهش می دهد 60٪ و عملکرد لیفتینگ پیشرو در صنعت را ارائه می دهد.

Zoomlion همچنین ZT68J را که یک سکوی کار هوایی با بازوی مستقیم است که رکورد جهانی 67.5 متر را ثبت می کند ، منتشر کرد ، در حالی که عملکرد بهتر در عملیات خارج از جاده و کنترل هوشمند را تضمین می کند.

تجهیزات ملات مخلوط خشک این شرکت سیستم اندازه گیری پودر اتوماتیک فوق العاده با دقت بالا Powerdos را به تصویب رسانده است. عملکردهای هوشمند مانند فناوری رونق توخالی ، لوله بتن الیاف کربن و تعامل صوتی انسان و ماشین و سیستم کنترل هوشمند جرثقیل برج ETI به طور گسترده ای توسط بازدید کنندگان از بینندگان جریان مستقیم و جهانی تحسین شده است.

همانطور که بازار جهانی از اثرات COVID-19 بهبود می یابد ، Zoomlion همچنان با تحقیق و توسعه ابتکاری پابرجاست و مشتاقانه منتظر ایجاد و به اشتراک گذاری با همه شرکا است. غرفه داران یک جریان زنده 24 ساعته به زبان های چینی و انگلیسی را میزبانی کردند که به مشتریان جهانی امکان شرکت در باوما را می دهد چین 2020

آقای گوا گفت: “Zoomlion هرگز چشم انداز خود را برای به اشتراک گذاشتن دستاوردهای صنعت و ایجاد مشترک زیست بوم صنعت تغییر نداده است. ما انتظار داریم آینده ای هوشمند و نهایی را در اصول مشاوره گسترده ، مشارکت مشترک و منافع مشترک شکل دهیم.”

درباره Zoomlion

Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co.، Ltd. (01157.HK) در سال 1992 تاسیس شد ، یک شرکت تولید تجهیزات پیشرفته است که ماشین آلات مهندسی ، ماشین آلات کشاورزی و خدمات مالی را ادغام می کند. این شرکت اکنون بیش از 600 محصول برتر را از 56 خط تولید به فروش می رساند که ده دسته قابل توجه را شامل می شود.

SOURCE Zoomlion

لینک های مربوطه

www.zoomlion.com