آلپاکا دل پرو: جایی که لوکس با پایداری روبرو می شود

لس آنجلس، 23 دسامبر 2020 / PRNewswire / – آلپاکا از پرو قابلیت انعطاف پذیری ، پایداری و کیفیت آن است. بافت ، طرح و رنگ لباس های ساخته شده با آلپاکا مترادف با برخی از بهترین مارک های لوکس در است ایالات متحده & اروپا.

پرو صادر کننده شماره یک آلپاکا در جهان است و منبعی برای خانه های مد بین المللی از جمله پرادا ، لورو پیانا، بالنسیاگا ، ماکس مارا، اولا جانسون همچنین آلیشیا آدامز و اتصال پرو.

پرو سابقه طولانی در تولید منسوجات دارد ، بیش از پنج هزار سال پیش با بافندگان از فرهنگ پیش از اینکا و اینکان آغاز شده است. امروزه این فنون باستانی ، آمیخته با صنعت تولید مدرن ، ساخته شده است پرو یک رهبر نوظهور در این زمینه است.

پرو صنعت پوشاک خدمات با کیفیت و کارآمد با بهترین زمان تولید و زیرساخت های نساجی پیچیده مورد نیاز بازار بین المللی را به دنیای مد ارائه می دهد. منسوجات تولید شده در پرو همچنین در داخل بدون عوارض هستند ایالات متحده!

آلپاکا از بسیاری از الیاف حیوانات پایدارتر است زیرا فاقد لانولین است ، مومی که روی پشم وجود دارد و نیاز به شستشو دارد و مقدار قابل توجهی آب را هدر می دهد. آلپاکا همچنین دارای 22 رنگ طبیعی است که به آن امکان می دهد با کارآیی بیشتری رنگ آمیزی شود.

علاوه بر این ، آلپاکاس تأثیر کمتری بر محیط زیست دارد زیرا به جای اینکه گیاهان را از زمین بیرون بیاورد ، قله های علف ها را چرا می دهد ، که باعث می شود گیاهان به سرعت دوباره رشد کنند.

در حالی که بزها و گوسفندان سم های تیز دارند که به مراتع و خاک آسیب می رسانند ، آلپاکاس دارای دو انگشت پا با انگشتان پا در بالا و یک بالشتک نرم در پایین هر پا است که تأثیر آنها را در زمین های مرتع به حداقل می رساند.

زیستگاه طبیعی آلپاکاس از سطح دریا حدود 3.800 متر ارتفاع دارد. در این ارتفاع ، منبع آب طبیعی است و زمین به طور کلی برای کشاورزی مناسب نیست ، بنابراین آنها از زمینی استفاده می کنند که در غیر این صورت استفاده نمی شود. از همه بهتر ، 130،000 خانوار در سراسر آند پرو سود می برند.

برای سوالات رسانه ای:
کنرادو فالکو
1+ (310) 496 7411
[email protected]

درباره Alpaca del پرو:
http://www.perutradeoffice.us/alpaca-and-vicuna
https://whyalpaca.com/

درباره کمیسیون تجارت از پرو در لس آنجلس:
کمیسیون تجارت پرو که در لس آنجلس یک آژانس دولتی است که به ارتقا، تجارت ، سرمایه گذاری و گردشگری بین دو کشور اختصاص داده شده است پرو و ایالات متحده. این یک بخش از PROMPERU است.

https://www.facebook.com/peru.tradeoffice

https://www.instagram.com/promperu_la/

منبع کمیسیون تجارت از پرو در لس آنجلس