آمریکایی ها هنوز مسافرت هستند اما برای تعطیلات به خانه نزدیک ترند زیرا 66٪ مسافران تصمیم دارند تا به مقصد برسند

شیکاگو، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – آخرین تحقیق از Cars.com (NYSE: CARS) ، پیشرو در بازار خودروهای دیجیتال و ارائه دهنده راه حل ها ، گزارش می دهد که تقریبا نیمی از آمریکایی ها (46٪) قصد سفر برای تعطیلات دسامبر را دارند.1 COVID-19 به طور فزاینده ای بر تصمیمات سفر تأثیر می گذارد و اکثر مسافران (66٪) را به استفاده از وسایل نقلیه شخصی خود در مقابل پرواز یا حمل و نقل گسترده سوق می دهد.2 با افزایش موارد ویروس در سراسر کشور ، تعداد آمریکایی هایی که قصد سفر برای تعطیلات سال نو را دارند در حال کاهش است.

“بسیاری از افراد به دلیل مشکوک بودن برای تعطیلات در خانه هستند و کسانی که در سفر هستند همچنان به وسیله شخصی خود اعتماد خواهند کرد. برای بیشتر مسافران تعطیلات ، تصمیم گیری در مورد رانندگی اساساً تحت تأثیر هزینه و راحتی نیست ، بلکه ایمنی و امنیت ، “گفت جنی نیومن، مدیر مسئول Cars.com. “Cars.com از ماه اکتبر برنامه های سفر را پیگیری می کند و به طور مداوم شاهد کاهش تعداد مسافران سال نو است. این می تواند به این معنی باشد که مردم تمایلی به ترک وقت با خانواده ندارند اما به احتمال زیاد مهمانی امسال را برگزار می کنند.”

نظرسنجی تعطیلات Cars.com از بیش از 1000 آمریکایی در مورد برنامه سفر خود در ماه دسامبر س askedال کرده و نتایج را با آن مقایسه کرده است نظر سنجی سفر شکرگذاری.

بر اساس Cars.com ، بالاترین روند سفر برای تعطیلات دسامبر 2020 شامل موارد زیر است:

  • مسافران اتومبیل را به جای هواپیما و قطار انتخاب می کنند. از آنجا که بیشتر مسافران از اتومبیل شخصی استفاده می کنند (66٪) ، فقط 30٪ مسافران تعطیلات در حال پرواز هستند که 11٪ از آنها قطار ، 9٪ با اتوبوس و 7٪ از مسافران یا تاکسی استفاده می کنند.
  • COVID-19 بیشتر از شکرگذاری بر سفرهای دسامبر تأثیر می گذارد. در ماه دسامبر ، 66٪ از برنامه های سفر آمریکایی ها به دلیل همه گیری ویروس کرونا تغییر کرده است ، در حالی که 54٪ گزارش شده در شکرگذاری است.
  • آمریکایی ها آماده هستند تا در سال 2021 زنگ بزنند اما قصد دارند در خانه جشن بگیرند. فقط 33٪ از آمریکایی ها قصد دارند برای سال نو سفر کنند ، این در حالی است که 41٪ در ماه اکتبر از آنها خواسته شد ، احتمالاً به دلیل افزایش موارد COVID-19 و محدودیت های مجدد سفر است.
  • در شهرهای بزرگ در سفرهای تعطیلات شاهد افزایش چشمگیر هستیم. مسافران شکرگذاری (44٪) از شهرهای بزرگ (خصوصاً بیشترین ضربه COVID-19) پرهیز می کردند ، در حالی که فقط 28٪ از مسافران تعطیلات دسامبر. سه شهر مهم برای مسافران تعطیلات شامل نیویورک، لس آنجلس و آتلانتا.
  • ازدحام انتظار می رود صبح چهارشنبه و پنجشنبه. شلوغ ترین روزهای سفر هستند 23 دسامبر از جانب 6 صبح تا 9 صبح و 24 دسامبر از ساعت 9 صبح تا ظهر به وقت مرکزی.

“وقتی صحبت از تصمیمات مهمی مانند جشن گرفتن تعطیلات به صورت حضوری یا عملاً در سال جاری می شود ، توصیه می کنیم از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها پیروی کنید و از قوانین و محدودیت های محلی COVID-19 مطلع باشید تا بهترین تصمیم را برای خود بگیرید. و عزیزانتان. “

برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید Cars.com/news/coronavirus/.

1 نظرسنجی Cars.com Travel Travel 22 اکتبر-اکتبر. 25 ، 2020؛ 1،008 پاسخ
2 نظرسنجی Cars.com Travel Travel 17 نوامبر 2020؛ 1،008 پاسخ

درباره اتومبیل
CARS پیشرو در بازار دیجیتال و ارائه دهنده راه حل برای صنعت خودرو است که خریداران اتومبیل را با فروشندگان متصل می کند. در سال 1998 با بازار گل سرسبد Cars.com راه اندازی شد و دفتر مرکزی آن در شیکاگو، این شرکت با داده ها ، منابع و ابزارهای دیجیتالی مورد نیاز برای تصمیم گیری خرید آگاهانه و ارتباط یکپارچه با خرده فروشان خودرو ، به خریداران قدرت می بخشد. در یک بازار که به سرعت در حال تغییر است ، CARS نمایندگی ها و OEM ها را با راه حل های فنی نوآورانه و اطلاعات مبتنی بر داده قادر می سازد تا به خریداران آماده خرید و نفوذ بهتر ، افزایش چرخش موجودی و به دست آوردن سهم بازار دسترسی پیدا کند.

علاوه بر Cars.com ، شرکت های CARS شامل Dealer Inspire ، ارائه دهنده فناوری ایجاد راه حل هایی برای نمایندگی های آینده با عملکردهای کارآمدتر و تجارب دیجیتال متصل ، FUEL است که به نمایندگی ها و OEM ها این امکان را می دهد تا از قدرت استفاده نشده فیلم دیجیتال توسط استفاده از مخاطبان ناب Cars.com از خریداران اتومبیل در بازار و DealerRater ، یک سیستم عامل پیشرو برای بررسی و فروش اعتبار فروشنده خودرو.

مجموعه کامل ویژگی های CARS شامل Cars.com ™ ، Dealer Inspire® ، DealerRater® ، FUEL ™ ، Auto.com ، PickupTrucks.com ™ و NewCars.com® است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.Cars.com مراجعه کنید.

SOURCE Cars.com Inc.