آژانس بازاریابی خودرو با استخدام های جدید گسترش می یابد

هارپر اظهار داشت: “من مدتهاست که به قدرت بازاریابی دیجیتال و اجتماعی اعتقاد راسخ دارم ، بنابراین از اینکه بخشی از DOM360 هستم که پیشرو هر دو است بسیار هیجان زده ام.”

پیش از پیوستن به DOM360 سه سال پیش به عنوان مدیر منابع انسانی ، تامپسون در یکی از مراکز تحقق جهانی با بالاترین میزان آمازون کار می کرد که وی پروژه های زیادی را برای بیش از 4000 کارمند هدایت می کرد. پدر دو فرزند همچنین در بخش خودرو تجربه دارد و در آژانس هایی کار می کند که شامل پونتیاک ، کادیلاک و جنرال موتورز به عنوان مشتری هستند. تامپسون گفت: “من برای کمک به پیشبرد DOM در سطح بعدی بسیار هیجان زده هستم و مشتاقانه منتظر استقبال از استعدادهای بزرگ جدید در آژانس رشد خود هستم.”

جابجایی پرسنل همزمان با رشد مداوم آژانس است ، زیرا طی شش ماه گذشته گروه های فروشندگی زیادی را به لیست مشتریان خود اضافه کرده است. دونووان پیشنهاد داد: “در حالی که بسیاری از مشاغل در سال 2020 با مشکل روبرو شده اند ، ما به مشتریان خود کمک کرده ایم که فلز بیشتری را جابجا کنند ، که به نوبه خود به ما امکان رشد تجارت خود را داده است.” وی افزود: “همانطور كه ​​به سال 2021 می رویم ، برای اجرای استراتژیهای آلی و رشد به وسیله كسب دستیابی به این حركات نیاز داشتیم.”

DOM360 یک آژانس کامل خدمات است که میلیون ها بار برای نمایندگی های فروش در سراسر کشور تولید می کند. این آژانس بیش از یک دهه است که به طور انحصاری در بخش خودرو تمرکز کرده و با شرکت های تویوتا و لکسوس و همچنین همکاری با بیش از 100 فروشنده ردیف 3 در سراسر کشور همکاری های شرکتی دارد. پایه گذاری شده توسط رابرت دونووان در سال 2008 ، دفتر DOM360 دارای دفاتر در گرینویل ، SC، بوکا راتن ، فلوریدا و لس آنجلس ، کالیفرنیا

منبع DOM360

لینک های مربوطه

http://www.dom360.com