اتحادیه اقیانوس آرام کریگ ریچاردسون معاون اجرایی ، مدیر ارشد حقوقی و دبیر شرکت را نام برد

OMAHA ، نب.، 8 دسامبر 2020 / PRNewswire / – امروز اتحادیه اقیانوس آرام نامگذاری شده است کریگ ریچاردسون معاون اجرایی رئیس ، مدیر ارشد حقوقی و دبیر شرکت ریچاردسون مسئول نظارت بر کلیه جنبه های امور حقوقی شرکت ، از جمله معاملات تجاری و دادرسی ، امور نظارتی ، کار و اشتغال است. ریچاردسون همچنین بر برنامه رعایت و اخلاقی راه آهن و ابتکارات مدیریت ریسک ، از جمله اداره پلیس اتحادیه پاسیفیک ، نظارت می کند. او موفق می شود Rhonda Ferguson، که به عنوان معاون اجرایی رئیس ، مدیر ارشد حقوقی و دبیر شرکت خدمت می کرد.

ریچاردسون اخیراً به عنوان معاون رئیس جمهور در قانون تجارت و مقررات فعالیت کرده است. او همچنین سمت مشاور عمومی را نیز داشته است.

رئیس ، رئیس جمهور و مدیر عامل گفت: “کریگ رهبری حیاتی را ارائه داده است ، و ما را از طریق مسائل حساس و پیچیده حقوقی با بینش ، قضاوت صحیح و شفاف راهنمایی می کند. لنس فریتز. “او یک شریک و مشاور برتر است و تخصص لازم را در این مدت تغییر بی سابقه در کشور و شرکت ما دارد.”

تجربه ریچاردسون شامل دعاوی تجاری و نظارتی ، از جمله نفت و گاز ، قوانین زیست محیطی و ضد انحصاری و همچنین تمام جنبه های مجازات چند حوزه ای زیرساخت های انرژی جهانی است. برای نزدیک به یک دهه ، او به عنوان مدیر ارشد حقوقی گروه Pipeline Corporation El Paso ، بزرگترین شبکه خطوط لوله گاز طبیعی بین ایالتی در آمریکای شمالی، تحویل بیش از 30٪ از گاز طبیعی مصرف شده در ایالات متحده. وی مسئولیت کلیه امور حقوقی در سراسر کشور را بر عهده داشت و در اجرای اعدام های الپاسو پرونده های قضایی موفقیت آمیزی انجام داد 8 میلیارد دلار نمونه کارهای اضافی مهم در زیرساخت های انرژی ملی از کالیفرنیا به نیویورک.

درباره PACIFIC اتحادیه
Union Pacific (NYSE: UNP) کالاهایی را که خانواده ها و مشاغل استفاده می کنند هر روز با خدمات ایمن ، قابل اعتماد و کارآمد تحویل می دهد. این شرکت با فعالیت در 23 ایالت غربی مشتریان و جوامع خود را به اقتصاد جهانی متصل می کند. قطارها مسئول ترین روش زیست محیطی برای جابجایی بار هستند و به اتحادیه اقیانوس آرام کمک می کنند تا از نسل های آینده محافظت کند. اطلاعات بیشتر در مورد Union Pacific در است www.up.com.

www.up.com

www.facebook.com/unionpacific

www.twitter.com/unionpacific

SOURCE Union Pacific Corporation

لینک های مربوطه

http://www.up.com