ارائه دهنده عمده حمل و نقل عمومی انگلستان قرارداد خود را با MiX Telematics تمدید کرد

بیرمنگام ، انگلیس، 10 دسامبر 2020 / PRNewswire / – MiX Telematics (JSE: MIX ، NYSE: MIXT) ، ارائه دهنده پیشرو جهانی راه حل های مدیریت دارایی های ناوگان و تلفن همراه ، اعلام کرده است که Translink ، ایرلند شمالی ارائه دهنده برجسته حمل و نقل عمومی ، تصمیم گرفته است که همکاری خود را با تمدید قرارداد MiX Telematics ادامه دهد.

Translink خدمات مربی ، اتوبوس و قطار را اجرا می کند که شهرها ، شهرها و روستاها را در سراسر منطقه به هم متصل می کند و برخی از مسیرهای مرزی را شامل می شود.

“ما از 10 سال گذشته با MiX Telematics کار کرده ایم. این همکاری طولانی مدت یک همکاری مستمر با تیم موفقیت مشتری MiX برای بهبود KPI های ما با استفاده از داشبورد های تعاملی MiX است ، از جمله کاهش ترمز شدید ، شتاب گیری شدید و بیکاری بیش از حد ، “می گوید دیوید کاری، مدیر کل در Translink.

تمدید نشان از نتایج تأثیرگذاری است که مشخصه این همکاری 10 ساله است. این ناوگان ، متشکل از 1400 وسیله نقلیه ، از راه حل متصل MiX Fleet Manager در کنار بازخورد در کابین در زمان واقعی ، کمک می کند تا مربیان در رانندگی ایمن و کارآمد تربیت شوند. ذینفعان ارشد Translink از داشبورد تعاملی برای هدایت دستاوردهای KPI استفاده می کنند.

نظرات چارلز تسکر، مدیر عامل MiX Telematics.

درباره MiX Telematics

MiX Telematics پیشرو در زمینه ارائه راه حل های مدیریت دارایی های ناوگان و موبایل است که به عنوان SaaS به بیش از سه چهارم میلیون مشترک در بیش از 120 کشور ارائه شده است. محصولات و خدمات این شرکت به ناوگان سازمانی ، ناوگان کوچک و مصرف کنندگان راهکارهایی برای بهره وری ، ایمنی ، انطباق و امنیت ارائه می دهد. MiX Telematics در سال 1996 تاسیس شد و دارای دفاتر در آفریقای جنوبی، انگلستان، ایالات متحده، اوگاندا، برزیل، استرالیا، مکزیک و امارات متحده عربی و همچنین شبکه ای از بیش از 130 شریک ناوگان در سراسر جهان. سهام MiX Telematics به طور عمومی در بورس ژوهانسبورگ (JSE: MIX) و در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE: MIXT) معامله می شود. برای اطلاعات بیشتر ، به www.mixtelematics.com

برای اطلاعات بیشتر:

ماریون کالوت
مدیر بازاریابی (اروپا)
MiX Telematics (اروپا) ، 6180 Knights Court ، Solihull Parkway ،
پارک تجاری بیرمنگام ، بیرمنگام، B37 7YB
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE MiX Telematics