اردوگاه محلی برنده زیباترین جایزه تجاری می شود

COINJOCK ، N.C.، 18 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Outer Banks West / Currituck Sound KOA جایزه جذاب ترین تجارت توسط کوریتوک اتاق بازرگانی (NC). این جایزه هر ساله به مشاغلی اعطا می شود که گام های فعالی را در جهت بهبود ظاهر جامعه برداشته است.

از زمان تبدیل شدن به KOA ، محل اردوگاه چندین مورد بهبود را تجربه کرده است که هدف آن افزایش تجربه اردو زدن است. این به روزرسانی ها همچنین به Outer Banks West / Currituck Sound KOA کمک کرده است که به یک تجارت برتر در منطقه محلی تبدیل شود.

وی گفت: “هنگامی که ما اردوگاه را تحویل گرفتیم هدف ما ایجاد فضایی مدرن و زیبا بود که این جامعه بتواند به آن افتخار کند.” تاد بربیج، مدیر عامل و مدیر عامل توسعه آبی آبی ، شرکت مسئول این پروژه. “ما واقعاً مراقب به روزرسانی های خود بوده ایم و بر اولویت بندی و حفظ آب نمای زیبا در منطقه زیبای بانک های بیرونی از کارولینای شمالی

به روزرسانی های اردوگاه شامل یک مرکز خوش آمد گویی نوسازی شده ، یک مرکز رویداد پیشرفته ، فروشگاه اردوگاه و کافه جدید و امکانات جدید کمپینگ از جمله زمین بازی ، بازی و باغ پروانه ها است. علاوه بر این ، ساختمانهای اردوگاه و کابین ها با رنگ های سرگرم کننده رنگ آمیزی شده بودند که به منظور تقلید از آهنگ های مقصد گرمسیری در کنار آب است.

Outer Banks West / Currituck Sound KOA همچنین اقدام به ارتقا extensive گسترده امکانات اردوگاهی کرده است که کمتر مشهود است. آب ، فاضلاب و سیستم های الکتریکی بازسازی شده اقامت راحت و ایمن را برای مهمانان در RV ها ، کابین ها و چادرها تضمین می کند. RVers به ​​ویژه از جاده های تعریض شده ، سایت های تازه تراز و پایه های 50 آمپر جدید قدردانی می کند.

خاطرنشان کرد: “به روزرسانی ها در اردوگاه بسیار گسترده بوده است.” دین Geracimos، COO توسعه آب آبی. “از کلبه های اسکله جدید گرفته تا چیزهایی که کمتر به چشم می آیند ، ما کارهای زیادی انجام داده ایم تا مطمئن شویم این نوع اردوگاه است که به مقصد میهمانان منطقه ای ، محلی و ملی تبدیل خواهد شد.”

تاکنون به نظر می رسد مهمانان به خوبی به به روزرسانی های گسترده کمپینگ واکنش نشان داده اند. رزروهای پیشرفته برای فصل آینده 2021 قوی هستند.

Outer Banks West / Currituck Sound KOA در 1631 Waterlily Road در واقع شده است کویناکوک ، کارولینای شمالی. رزرواسیون می تواند با تماس با شماره (252) 453-2732 و یا مراجعه به وب سایت آنها انجام شود.

SOURCE بانکهای خارجی West / Currituck Sound KOA

لینک های مربوطه

https://koa.com/campgrounds/outer-banks-west/