انجمن پنجم خیابان با کمپین جدید “Make it Bright” تعطیلات را به سبک کلاسیک روشن می کند

ده نصب از اسباب بازی های بزرگتر از زندگی در سراسر خیابان رونمایی شده است ، که به نیویورکی ها و بازدید کنندگان کمک می کند تا روحیه تعطیلات را حفظ کنند و فرصتی مناسب برای ایجاد خاطرات جدید فراهم می کنند. هر مجسمه دارای یک کد QR منحصر به فرد است که بازدیدکنندگان می توانند برای خواندن یک داستان جادویی در مورد این اسباب بازی اسکن کنند. تاسیسات رایگان در خیابان پنجم از خیابان 51 تا خیابان 59 به طور مساوی فاصله دارند و با یک چشمه تزئین شده پولیتزر در منهتن Grand Army Plaza.

این انجمن با تأسیسات Blachere Illumination در تاسیسات همکاری کرده است ، که کارهای جهانی گذشته آنها شامل نمایشگرهای برجسته روشنایی در شانزه لیزه و برج ایفل است.

نمونه برداری از طرح های اسباب بازی در امتداد خیابان پنجم شامل یک نمونه کلاسیک است شهر نیویورک taxicab ، یک خرس عروسکی غول پیکر ، و یک دریدل به اندازه زندگی ، در میان دیگران. اندازه تاسیسات با نور متفاوت متفاوت است و بیشتر آنها تقریباً پنج تا هشت فوت قد ایستاده اند و نشان دهنده اسباب بازی های بی انتهایی است که پس زمینه عکس ایده آلی را برای دوستداران فصل تعطیلات در هر سنی ارائه می دهد. لیست کاملی از طرح ها و مکان ها را می توانید در https://fifthavenue.nyc/holidays پیدا کنید.

“ممکن است تعطیلات امسال برای خیلی ها کمی متفاوت به نظر برسد ، اما خیابان پنجم هنوز مکانی برای حضور در آن است شهر نیویورک. تعطیلات زمانی است که خیابان واقعاً زنده می شود و ما انتظار داریم امسال هیچ تفاوتی نداشته باشد. ” جروم بارت، رئیس انجمن خیابان پنجم. “این نمایشگرهای اسباب بازی احساس شادی و نوستالژی را برای بازدیدکنندگان خیابان فراهم می کند ، چه آنها در اینجا برای خرید در تعطیلات باشند ، چه یک لقمه در فضای باز بخورند ، و یا به راحتی ویترین های ویترین فروشگاه را می گیرند.”

SOURCE انجمن پنجم خیابان

لینک های مربوطه

https://fifthavenue.nyc/holidays