انجمن کیوسک اعلام کرد PCI برای کیوسک های سلف سرویس بدون مراقبت ارائه می شود

وست مینستر ، کولو، 15 دسامبر 2020 / PRNewswire / – انجمن تولید کنندگان کیوسک (KMA) ، انجمن پیشرو کیوسک سلف سرویس بدون نظارت که در سال 1995 تأسیس شد ، امروز از آغاز اقدامات جدید در فضای PCI Compliance برای کیوسک های سلف سرویس بدون مراقبت خبر داد. این اقدامات شامل تهیه محتوا برای وبلاگ PCI Perspectives ، ایجاد یک SIG یا یک گروه علاقه ویژه در PCI SSC برای معاملات بدون مراقبت و نیمه حضوری و همچنین مطالب جدید راهنمای ارسال شده از طرف حامیان مالی و اعضا out ما است که بهترین روش ها را بیان می کند.

انجمن کیوسک دارای یک کمیته ثابت PCI Compliance و یک گروه کاری مستقر در Slack (عضویت رایگان) است. اعضا شامل OTI Global ، پرداخت کارت بدون مراقبت (UCP) ، Datacap Systems ، Ingenico ، KioWare ، Olea Kiosks ، Lilitab و شبکه های سلف سرویس هستند که Cash2Card Giftwise را ارائه می دهند.

“همه گیری در واقع رابطه ای را که در طول تجارت و مشتری با هم داشته اند تغییر می دهد. به جای” فشار “معمولی از ویترین به مشتری ، نسبت” کشش “مشتری از تجارت به سرعت در حال افزایش است. مکانیسم های آنلاین دیگر اختیاری نیستند ، سخنگوی انجمن گفت: کریگ کفنر. “بدون تماس و بدون لمس گوشه های اساسی هستند. کوتاه کردن این بازه های زمانی معامله چه Drive-Thru و چه Text-to-pay معیارهای پایه جدید است.”

تأثیر همه گیر بر ارزها و روش های پرداختی که در معامله امن امروز وجود دارد نیز گسترش یافته است. استقرار Cash2Card در حال افزایش است و به جای دی وی دی های Redbox قدیمی در McDonalds ممکن است به زودی یک کیوسک خودپرداز Bitcoin جدید داشته باشید.

فن آوری های نوظهور و در حال استفاده شامل هوش مصنوعی مکالمه (AI) و انواع سیستم های تشخیص بصری (مجوز اتومبیل و نمونه های صورت ارائه شده) است.

برای اطلاع از سفارش خود مشتری و پایانه های کارمند ، برای به روزرسانی اخبار ماهانه ما ثبت نام کنید یا می توانید از وب سایت ما دیدن کنید.

بازدید: https://kioskindustry.org/standards/pci-emv-kiosk/.

درباره انجمن تولید کنندگان کیوسک:

بر اساس وست مینستر ، کلرادو انجمن تولید کنندگان کیوسک یا KMA از سال 1995 به بازار مراقبت از کیوسک های سلف سرویس خدمت کرده است. انجمن کیوسک تلاش برای بهینه سازی تعاملات و نتایج سلف سرویس را با استفاده از فناوری مانند کیوسک ها ، علامت های دیجیتال و صفحه نمایش لمسی هدایت می کند.

موضوعات نظارتی مانند PCI Compliance و EMV تمرکز اصلی KMA همراه با ADA Accessibility است. KMA یک سازمان مشارکت کننده با PCI SSC است. برای ADA ، KMA سالانه با هیئت دسترسی ایالات متحده در مورد استانداردهای دسترسی بدون مراقبت ملاقات می کند. پوشش اضافی بازار شامل علامت گذاری دیجیتال ، دیجیتال تعاملی ، نقطه فروش ، شهر هوشمند ، فروش و رباتیک است. ما را در LinkedIn ببینید. KMA در https://kioskindustry.org و https://kma.global در دسترس است

* آرم: https://www.Send2Press.com/300dpi/20-0315s2p-kioskma-300dpi.jpg

این نسخه از طریق Send2Press® ، واحدی از Neotrope® صادر شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به Send2Press Newswire به آدرس https://www.Send2Press.com مراجعه کنید

SOURCE انجمن تولید کنندگان کیوسک

لینک های مربوطه

https://kioskindustry.org/