اولین ترو توسط هیلتون در ایالت واشنگتن افتتاح می شود

“ما فوق العاده افتخار داریم که به مارک Tru by Hilton بپیوندیم و مارک و نوع اقامتی ابتکاری آن را به بازدید کنندگان دره Spokane معرفی کنیم.” استیسی هارپر، مدیر کل هتل ، گفت. “موقعیت ایده آل ما ، مجموعه منحصر به فرد پیشنهادها و قیمت مقرون به صرفه ، ما را به یک انتخاب برتر برای میهمانانی که از منطقه دره Spokane بازدید می کنند ، تبدیل کرده است.”

فضاهای هتل به دقت ساخته شده اند تا احساسی التقاطی و مدرن ایجاد کنند که لحظاتی به یادماندنی را برای مهمانان ایجاد کند. تجربه هتل با فناوری از جمله ورود به سیستم تلفن همراه ، کلید دیجیتال ، وای فای سریع سریع ، میز لابی با چاپ از راه دور ، دیوار رسانه های اجتماعی و دسترسی به مراکز فروش در همه جا فراهم می شود. علاوه بر این ، Tru by Hilton Spokane Valley یک مرکز تناسب اندام ارائه می دهد که از آخرین روندهای تناسب اندام از جمله barre ، باندهای TRX ، وزنه های رایگان ، قلب و تجهیزات انعطاف پذیری بهره می برد. صبحانه رایگان ، استخر سرپوشیده و وان آبگرم ، پاسیو و شومینه در فضای باز و بازار 24 ساعت و 7 ساعته “Eat. & Sip” همه در طول اقامت در دسترس مهمانان هستند.

این هتل همچنین دارای اتاق متصل ، اتاق پیشرفته و متحرک محور هیلتون است که میهمانان می توانند با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود و برنامه Hilton Honors تقریباً همه چیز را در اتاق خود کنترل کنند ، از برنامه های تفریحی و تلویزیونی گرفته تا نور و کنترل دما.

قلب و روح دره Spokane را می توان در سراسر هتل با یک حس و حال خانه پیدا کرد. نقاشی دیواری سفارشی با مضمون Spokane Valley به طور خاص برای این ملک توسط آیداهوهنرمند مبتنی بر ماری ویترز، برجسته کردن برخی از تاریخ و نشانه های منطقه. این هتل محلی متعلق به خانواده ای است كه در این منطقه ریشه دارند و اعضای جدید تیم در محلی استخدام می شوند كه صنعت مهمان نوازی به دلیل اخراج و اخراج از بین رفته است. این هتل نمونه ای درخشان از آینده ای روشن در سفر به دره Spokane است.

در حالی که Tru by Hilton به بیماری همه گیر COVID-19 پاسخ می دهد ، برخی خدمات و امکانات به منظور پیروی از راهنمایی های بهداشت و ایمنی دولت محلی تنظیم شده اند. برای تأکید بر تعهد ما در مورد سلامتی و ایمنی مهمانان ، این ملک در برنامه Hilton CleanStay با محافظت لیزول شرکت می کند تا استاندارد پاکیزگی و ضد عفونی را در صنعت تعریف کند. فرایندهای پیشرفته و آموزش اعضای تیم با RB ، سازنده Lysol و Dettol ، برای کمک به مهمانان دره Tru by Hilton Spokane توسعه یافته است تا از یک اتاق تمیز و مطمئن تر از ورود به اتاق برای خروج ، لذت ببرند. استانداردهای جدید Hilton CleanStay که ارائه شده است شامل مهر و موم اتاق Hilton CleanStay است که نشان می دهد از زمان تمیزکاری و ضد عفونی کامل یک اتاق به آنجا دسترسی پیدا نکرده است ، همچنین گزینه های منزل منعطف.

Tru by Hilton Spokane Valley بخشی از Hilton Honors است®، برنامه وفاداری به میهمان برنده جایزه برای 18 مارک متمایز هتل هیلتون. برای رزرو ، به Tru by Hilton Spokane Valley مراجعه کنید یا با شماره تلفن + 1-509-782-9878 تماس بگیرید.

در مورد Tru by Hilton در newsroom.hilton.com/trubyhilton و www.trubyhilton.com بیشتر بیاموزید.

درباره Tru توسط هیلتون
Tru by Hilton یک مارک هتل در حال تغییر بازی است و بیش از 150 مکان باز در سراسر آن دارد آمریکای شمالی، یک تجربه سرگرم کننده و سازگار با قیمت مناسب را برای مهمانان فراهم کنید. روحیه ، ساده و با ارزش ، Tru by Hilton برای جذابیت نسل های مختلف طراحی شده است. اتاق های مدرن مدرن با طراحی کارآمد دارای میزهای نورد ، پنجره های بزرگ برای نور طبیعی و حمام های بزرگ و بزرگ هستند. مهمانان می توانند از صبحانه رایگان و WiFi سریع لذت ببرند. میان وعده های برتر ، گزینه های غذای سبک و شراب و آبجو با یک وعده در 24/7 غذا بخورید. & جرعه جرعه بازار. اعضای هیلتون افتخار که مستقیماً از طریق کانال های ترجیحی هیلتون کتاب رزرو می کنند ، به مزایای فوری دسترسی دارند. در www.trubyhilton.com یا newsroom.hilton.com/trubyhilton بیشتر بیاموزید و با Tru by Hilton در فیس بوک ارتباط برقرار کنید ، توییتر، YouTube ، LinkedIn و Instagram.

درباره هتل های مشترک المنافع ، LLC
هتل های مشترک المنافع ، LLC در سال 1986 تاسیس شد و یک شریک ثابت در ارائه خدمات مدیریت هتل با نتایج برتر مالی است. این شرکت تجربه زیادی در مدیریت خدمات کامل با مارک حق بیمه و انتخاب هتل های خدماتی دارد. هتل های مشترک المنافع در حال حاضر 39 ملک را با بیش از 5000 اتاق اداره می کنند.

مخاطب:
استیسی هارپر
مدیر کل
Tru by Hilton Spokane Valley
(509) STAY-TRU
[email protected]

SOURCE Commonwealth Hotels، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.commonwealthhotels.com