اولین جشنواره تست زمستان خودرو در NE افتتاح شد. هایهه چین

قبل از تولید انبوه ، برای اطمینان از کیفیت ، رانندگی و ایمنی استثنایی ، خودروها باید درایو های آزمایشی خود را در مناطقی با آب و هوای شدید داشته باشند که این امر فرصت هایی را برای Heihe ، شهری واقع در چین منطقه ای با عرض و عرض زیاد.

در سالهای اخیر ، Heihe توسعه صنعت آزمایش خودرو را وظیفه مهمی برای تقویت صنعت یخ و برف این شهر دانسته است. پس از سالها توسعه ، Heihe هشت شرکت آزمایش زمستان و سه موسسه بازرسی و آزمایش خودرو در سطح ملی را به خود جلب کرده است. 24 شرکت خودروسازی مراکز آزمایش زمستانی انحصاری خود را در Heihe تأسیس کرده اند ، که آزمایشات زمستانی بیش از 80 درصد کل چین.

Heihe با میزبانی از جشنواره تست زمستان اطمینان دارد که یک فضای کلاس جهانی برای شرکت های آزمایش خودرو ، تحقیق و توسعه و موسسات آزمایش برای توسعه بهتر در Heihe ایجاد می کند. مالی، رئیس حزب هایه.

Heihe دارای منابع آزمایش زمستانی خودرو ، سیستم حمل و نقل کامل و تضمین های خدمات برتر است. انجمن تولید کنندگان خودروی چین (CAAM) با توجه به یو گوانگ، کارشناس ارشد CAAM.

Heihe با داشتن موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد ، منابع طبیعی خوب ، محیط انسانی صادقانه و عملکردهای بی نقص شهری ، به ارائه تضمین های قوی برای شرکت های خودروساز برای به دست آوردن پارامترهای آزمایش زمستان ادامه خواهد داد. لی دبین، مهندس ارشد کیفیت JAC Group.

در مراسم افتتاحیه ، زونگ هوانپینگ ، معاون اجرایی دفتر پروژه مارک های ملی خبرگزاری شین هوا ، اعلام کرد که صنعت آزمایش زمستان خودرو در هایه با موفقیت در پروژه مارک های ملی خبرگزاری شین هوا گنجانده شده است.

در آینده ، پروژه برند ملی با تکیه بر منابع رسانه ای غنی ، کانال های ارتباطی قوی و اتاق فکرهای پیشرفته ، خدمات تبلیغات تجاری برای Heihe و گسترش بیشتر تأثیر برند و تأثیر اجتماعی صنعت آزمایش زمستان خودروی Heihe را فراهم می کند.

لینک اصلی: https://fa.imsilkroad.com/p/318226.html

SOURCE جاده ابریشم شین هوا

لینک های مربوطه

http://fa.imsilkroad.com