اولین محموله داخلی واکسن نجات دهنده COVID-19 یکشنبه از فرودگاه فورد حرکت می کند

GRAND RAPIDS ، میش.، 13 دسامبر 2020 / PRNewswire / – اولین هواپیمای باری حامل واکسن COfID-19 Pfizer برای مصارف خانگی از فرودگاه بین المللی جرالد آر فورد در ساعت 11 صبح امروز – اولین محموله از دهها هزار محموله ای که واکسن نجات دهنده را به نقاط مختلف کشور و سپس جهان منتقل می کند.

بعد از اینکه FDA واکسن را برای استفاده اضطراری مجاز دانست ، اولین دوزها از طریق کامیون از مقر Pfizer در Portage در 9:45 صبح در حالی که خدمه بارگیری ایرباس A300 را برای آماده سازی برای پرواز یک ساعته و 30 دقیقه ای به فرودگاه آغاز کردند ، روحیه در فرودگاه هوادار بود. ممفیس ، تنسی.

حمل و نقل نقشی اساسی در توزیع واکسن دارد که باید در منفی 94 فارنهایت نگه داشته شود. هواپیمای پهن پیکر ، ایرباس A300 می تواند تا 105000 پوند بار حمل کند.

“این یک روز بزرگ برای است میشیگان غربی و یک نقطه عطف تاریخی برای جهان است که آغاز پایان پایان همه گیری جهانی است ” تورنس ریچاردسون، رئیس و مدیر عامل اداره فرودگاه بین المللی جرالد آر فورد. “افتخار فرودگاه فورد این است که نقشی اساسی در اطمینان از ورود واکسن به دست متخصصان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور بازی کند.

“سرمایه گذاری مداوم ما در زیرساخت ها تضمین کرده است که ما قادر به پاسخگویی به تقاضاهای برنامه حمل و نقل تهاجمی هستیم. ما در تمام طول سال آموزش می دهیم و برای این کار آماده می شویم تا اطمینان حاصل کنیم که برای هر چالش پیش روی ما آماده هستیم.”

فرودگاه فورد نزدیکترین فرودگاه تجاری به Pfizer است کلامازو عملیات تولید با زیرساخت های مورد نیاز برای پشتیبانی از روند حمل و نقل. فرودگاه فورد دارای باند 10000 فوتی ، تسهیلات بار ویژه ، پشتیبانی زمینی مناسب و ظرفیت مورد نیاز برای مرحله بندی و انتقال میلیاردها دوز واکسن است.

گفتگوها با چهار شرکت مخابراتی جهانی که ابراز علاقه به انتقال واکسن مورد انتظار دارند ، ادامه دارد ، که آغاز پایان همه گیری جهانی است.

از ابتدای شیوع همه گیر ، فرودگاه فورد اقدامات مختلفی را انجام داده است تا از طریق Fly Safe خود ، تجربه مهمان خود را تا حد ممکن ایمن و راحت کند. پرواز فورد. پویش. همچنین اخیراً اعلام شده است که به عنوان یک سایت آزمون رانندگی COVID-19 برای میهمانان و جامعه فعالیت می کند.

درباره فرودگاه فورد
فرودگاه بین المللی جرالد آر فورد دومین فرودگاه پر رفت و آمد در است میشیگان، پروازهای بدون توقف و اتصال به مسافران تجاری و تفریحی در شش شرکت هواپیمایی. فرودگاه فورد توسط اداره فرودگاه بین المللی جرالد آر فورد اداره و اداره می شود. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.flyford.org یا فرودگاه را در فیس بوک ، توییتر و اینستاگرامFlyGRFord دنبال کنید.

SOURCE فرودگاه بین المللی جرالد آر فورد