اکنون فروش کلوپ Med Québec Charlevoix ، اولین استراحتگاه کوهستانی همه جانبه در کانادا ، آزاد است

کلوپ مد کبک شارلوا ، کانادا اولین طعم و مزه تخصص همه جانبه Club Med
تخصص اسکی تاسیس شده خود را از استراحتگاه های اسکی آلپاین Club Med به کانادا، بسته های زمستانی همه جانبه Club Med Québec Charlevoix آرامش خاطر و یک تجربه قوی را شامل می شود ، از جمله غذاخوری های عالی در تمام روز و گزینه های نوار باز با ویژه های محلی و بین المللی ، و همچنین فعالیت های اسکی و سرگرمی. پاس ها و کلاس های اسکی و اسنوبرد هر مهمان را تشویق می کند که به دامنه ها برسد ، فارغ از هر سطح. مهمانان می توانند از فعالیت های کامل در اقامت خود استفاده کنند: کفش برفی و پیاده روی نوردیک ، اسکیت روی یخ ، دسترسی به استخر داخلی ، کلاس های تناسب اندام ، دسترسی به اتاق قلب و قلب ، یوگا و مراقبه و کلاس های سیرک کلوپ Med Med ، با حقه بازی ، ذوزنقه ثابت ، آکروبات و ترامپولینینگ.

خانواده های جوان می توانند با خدمات اقامتی اقامتگاه برای کودکان در هر سنی از جمله کلاس های اسکی که برای کودکان در سن چهار سال برگزار می شود ، با راهنمایی مفید کارکنان اختصاصی Club Med (معروف به G.Os – یا سازمان های بخشنده) ، و با خیال راحت احساس راحتی کنند. فعالیت های اسکی پیشه. برنامه نویسی Amazing Family Club Med فعالیت های هفتگی را ارائه می دهد که به خانواده ها اجازه می دهد از طریق بازی ها و فعالیت های سرگرم کننده و جذاب به یکدیگر وصل شوند.

فضاهای تفرجگاه تفریحی تجربیات مختلفی را برای تفریح ​​مهمانان فراهم می کند ، از جمله استخر گرم شونده به طول 75 فوت ، بزرگترین استخر در یک استراحتگاه کوهستانی Club Med ، دارای منظره ای با شکوه از رودخانه سنت لارنس. یک استخر چلپ چلوپ مخصوص کودکان برای بازی ، جکوزی در فضای باز و همام نیز در نظر گرفته شده است که استراحت کامل تری را برای شما فراهم می کند.

برای یک سطح بیشتر از آرامش ، مهمانان می توانند در یک تجربه آلاکارته با الهام از آبگرم شمال اروپا ، شامل تراس با حمام های گرم و سرد ، سونا با چشم انداز رودخانه پانوراما ، ماساژها و روش های درمانی و یک چشمه برف جذاب ، لذت ببرند.

طیف وسیعی از بسته ها متناسب با هر مکان گریز
برای یک مسافرت سریع بیایید یا هفته بمانید. مجموعه ای از بسته ها متناسب با هر تجربه موجود است. بسته های 2 شب ، 3 شب و 7 شب را انتخاب کنید ، از جمله کارت های اسکی ، دوره های اسکی ، کودکان و نوجوانان و دسترسی نامحدود به فعالیت های اسکی پیش. زود رزرو کنید و بهترین نرخ ها را از اینجا بگیرید 189 دلار به ازای هر بزرگسال / شب ، همه شامل.

می گوید: “افتتاح رزروها برای استراحتگاه جدید کانادایی ما یک نقطه عطف باورنکردنی برای مارک Club Med است زیرا ما تلاش می کنیم تعطیلات کوهستانی همه فصل و همه ساله را در دسترس مسافران بین المللی قرار دهیم.” کارولین دویون، مدیر عامل و رئیس ، کلوپ مد آمریکای شمالی. “با معرفی مدل موفقیت آمیز کوهنوردی خود از کوه های آلپ و آوردن تخصص خود به منطقه شارلوا در کبک ، ما به دنبال این هستیم که به مسافران این فرصت را بدهیم که آزادانه پرسه بزنند و خود را در یکی از منحصر به فردترین و تماشایی ترین مقاصد اسکی در شرق کوه های راکی ​​غرق کنند. “

داخلی فضاها برای جلوه بخشیدن به زیبایی خارجی و لذت بردن از یک تجربه تفریحی برتر
میهمانان می توانند از مکان های برتر ، لوکس و سوئیت که هر یک برای انعکاس شخصیت منطقه طراحی شده اند ، استفاده کنند: برتر اتاقها رنگ وسعت کبک را پخش می کنند – سفید زمستانی ، آبی گرگ و میش و خورشید زرد در محیط جنگل بورئال بازی می کنند. لوکس اتاقها دارای عناصری شبیه به گرمای خانههای اجدادی هستند – کفهای چوبی بور ، سقفهای بلند و دیوارهای پایین که درهای انبار را صدا می کنند ، کارمین را به رنگ قرمز رنگ می کنند. مجموعه های اختصاصی مجموعه با یک بافت مدرن – چرم ، چوب ، خز ، پشم بافتنی – آزمایش کنید. در بالای استراحتگاه ، فضای اختصاصی مجموعه ، لو سنت لوران، مناظر باورنکردنی ، امکانات رفاهی انحصاری و خدمات برتر را ارائه می دهد.

نقش و نگارهای طراحی در سراسر گزینه های مختلف غذاخوری تفرجگاه گسترش می یابد: رستوران اصلی، یک بازار لذیذ ، با برداشت ، ماهیگیری ، تولید مثل و شکار مواد غذایی ، به تاریخ کبک اشاره می کند. لو شلت ویژگی های یک رستوران ویژه، سالن استراحت ، انبار شراب و بازار لذیذ ، همه در یک فضای صمیمی. Terroir & Co سرگرمی ارائه می دهد تجربه غذاخوری برای خانواده ها، جایی که والدین و بچه ها یک وعده غذایی را تهیه می کنند و با هم تقسیم می کنند ، از جمله فوندوئه های مشارکتی و راکت با پنیرهای محلی کبک و کالاهای خاردار. بار اصلی در قلب استراحتگاه ، یک فضای چند منظوره رنگارنگ است که در طول روز ، از استراحت روزانه تا یک مرکز سرگرمی شبانه ، میزبان نمایش ها و مهمانی ها ، تکامل می یابد.

طراحی شده برای انعکاس و شعله ور کردن لذت منطقه
مفهوم طراحی مدرن ، توسعه یافته توسط شرکت معماری و طراحی مستقر در شهر کبک ، لمی میشو، اشاره ای به لحاف کبک است: ترکیبی از رنگ ، بافت و اشکال الهام گرفته از چهار فصلی که استان را مشخص می کند. این استراحتگاه عناصری از معماری سنتی کبک را تفسیر و تلفیق می کند ، شاهدی برای سازگاری آن با آب و هوای زمستانی ، استفاده از منابع محلی و ساخت صنایع دستی. انحنای ساختمان اراده ای برای پیگیری منحنی های زمین ، لذت بردن از نور خورشید تا حد ممکن و ارائه منظره های دیدنی از محیط زیبا از فضاهای داخلی را نشان می دهد.

زمستان در شارلوا خیلی فراتر از تعطیلات اسکی است
Club Med Québec Charlevoix به عنوان تنها پیست اسکی ساحلی در Le Massif ، دارای تمایزهای استثنایی است که تماشایی ترین اسکی را در شرق Rockies ارائه می دهد. با این حال ، سرگرمی در فضای باز بسیار فراتر از اسکی است ، با یک نمونه کارها گسترده برای ماجراجویی. میهمانان می توانند از فعالیتهای فراوان منطقه ، از جمله حمل و نقل سگ ، حرکت برفی ، ماهیگیری در یخ و حتی قایق رانی بر روی یخ استفاده کنند. خود را در فرهنگ کبک غرق کنید و برای داشتن تجربه کامل ، لذت ببرید و لذت ببرید ، با بهترین غذاهای خوشمزه آشپزی شارلووا: پنیرهای محلی و سردخانه ها ، آبجوهای کوچک آبجو ، سیب و البته محصولات افرا.

می گوید: “شارلوا به دلیل زیبایی بکر ، مهمان نوازی گرم و فرهنگ جذابش شناخته شده است.” دیوید میر، مدیر پروژه ، کلاب مد آمریکای شمالی. “شکل دادن به اولین Club Med کانادا در این منطقه یک امتیاز کامل بوده است و ما مشتاقانه منتظر می مانیم که میراث و شخصیت شارلوا را در هر جنبه از استراحتگاه برجسته کنیم ، به ارزش های مسئولیت اجتماعی و توسعه پایدار گردشگری Club Med پایبند باشیم.”

فرصت های منطقه
با همکاری Groupe Le Massif ، Club Med یک دیدگاه تفریحی برتر ایجاد کرده است که تأثیر اقتصادی قابل توجهی در منطقه ایجاد می کند. با میانگین 50،000 مهمان در سال. ذینفعان این منطقه از افزایش فعالیت های گردشگری و ایجاد 325 شغل مستقیم و 400 شغل غیرمستقیم بهره مند خواهند شد. Club Med همچنین به طور مستقیم با مشاغل محلی در زمینه انواع فرصت های شراکت همکاری می کند.

به عنوان بخشی از تلاش باشگاه Med در به حداقل رساندن تأثیر اکولوژیکی آن ، در حال پیگیری دو گواهینامه پایداری شناخته شده برای است کانادا استراحتگاه آغازین این برند امیدوار است که اولین ساختار هتل در باشد آمریکای شمالی مطابقت با استانداردهای زیست محیطی BREEAM (روش ارزیابی محیط زیست تأسیس تحقیقات ساختمانی) دقیق و سخت کوشانه در تلاش است تا مدیریت عملیات پایدار استراحتگاه را انجام دهد تا بتواند از روز افتتاح گواهینامه Green Globe را کسب کند.

دسترسی به رندرهای کامل Club Med Québec Charlevoix را می توانید در اینجا پیدا کنید.
دسترسی به برگه مراجعه به صفحه مراجعه به اینجا را می توان یافت.

درباره Club Med
Club Med ، که در سال 1950 توسط Gerard Blitz تاسیس شد ، پیشگام مفهوم همه جانبه است و تقریباً 70 استراحتگاه برتر را در مکان های خیره کننده در سراسر جهان از جمله شمال و آمریکای جنوبی، کارائیب، آسیا، آفریقا، اروپا و مدیترانه. هر استراحتگاه Club Med دارای سبک محلی اصیل و محل های اقامتی مجلل ، برنامه ها و فعالیت های برتر ورزشی ، غنی سازی برنامه های کودکان ، صرف غذای عالی و خدمات گرم و دوستانه توسط پرسنل مشهور جهان با مهارت مهمان نوازی افسانه ای ، انرژی فراگیر و زمینه های متنوع است. .

Club Med در بیش از 30 کشور جهان فعالیت می کند و روحیه معتبر Club Med خود را با کارکنان بین المللی متشکل از بیش از 23000 کارمند از بیش از 110 ملیت مختلف ادامه می دهد. Club Med با هدایت روحیه پیشگامانه خود ، سالانه با سه یا پنج دهانه تفریحگاه جدید یا بازسازی ، از جمله یک پیست اسکی آلپاین سالانه ، به رشد و سازگاری با هر بازار ادامه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.clubmed.us مراجعه کنید ، با 1-800-Club-Med (1-800-258-2633) تماس بگیرید ، یا با یک متخصص سفر ترجیحی تماس بگیرید. برای نگاهی به درون Club Med ، Club Med را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.

تماس با رسانه
PR کوئین
[email protected]

SOURCE Club Med

لینک های مربوطه

www.clubmed.com