ایر کانادا اولین شرکت هواپیمایی کانادایی است که پروازهای ترکیبی ایالات متحده به کانادا را به صورت اختیاری انجام می دهد

  • با خودکار کردن فرآیند تأیید شناسایی ، تجربه دروازه را ساده می کند
  • دنبال خلبان موفق انجام شده در سانفرانسیسکو فرودگاه بین المللی
  • برنامه ریزی برای توسعه آینده به سایر فرودگاه های ایالات متحده

مونترال، 09 دسامبر 2020 / PRNewswire / – ایر کانادا گفت امروز اولین شرکت هواپیمایی کانادایی است که ایمنی و راحتی گزینه جدید سوار شدن با استفاده از بیومتریک صورت را به مشتریان خود ارائه می دهد. این فناوری اکنون برای مشتریانی که در حال عزیمت هستند در دسترس است سانفرانسیسکو فرودگاه بین المللی (SFO) با برنامه ریزی به طور تدریجی آن را برای مشتریان دیگر فرودگاه های ایالات متحده که این شرکت هواپیمایی فعالیت می کند ، ارائه دهد.

“هوا کانادا فرایندهای لمسی بی شماری را در طول سفر مشتری معرفی کرده است ، و ما خوشحالیم که اکنون یک گزینه اختیاری و نوآورانه سوار شدن به روش بیومتریک را برای مشتریانی که SFO را ترک می کنند ارائه می دهیم که بدون درز ، صرفه جویی در وقت و راحت است ضمن کاهش تماس و پردازش زمان ، اندرو ییو، معاون رئیس جمهور ، محصول در Air Canada. “مشتریان به ما گفته اند که آنها فرآیندهای ساده را ارزیابی می کنند و ما همچنان ارزیابی و ارزیابی ابتکارات بدون لمس اضافی را برای پیشرفت بیشتر سفر ایمن و ایمن ضمن افزایش تجربه کلی سفر ادامه می دهیم.”

سوار شدن بیومتریک به مشتریان این امکان را می دهد تا خود را در دروازه پرواز سوار شوند ، از آنها عکس گرفته شود و سپس در جزئیات سند گذرنامه و عکس که قبلاً از طریق سرویس تأیید مسافر گمرک و حفاظت مرز (CBP) ایالات متحده ثبت شده است ، تأیید و تأیید شود. در عرض چند ثانیه ، خدمات مقایسه بیومتریک چهره CBP به طور خودکار عکس جدید مسافر را با تصاویری که مسافر قبلاً در اختیار دولت قرار داده است ، مانند عکس گذرنامه و ویزا مقایسه می کند. به طور کلی ، استفاده از بیومتریک صورت روشی امن و بدون لمس را برای مسافران فراهم می کند که باعث ساده سازی سفرهای هوایی می شود.

“CBP از همکاری با Air Canada هیجان زده است تا هنگام عزیمت مسافران ، روشی ایمن و بدون لمس برای تأیید هویت را در اختیار مسافران قرار دهد. ایالات متحده در SFO ، “گفت دایان جی ساباتینو، معاون دستیار کمیساریار اجرایی ، دفتر عملیات میدانی ، گمرک و مرزهای ایالات متحده. “همراه با روند ورود ساده شده CBP به محض ورود به SFO ، ما در حال تغییر سفر سفر هوایی با استفاده از بیومتریک صورت از طریق مشارکت های عمومی و خصوصی هستیم تا تجربه مشتری بیشتر و بیشتر شود.”

مشتریانی که مایل به استفاده از سوار شدن بیومتریک نیستند ممکن است به سادگی به نماینده گیت مشاوره دهند و آنها با ارائه کارت ورود به سیستم و گذرنامه خود برای بررسی دستی شناسه و پردازش سوار شدن ، مثل همیشه سوار می شوند.

از ابتدای سال ، ایر کانادا فرآیندهای لمسی بی شماری را در طول سفر مشتری معرفی کرده است ، از جمله: TouchFree Bag Check برای پروازهایی که از فرودگاه های کانادا خارج می شوند ، امکان سفارش غذا به طور مستقیم در Maple Leaf Lounges از تلفن های هوشمند و تبلت ها ، ورود بدون لمس خود به کافه Air Canada برای زمان بازگشایی آن و تهیه کلیه روزنامه ها و مجلات در قالب دیجیتال از طریق PressReader ، از جمله اقدامات دیگر.

هوا کانادا قصد دارد گزینه های سوار شدن بیومتریک را در آینده نزدیک به سایر فرودگاه های ایالات متحده گسترش دهد و در حال حاضر گزینه هایی را که می تواند در فرودگاه های کانادا امکان پذیر باشد ، بررسی می کند.

درباره ایر کانادا
هوا کانادا است کانادا بزرگترین شرکت هواپیمایی داخلی و بین المللی. کانادا حامل پرچم در بین 20 شرکت بزرگ هواپیمایی در جهان است و در سال 2019 بیش از 51 میلیون مشتری خدمات ارائه داده است. هوا کانادا عضو موسس است اتحاد ستاره، جامع ترین شبکه حمل و نقل هوایی جهان. هوا کانادا تنها شرکت مخابراتی بین المللی شبکه در است آمریکای شمالی برای دریافت رتبه بندی چهار ستاره طبق شرکت تحقیقاتی مستقل Skytrax در انگلیس ، که همچنین Air Canada را به عنوان بهترین هواپیمایی 2019 در آمریکای شمالی. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید: aircanada.com/media ، Air Canada را دنبال کنید توییتر و LinkedIn ، و در فیس بوک به Air Canada بپیوندید.

اینترنت: aircanada.com/media

برای اخبار Air Canada ثبت نام کنید: aircanada.com

منابع رسانه ای:
عکسها
فیلم های
B-Roll
مقالات

SOURCE ایر کانادا

لینک های مربوطه

www.aircanada.com