ایزوبل شلدون ، مدیر ارشد استراتژی بریتیش ولت ، OBE را در لیست افتخارات سال جدید منصوب کرد

لندن، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – مدیر ارشد استراتژی Britishvolt و عضو هیئت مدیره ، ایزوبل شلدون، به نشان امپراتوری بریتانیا (OBE) در لیست افتخارات اعلیحضرت ملکه سال نو اهدا شده است OBE برای خدمات به فناوری باتری وسایل نقلیه موتوری ، با شناخت حرفه ای پیشگام ایزوبل در تولید باتری های لیتیوم یون برای وسایل نقلیه الکتریکی ، جایزه دریافت کرد.

ایزوبل شلدون OBE مدیر ارشد استراتژی Briitishvolt “شناخته شدن در این راه برای کاری که 20 سال گذشته هم اشتیاق و هم حرفه من بوده است یک افتخار بزرگ و فروتنانه است. این باعث می شود که من حتی بیشتر مصمم به ادامه کار با Britishvolt و دیگر استعدادهای صنعت باتری انگلیس باشم. من همچنین به کار خود ادامه خواهم داد تا دیگران را تشویق کنم و به آنها کمک کنم تا انگلیس را به عنوان یک رهبر جهانی در فناوری باتری تبدیل کند. ”

مدیر عامل شرکت Britishvolt اورال نادجری “ما برای ایزوبل خوشحال هستیم و این شایستگی شایسته ای است برای حرفه ستاره ای و بینش او. من مطمئن هستم که در نقش او به عنوان مدیر ارشد استراتژی برای Britishvolt می تواند ارتفاعات بیشتری را مقیاس بندی کند ، تیم متخصص خود را برای ایجاد و تولید فن آوری های پیشرو جهان هدایت می کند که قدرت خواهد داشت انگلیس آینده برق همچنین اثبات بیشتر ، اینکه ما اکنون تیمی متشکل از متخصصان کلاس جهانی داریم. Britishvolt کاملاً در تلاش است تا اولین گیگاپلانت باتری انگلیس را تولید کند و باتری های ضرب و شتم جهانی را تا پایان سال 2023 تولید کند. “

ایزوبل شلدون به Britishvolt در پیوست جولای 2020 با مسئولیت هایی برای تجارت ، تولید ، فناوری و استراتژی مشتری. وی با عضویت در سمت مدیر توسعه تجارت در مرکز صنعتی سازی باتری انگلستان (UKBIC) ، 20 سال تجربه در زمینه طراحی و توسعه باتری دارد و یک متخصص مشهور در زمینه باتری خودرو در سطح جهان است. ایزوبل با بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ خودروسازی جهان همکاری نزدیک داشته و به آنها در پیشرفت سیستم باتری کمک کرده است. وی همچنین در Johnson Matthey Battery Systems به عنوان مدیر فناوری مهندسی و در Ricardo plc به عنوان مدیر بازرگانی و متخصص باتری نقش های کلیدی داشته است.

درباره Britishvolt

Britishvolt است انگلیس بزرگترین سرمایه گذار در فن آوری های باتری. این برنامه به حمایت از آینده حمل و نقل برقی و ذخیره انرژی پایدار ، تولید فناوری های پیشرفته باتری لیتیوم یون اختصاص دارد.

هدف Britishvolt تأسیس انگلستان به عنوان نیروی اصلی در فناوری باتری است. این شرکت برای دستیابی به این هدف با شرکای پیشرو و تأمین کنندگان همکاری می کند زیرا این امر برای آینده صنعت خودروی انگلیس و سلامت کلی اقتصادی و صنعتی انگلستان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

این شرکت معتقد است که انگلیس به دلیل قدرت صنعت خودرو و انرژی ، تخصص و سابقه تحقیق و توسعه باتری های صنعتی و دانشگاهی ، مکان مناسبی برای سرمایه گذاری های خود است.

سه ماهه چهارم سال 2023 به عنوان آغاز تولید در سال 2014 هدف گذاری شده است انگلیس گیگاپلانت اول

منبع Britishvolt