بازار مواد مارک گذاری جاده به ارزش 7.5 میلیارد دلار تا سال 2025

شیکاگو، 14 دسامبر 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار مواد مارک گذاری جاده براساس نوع (علامت گذاری مبتنی بر عملکرد و علامت گذاری بر اساس رنگ) ، برنامه (علامت گذاری جاده و بزرگراه ، علامت گذاری پارکینگ ، علامت گذاری کارخانه ، علامت گذاری فرودگاه و علامت گذاری ضد لغزش) ، و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025“، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، پیش بینی می شود بازار مواد مارک دار از همین سال رشد کند 6.1 میلیارد دلار در سال 2020 تا 7.5 میلیارد دلار تا سال 2025 ، با نرخ CAGR 4/4٪ از سال 2020 تا 2025. بازار به دلیل عواملی مانند افزایش هزینه های جاده های ایمن و پروژه های جدید زیرساختی و جاده ای در اقتصادهای نوظهور ، شاهد رشد متوسط ​​در سراسر جهان است.

بروشور PDF را بارگیری کنید: https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=13285598

در TOC عمیق مرور کنید “بازار مواد مارک دار”
213 – جداول
44 – ارقام
203 – صفحات

مشاهده فهرست مفصل مطالب در اینجا: https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/road-marking-material-market-13285598.html

بر اساس نوع ، برچسب مارک های رنگی بر بازار جهانی مواد مارک جاده تسلط دارد

بر اساس نوع ، بخش نشانه گذاری مبتنی بر رنگ در بازار مواد مارک گذاری جاده به دلیل مقرون به صرفه بودن و عملکرد کارآمد ، بر بازار جهانی مواد مارک دار مسلط است. این مارک ها به دلیل داشتن دانه های شیشه ای بازتابنده یکپارچه ، تقاضای زیادی ایجاد می کنند و به طور کلی برای نشان دادن خطوط مسافرتی یا علامت گذاری مکان های پارک استفاده می شوند. انتظار می رود این عوامل باعث رشد مواد مارک دار جاده در بخش نوع شوند.

با استفاده از برنامه ، بخش علائم فرودگاه سریعترین رشد در بازار مواد مارک گذاری جاده از سال 2020 تا 2025 تخمین زده می شود.

با استفاده از برنامه ، پیش بینی می شود که بخش برنامه های مارک فرودگاه با بالاترین CAGR در بازار جهانی مواد مارک جاده رشد کند. رشد زیاد بخش برنامه مارک فرودگاه در درجه اول به اهمیت ایمنی فرودگاه برمی گردد. این علامت گذاری هواپیماها را از داخل باند یا تاکسی وارد و خارج می کند ، آگاهی از موقعیت را فراهم می کند ، یک کمک بصری ضروری به مقامات ارائه می دهد و ایمنی کلی فرودگاه را ارتقا می دهد. این عوامل تخمین زده می شود که رشد بخشهای مارک فرودگاه را در بازار مواد مارک گذاری جاده طی دوره پیش بینی به وجود آورد.

درخواست نمونه صفحات: https://www.marketsandmarkets.com/requestsampleNew.asp؟id=13285598

آسیا و اقیانوسیه تخمین زده می شود که بالاترین رشد را در بازار جهانی مواد مارک گذاری جاده در طول دوره پیش بینی ثبت کند

آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود سریعترین بازار در حال رشد برای مواد مارک دار جاده در دوره پیش بینی باشد. تقاضای فزاینده برای مواد مارک دار در درجه اول ناشی از افزایش سرمایه گذاری در بخش ساخت و سازهای عمرانی و همچنین نیاز روزافزون به جاده های ایمن است. فعالیتهای مختلف زیرساختی توسط اقتصادهای نوظهور مانند چین و هند در حال رشد است آسیا و اقیانوسیه بازار مواد مارک گذاری جاده در دوره پیش بینی. تخمین زده می شود که این عوامل منجر به بازار مواد مارک دار جاده شود آسیا و اقیانوسیه منطقه

شرکت شروین ویلیامز (ایالات متحده) ، Ennis-Flint ، شرکت (ایالات متحده) ، SWARCO AG (اتریش) ، علائم Geveko (دانمارک) ، SealMaster (ایالات متحده) ، 3M (ایالات متحده) ، Aximum (فرانسه) ، Rembrandtin Lack GmbH Nfg. کیلوگرم (اتریش) ، Crown Technology ، LLC (ایالات متحده) ، Basler Lacke (سوئیس) و Ozark Materials، LLC (ایالات متحده) بازیگران اصلی در بازار مواد مارک گذاری جاده هستند.

10٪ سفارشی سازی رایگان در این گزارش دریافت کنید: https://www.marketsandmarkets.com/request سفارشی سازی جدید.asp؟id=13285598

گزارش های مرتبط:

بازار رنگ و پوشش توسط رزین (اکریلیک ، الکید ، اپوکسی ، پلی اورتان ، پلی استر) ، فناوری (منتقل شده در آب ، حلال ، پودر) ، کاربرد (معماری [Residential, Non-residential]، صنعتی) و منطقه – پیش بینی های جهانی تا سال 2025

بازار مواد بازتابنده یکپارچه توسط فناوری (مهره های میکروپریسماتیک ، شیشه و سرامیک) ، نوع محصول (فیلم ها ، رنگ ها) ، کاربرد (منطقه ترافیک و کار ، دقت ، ثبت ناوگان و وسایل نقلیه ، ایمنی شخصی) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2023

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا را ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال ارائه خدمات به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به MarketsandMarkets مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصتهای جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های در حال رشد با رشد بالا ارائه می شود. MarketsandMarkets ™ مصمم است که امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

گل سرسبد بازار رقابتی بازار اطلاعات و بازار ، “دانش دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای متصل به هم متصل می کند.

مخاطب:
آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/road-marking-material-market.asp
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com/
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/road-marking-material.asp

SOURCE MarketsandMarkets