برادران ریچی و تیم روس برای افزایش داده های تجهیزات و ارائه تجزیه و تحلیل برای مشتریان

برادران ریچی. ‘ خرید Rouse ، که در اواخر اکتبر اعلام شد ، اکنون بسته شده است

ونکوور ، قبل از میلاد، 8 دسامبر 2020 / PRNewswire / – برادران ریچی ، بزرگترین حراج تجهیزات سنگین در جهان و ارائه دهنده خدمات پایان به پایان (NYSE & TSX: RBA) امروز اعلام کرد که خرید Rouse Services ، ارائه دهنده پیشرو در زمینه اطلاعات و عملکرد داده ها را به پایان رسانده است. راه حل های محک زدن. با همکاری یکدیگر ، برادران ریچی و روس تجزیه و تحلیل داده ها و خدمات ارائه شده به مشتریان خود را افزایش می دهند.

گفت: “روس مانند برادران ریچی دهه ها به ساختن شهرت خود به عنوان یک شریک معتمد در صنعت تجهیزات صنعتی پرداخته است.” آن فاندوززی، مدیر ارشد اجرایی ، برادران ریچی. “روس یک مجموعه ابزار مکمل برای آنچه امروز در برادران ریچی ارائه می دهیم ارائه می دهد. با هم ، ما معتقدیم که می توانیم با ارائه داده های قوی تر به مشتریان ، خدمات بهتر و راه حل های نوآورانه ، هر دو تلاش خود را برای رشد سرعت بخشیم. برای کمک به فعالیت های کارآمدتر آنها. امروز در برادران ریچی ، ما بیش از حراج هستیم. “

فراتر از داده ها و تجزیه و تحلیل ها ، Rouse Services همچنین پشتیبانی از فروش تجهیزات و ارزیابی ناوگان را با درجه بالایی ارائه می دهد. هر دو این خدمات تحت نظر برادران ریچی ادامه خواهند یافت و روس حضور فیزیکی خود را در ادامه خواهد داد لس آنجلس ، کالیفرنیا برای آینده قابل پیش بینی

خانم فاندوززی افزود: “هر دو مارک تجاری ما بر اساس صداقت و حرفه ای سازی ساخته شده اند و ما از ارائه راه حل های Rouse برای مشتریان خود در سراسر جهان بسیار هیجان زده هستیم.” “با رایز به عنوان بخشی از خانواده راه حل های برادران ریچی ، ما ارتباطات را افزایش می دهیم و روابط قوی خود را با صاحبان ناوگان و وام دهندگان دارایی حمایت می کنیم. با هم ما قدرتمندتر هستیم و کارهای بزرگتری را نیز برای مشتریان خود به دست خواهیم آورد!”

مشاوران:
RBC Capital Markets به عنوان مشاور مالی برادران ریچی و Dorsey & Whitney LLP و Dechert LLP به عنوان مشاور حقوقی خدمت کردند. Silvermark Partners LLC به عنوان مشاور مالی شرکت Rouse Services و Manatt ، Phelps & Phillips ، LLP به عنوان مشاور حقوقی فعالیت می کردند.

درباره برادران ریچی:
Ritchie Bros. (NYSE و TSX: RBA) در سال 1958 تاسیس شد ، یک شرکت مدیریت و مدیریت دارایی جهانی است که به مشتریان راه حل های نهایی برای خرید و فروش تجهیزات سنگین دست دوم ، کامیون ها و دارایی های دیگر ارائه می دهد. فعالیت در تعدادی از بخش ها ، از جمله ساخت و ساز ، حمل و نقل ، کشاورزی ، انرژی ، نفت و گاز ، معدن و جنگلداری ، کانال های فروش این شرکت عبارتند از: برادران ریچی. حراج دهندگان ، بزرگترین حراج دهنده صنعتی جهان ، رویدادهای حراج زنده را با پیشنهادات آنلاین ارائه می دهند. IronPlanet ، یک بازار آنلاین با حراجهای هفتگی ویژه و ارائه گواهینامه انحصاری تجهیزات IronClad Assurance®. Marketplace-E ، یک بازار کنترل شده که گزینه های مختلف قیمت و زمان را ارائه می دهد. ماشین آلات، یک سرویس برجسته تجهیزات آنلاین آنلاین اروپا ؛ و قرارداد خصوصی برادران ریچی ، فروش فروش مذاکره خصوصی را ارائه می دهند. مجموعه راه حل های فروش چند کاناله این شرکت همچنین شامل راه حل های دارایی برادران ریچی ، یک سیستم مدیریت و دارایی کامل از انتهای هدف است. برادران Ritchie همچنین راه حل های خاص بخش از جمله GovPlanet ، TruckPlanet و Kruse Energy ، به علاوه تأمین تجهیزات و لیزینگ تجهیزات از طریق خدمات مالی برادران Ritchie را ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برادران ریچی ، به سایت RitchieBros.com مراجعه کنید.

عکس و فیلم برای جاسازی در داستان های رسانه ای در rbauction.com/media موجود است.

در مورد اظهارات آینده نگر احتیاط کنید

این نسخه خبری شامل بیانیه های آینده نگرانه و اطلاعات آینده نگرانه به معنای قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار ایالات متحده و کانادا (در مجموع ، “بیانیه های آینده نگر”) ، شامل ، به ویژه اظهارات مربوط به مزایای بالقوه و هم افزایی معاملات بین ریچی برادران و روس ، فرصت های آینده برای مشاغل ترکیبی برادران ریچی و روس ، نتایج مالی و عملیاتی آینده و سایر اظهارات مربوط به رویدادها یا تحولاتی که برادران ریچی معتقدند یا پیش بینی می کنند در آینده رخ دهند یا ممکن است رخ دهد. گزاره های رو به جلو گزاره هایی هستند که واقعیت های تاریخی نیستند و به طور کلی اگرچه همیشه با کلماتی مانند “انتظار” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “پروژه” ، “هدف” ، “بالقوه” ، “برنامه” مشخص نمی شوند ، “پیش بینی” ، “بودجه” ، “تخمین” ، “قصد” یا “باور” و عبارات مشابه یا مفهوم منفی آنها ، یا عباراتی که رویدادها یا شرایط “اراده” ، “می شود” ، “ممکن است” ، “می تواند” ، “باید” یا “ممکن است” اتفاق بیفتد. همه اظهارات آینده نگرانه بر اساس نظرات و برآورد مدیریت از تاریخ ارائه چنین اظهاراتی است. اظهارات آینده نگر لزوماً شامل مفروضات ، خطرات و عدم قطعیت هایی می شود که برخی از آنها فراتر از این است برادران ریچی. ‘ کنترل ، از جمله خطرات و عدم اطمینان در مورد: شرایط عمومی اقتصادی و شرایط تأثیرگذار بر صنایعی که در آن برادران ریچی و روس فعالیت می کنند ؛ برادران ریچی. ‘ توانایی ادغام موفقیت آمیز عملیات روس و کارمندان با برادران ریچی. ‘ تجارت موجود ؛ توانایی تحقق رشد و هم افزایی پیش بینی شده در معامله Rouse ؛ حفظ روابط مهم تجاری ؛ تأثیرات معامله Rouse بر روابط با کارمندان ، مشتریان ، سایر شرکای تجاری یا نهادهای دولتی ؛ هزینه های معامله ؛ خراب شدن یا بی ثباتی در اقتصاد ، بازارهایی که ما به آنها خدمت می کنیم یا بازارهای مالی به طور کلی ؛ همچنین خطرات و عدم اطمینان موجود در برادران ریچی. ‘ گزارش سالانه در فرم 10-K برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2019و برادران ریچی فرم 10-Q برای سه ماهه به پایان رسید 30 سپتامبر 2020، هر یک از آنها در SEC ، SEDAR و برادران ریچی موجود است. ‘ وب سایت ها لیست فوق از عواملی که ممکن است برادران ریچی را تحت تأثیر قرار دهد جامع نیست. ‘ اظهارات آینده نگر. نمی توان اطمینان داشت که گزاره های آینده نگر درست خواهند بود و نتایج واقعی ممکن است از آنچه در این گزاره های آینده نگر بیان شده یا ضمنی آنها است ، تفاوت اساسی داشته باشند. اظهارات رو به جلو از تاریخ انتشار این ارائه می شود و برادران ریچی هیچ تعهدی را برای به روزرسانی اطلاعات مندرج در اینجا متعهد نمی شوند ، مگر اینکه طبق قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار باشد. به دلایلی که در بالا ذکر شد ، نباید بیش از حد به اظهارات آینده نگر اعتماد کنید.

منبع: برادران ریچی