بررسی GAC MOTOR 2020: حرکت متقابل ، آینده امیدوار کننده

گوانگژو ، چین، 23 دسامبر 2020 / PRNewswire / – در سال 2020 ، GAC MOTOR با شور و شوق به بازار بین المللی خودرو گسترش یافت. با نگاهی به گذشته ، تجارت بین المللی GAC MOTOR به طور پیوسته رشد کرده و فروش بر خلاف روند رشد کرده و گزارش های سالانه چشم نوازی را ارائه می دهد.

چندین شاخص وجود دارد که پیشرفت قابل توجه GAC MOTOR در سال جاری را نشان می دهد:

  • کانال های فروش با افتتاح 30 نمایشگاه کاملاً جدید در این سال همچنان بهینه می شوند.
  • کانال های جدیدی مانند پخش زنده جهانی آنلاین ، دمیدن روح در بازار را با معرفی مدل های جدید پرفروش بررسی کنید.
  • پیشرفت در 6 بازار مهم ، انتظار می رود فروش سالانه 22٪ رشد سالانه داشته باشد و در صف مقدم نرخ رشد صنعت قرار داشته باشد.

چگونه GAC MOTOR با موفقیت در بازار با چنین شرایط نامساعد و سخت به پیشرفت خود ادامه می دهد؟ در مسیر توسعه جهانی ، GAC MOTOR همچنان تصمیمات استراتژیک را بر اساس نیازهای بازار و مصرف کنندگان اتخاذ می کند. محصولات و خدمات سفارشی برای آنها ، رفع نقاط درد آنها ، بنابراین GAC می تواند در رقابت شدید در بازار خودرو برجسته شود.

GAC MOTOR با پشتیبانی از تحقیقات و منابع پیشرفته فناوری جهان ، همچنان ماتریس محصول عالی خود را انجام می دهد و در بازار انواع مدل ها را رهبری می کند. تعدادی از وسایل نقلیه جدید را به بازارها معرفی کرده است ، مانند عربستان سعودی، کویت، بحرین، روسیه، شیلی و نیجریه. استفاده نوآورانه از پخش زنده جهانی آنلاین و سایر اشکال جدید ، شکستن محدودیت های فضایی برای دستیابی به تعامل بیشتر و م ،ثر ، از طریق ارائه همه جانبه چند رسانه ای مزایای اتومبیل جدید ، ایجاد حس مشارکت و تجربه بی سابقه.

GAC مسیر توسعه جهانی MOTOR بوده است اندازه گیری شده و عملی – مبتنی بر پایبندی دقیق به استانداردهای کیفیت ، سرمایه گذاری های استراتژیک در بازارهای اصلی و مبتنی بر توسعه شهرت نام تجاری قوی.

با بررسی های مثبت بسیاری از مالکان ، GAC MOTOR مورد توجه بسیاری از رسانه های محلی قرار گرفته است. بسیاری از رسانه های معتبر از GAC MOTOR گزارش دادند ، از جمله نوآوری در طراحی ، پیشرفت ویژگی ها ، سیستم زنجیره تامین ، برای تجزیه و تحلیل موفقیت برند.

GAC MOTOR اصرار بر نوآوری و تحقیقات مشتری مداری دارد و محصولات با کیفیت بالا را با ساخت کار می کند ، بنابراین توسط صاحبان خودرو و صنعت در سراسر جهان مورد حمایت و شناسایی قرار گرفته است. با نتایج شگفت انگیز سال 2020 ، GAC MOTOR به مسیر توسعه با کیفیت بالا ادامه خواهد داد تا تجربه لذت بخشی از خودرو را برای مشتریان در سراسر جهان ایجاد کند.

SOURCE GAC MOTOR