برنامه ای برای تشخیص سلامت خودرو در گوشی هوشمند کاربر

نیویورک، 29 دسامبر 2020 / PRNewswire / – FIXD Review باید یکی از ابتکاری ترین دستگاه ها در سناریوی فعلی بازار باشد. افرادی که علاقمند به کشف مشکلات در اتومبیل خود هستند می توانند بدون نیاز به مراجعه به مکانیک از دستگاه استفاده کنند. همراه با برنامه ای است که باید از فروشگاه Google Play یا Apple Store بارگیری شود. این برنامه همان چیزی است که در مورد مشکلات احتمالی اتومبیل کاربر هشدارهای واقعی می دهد. به گفته سازندگان ، دستگاه می تواند بیش از 7000 مشکل را تشخیص دهد. بهترین جنبه دستگاه ویژگی “برآورد تعمیر” است که هزینه احتمالی را محاسبه می کند و کاربران را از بهره برداری مکانیکی نجات می دهد. ویژگی دیگری که باعث برجسته شدن دستگاه می شود سازگاری آن با هر خودروی دیزلی ، هیبریدی یا گازی است ، با توجه به اینکه این مدل پس از سال 1996 تولید شده است. هرگاه کاربران دستگاه را با اتومبیل خود متصل کنند ، هر زمان که مانیتور مراقبت از سلامت خودرو مشکلی را تشخیص داد ، “چراغ موتور را چک کنید” شروع به چشمک زدن می کند. سپس ، کاربران می توانند مستقیماً به برنامه مراجعه کرده و ببینند مسئله واقعی چیست.

همچنین یک ویژگی “جدول زمانی تعمیر و نگهداری” وجود دارد که به کاربر پیشنهاد می دهد چه زمانی خودروی وی برای تعمیر و نگهداری در نظر گرفته شده است. دستگاه قبل از توصیه تعمیر و نگهداری ، چندین عامل مهم مانند روغن موتور ، سنسور O2 ، تاریخ آخرین نگهداری ، تشخیص مسافت پیموده شده و سایر موارد را در نظر می گیرد. امروزه صنعت تعمیر خودرو با افزایش چشمگیر فروش هر ساله خود به یکی از پرطرفدارترین صنایع تبدیل شده است. این امر اساساً به دلیل افزایش روزافزون اتومبیل های موجود در جاده است. آمار مربوط به موضوع ادعای ذکر شده در بالا را پشتیبانی می کند. آمار فروش خودرو برای وسایل نقلیه سبک در ایالات متحده در سال 1978 حدود 15 میلیون بوده و تا سال 2018 به 18 میلیون رسیده است. این تنها 20 درصد در صنعت خودروهای سبک افزایش دارد. طبق آماری دیگر ، تا سال 2021 ، بیش از 18٪ از دارندگان اتومبیل در آمریکا حداقل سالی یک بار به خدمات اتومبیل نیاز خواهند داشت. و با افزایش تعداد اتومبیل های بالای 12 سال هر روز ، مطمئناً این تعداد به سمت شمال خواهد رفت.

مشتریان در آن طرف ایالات متحده در مورد دستگاه تنظیم کننده سلامت خودرو فقط موارد مثبتی را باید برجسته کنید. یکی از کاربران اظهار داشت ، “خدا را شکر ، من تصمیم گرفتم FIXD Review را برای اتومبیل خود بخرم. من هرگز از تعمیر و نگهداری اتومبیل خود راضی نبودم. اوایل ، من در تعمیرات اتومبیل پول زیادی از دست می دادم زیرا مکانیک من از من ، چپ ، راست سوited استفاده کرد ، و مرکز. پس از اینکه FIXD Review را با اتومبیل خود متصل کردم ، تعمیرات مورد نیاز ماشینم را به من نشان داد و هزینه تخمینی تعمیر را به من داد. این به من کمک کرد از بدرفتاری با دست مکانیک جلوگیری کنم. برنامه مرتبط آسان است همچنین تشکر می کنم از سازندگان FIXD! “. بیانیه های بی شماری از این دست توسط مشتریان دستگاه FIXD Review ارائه شده است. این موارد تنها برای اثبات ادعای توسعه دهندگان در مورد بهره مندی کاربران دستگاه از آن ادامه دارد.

در مورد عملکرد آن ، استفاده از دستگاه FIXD Review بسیار آسان است. ابتدا ، وقتی دستگاه وارد می شود ، کاربران باید آن را باز کرده و آن را به یکی از درگاه های اتومبیل خود تعمیر کنند. در بیشتر اتومبیل ها ، زیر داشبورد کنار راننده است. در صورت عدم موفقیت در یافتن بندر ، آنها می توانند با پشتیبانی مشتری این شرکت تماس بگیرند. اکنون ، آنها باید برنامه FIXD Review را که هم در فروشگاه های اپل و هم در فروشگاه های برنامه Android موجود است بارگیری و نصب کنند. اکنون دستگاه باید با برنامه مرتبط شود. برای همگام سازی ، کاربران باید بلوتوث تلفن های همراه خود را روشن کنند ، سپس برنامه را باز کرده و دستگاه خود را همگام کنند. و تمام شد! هنگامی که موتور ماشین روشن می شود دستگاه به طور خودکار شروع به کار می کند.

این دستگاه از باتری ماشین برای شارژ مجدد در همه زمان ها استفاده می کند. بنابراین ، دیگر نیازی نیست که کاربران دستگاه را به طور مداوم از درگاه های اتومبیل خارج کرده ، آن را شارژ کرده و دوباره آن را وارد کنند. عملکرد آن در حالت کم مصرف است که باتری اتومبیل کاربران را خالی نمی کند. برنامه FIXD همچنین از ویژگی “کنترل چند وسیله نقلیه” برخوردار است که به کاربران امکان می دهد وضعیت خودروهای مختلف را فقط از یک برنامه کنترل کنند. برای دسترسی به این ویژگی ، کاربران باید دستگاه های مختلف FIXD Review را در همه اتومبیل ها داشته باشند. سپس ، آنها باید آن را با برنامه خود پیوند دهند.

توسعه دهندگان به کاربران توصیه می کنند دستگاه های خود را از درگاه های اتومبیل فقط درصورتی که ماشین آنها بیش از 3 هفته نشسته است خارج کنند. در غیر این صورت ، نیازی به برداشتن دستگاه از ماشین نیست. از آنجا که در حالت کم انرژی کار می کند ، عمر باتری خودرو کم نخواهد شد.

اکنون ، چندین بسته دستگاه در وب سایت رسمی شرکت موجود است. خریداران علاقه مند می توانند به وب سایت خود مراجعه کرده و متناسب با تعداد خودروهایی که دارند مناسب ترین بسته را برای خود انتخاب کنند. سازنده همچنین برای جلب رضایت مشتریان خود با 30 روز ضمانت استرداد و یک سال ضمانت از دستگاه پشتیبانی می کند.

وب سایت رسمی: https://getfixd.io/offer-01/

اطلاعات تماس:

[email protected]
FIXD خودرو
75 5th St NW، Suite 380
آتلانتا، جورجیا 30308 ایالات متحده
تلفن رایگان: 1-800-390-035

SOURCE FIXD