بزرگراه های جهانی هواپیمای بدون سرنشین یک قدم نزدیک تر به دلیل اختاپوس در بازگشت به فرشته ارتفاع

لندن، 26 دسامبر 2020 / PRNewswire / – فرشته ارتفاع، پیشروترین ارائه دهنده فناوری UTM (مدیریت یکپارچه ترافیک) در جهان ، امروز اعلام کرد که 4 میلیون پوند بیشتر (5.3 میلیون دلار ایالات متحده) از یکی از اروپا بزرگترین سرمایه گذاران VC ، اختاپوس مشاغل.

آخرین جمع آوری کمکهای مالی به پایان رسید سریال Altitude Angel A A به رهبری Octopus Ventures و سرمایه گذار فعلی Seraphim Capital. همچنین کل سرمایه گذاری شده در Altitude Angel در سال 2020 به 7.05 میلیون پوند می رسد (9.4 میلیون دلار)

UTM سکویی است که به پهپادها (وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین ، که گاهی هواپیماهای بدون سرنشین نامیده می شوند) و هواپیماهای بدون سرنشین اجازه می دهد تا در آسمان های مشترک هماهنگ کار کنند. از طریق تصویب گسترده سیستم عامل های UTM ، دولت ها و مقامات قادر خواهند بود که بزرگراه های آینده را بسازند – شبکه هایی از راهروهای پهپادی به هم پیوسته که حمل و نقل کالا را متحول می کند. از تجهیزات پزشکی و تحویل فست فود گرفته تا بسته های “مانند آمازون” و مجموعه ها.

این سرمایه گذاری به Altitude Angel این امکان را می دهد تا از اعتبار خود به عنوان رهبر جهان در توسعه و استقرار سیستم عامل های محلی و ملی UTM بهره ببرد و به آن اجازه می دهد تا حضور بین المللی خود را بیشتر گسترش دهد و با این کار ، استفاده ایمن و ایمن از هواپیماهای بدون سرنشین را در آسمان های سراسر جهان تسریع کند. کره زمین پس از افتتاح دفتر مرکزی هلند در ماه سپتامبر ، این شرکت علاوه بر افزایش حضور خود در بازارهای رشد UTM از طریق H1 2021 ، دفاتر محلی برای شرکای بین المللی خود نیز باز خواهد کرد.

Zoë Chambers از Octopus Ventures به هیئت مدیره Altitude Angel ملحق می شود که ریاست آن مدیر سابق مایکروسافت است پیتر ناوک.

Zoë Chambers ، سرمایه گذار فن آوری عمیق در Octopus Ventures ، گفت: “ما مدت ها است که در مورد پتانسیل هواپیماهای بدون سرنشین برای تبدیل بنیادی انواع صنایع صحبت می کنیم ، زیرا تعداد برنامه های کاربردی بسیار زیاد است ، اما برای اینکه قابل استفاده باشد. ، ما به سیستمی نیاز داریم که بتواند هواپیماهای بدون سرنشین و سرانجام انواع دیگر ترافیک هوایی بدون سرنشین را در مقیاس مدیریت کند.

“فناوری Altitude Angel این مشکل را حل می کند و به هواپیماهای بدون سرنشین بسیار اتوماتیک اجازه می دهد تا با خیال راحت در حریم هوایی یک کشور ادغام شوند و با این کار اجازه می دهد تا هواپیماهای بدون سرنشین برای بررسی زیرساخت ها ، تحویل بسته های کوچک یا حتی تحویل لوازم پزشکی مهم مانند اعضای اهدا کننده استفاده شوند. ، بدون ایجاد مزاحمت در ترافیک هوایی عادی.

“فرصت بازار بسیار زیاد است ، و ما به طور كامل بر این باوریم كه پلت فرم UTM Altitude Angel به نقشه اصلی ادغام هواپیماهای بدون سرنشین و لایه زیرساختی برای یك شبکه ترافیك هوایی بدون سرنشین در سرتاسر جهان تبدیل خواهد شد. ریچارد و تیم وی قبلاً پیشرفت قابل توجهی در جهت رسیدن به این هدف داشته اند و ما من از رسیدن به کار برای تحقق بخشیدن به چشم اندازشان هیجان زده ام. “

ریچارد پارکر، Altitude Angel ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت افزود: “Altitude Angel به طور مداوم در توسعه و استقرار فناوری مدیریت ترافیک یکپارچه ، پیشگام ادغام UTM در سیستم ها و شبکه های موجود ATM (مدیریت ترافیک هوایی) ، شکسته شده است. همکاری ما با Octopus Ventures و سرمایه گذاری که آنها در تجارت ما انجام داده اند به ما امکان می دهد تا به طور قابل توجهی پایه هایی را که سالهای گذشته برای ریختن آن صرف کرده ایم ، بنا کنیم.

“سرمایه گذاری های قابل توجهی که در طول سال 2020 در شرکت ما انجام شده است – در زمان بی ثباتی جهانی – پایه و اساس محکم کاری را که در حال ساخت آن هستیم نشان می دهد و به این معنی است که می توانیم بیشتر در تسریع برنامه های رشد و توسعه خود ، تقویت سبد راه حل های موجود و همچنان که چشم انداز خود را در مورد آینده حمل و نقل خودکار ارائه می دهیم ، همچنان که کشورهای جهان از اثر COVID بازسازی می شوند ، ما به آنها کمک خواهیم کرد تا بزرگتر ، قوی تر و از همه مهمتر: مجهز برای مقابله با آسمان فردا. “

این آخرین سرمایه گذاری به دنبال اعلام Altitude Angel در ماه سپتامبر مبنی بر افتتاح اولین ابر بزرگراه تجاری بدون سرنشین تجاری جهان در فضای هوایی باز و بدون محدودیت در دره تیمز ، در غرب لندن، در سال 2021. این راهرو از فناوری “Arrow” Altitude Angel استفاده می کند.

این سایت با مدیریت و مدیریت Altitude Angel در دسترس خواهد بود تا از پروازهای کاملاً خودکار هواپیماهای بدون سرنشین فراتر از دید بصری (BVLOS) از هر شرکت هواپیماهای بدون سرنشین که مجموعه ای از ادغام های فنی اساسی را تکمیل می کند و مهمتر از همه به سخت افزار تخصصی نیاز ندارد پشتیبانی کند. در هواپیمای بدون سرنشین.

Altitude Angel در سال 2014 توسط تاسیس شد ریچارد پارکر و به سرعت به پیشروترین شرکت فناوری UTM در جهان تبدیل شده است. راه حل های آن توسط ارائه دهندگان خدمات ناوبری هوایی (ANSP) در سراسر جهان ، از جمله استفاده می شود هلند’ LVNL ، نروژ Avinor و NATS انگلیس با برنامه های گسترده دیگری برای برنامه ریزی در سال 2021 برنامه ریزی شده اند. داده های پیشرو در بازار همچنین توسط شرکت های هواپیماسازی ، از جمله بزرگترین ، DJI ، سیستم عامل های برنامه ریزی پرواز و مشاغل سازمانی جهان استفاده می شود.

درباره فرشته ارتفاع:
Altitude Angel یک شرکت فناوری هوانوردی است که راهکارهایی ارائه می دهد که امکان یکپارچه سازی ایمن و استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین کاملاً خودکار را در فضای هوایی فراهم می کند. از طریق پلت فرم مدیریت فضای هوایی آن ، GuardianUTM O / S ، آنها بستر نرم افزاری اساسی را فراهم می کنند که امکان استقرار ملی خدمات سازگار با فضای U را فراهم می کند ، با خیال راحت قفل پتانسیل هواپیماهای بدون سرنشین را باز می کند و به مقامات هواپیمایی ملی و ارائه دهندگان خدمات ناوبری هوایی کمک می کند تا خدمات جدیدی را برای پشتیبانی ایجاد کنند. رشد در صنعت هواپیماهای بدون سرنشین.

م foundationلفه های بنیادی GuardianUTM O / S همچنین برای توسعه دهندگان شخص ثالث UTM در دسترس هستند تا داده ها و خدمات درجه شرکتی را در راه حل های UTM خود بگنجانند.

Altitude Angel توسط ریچارد پارکر در سال 2014 و دفتر مرکزی آن در خواندن ، انگلستان.

پلت فرم توسعه دهندگان Altitude Angel باز است و برای همه در دسترس است: https://developers.altitudeangel.com.

درباره GuardianUTM:
GuardianUTM تولید کنندگان هواپیماهای بدون سرنشین و توسعه دهندگان نرم افزار را قادر می سازد تا به منبع غنی ، پویایی از اطلاعات دقیق ، معتبر و مرتبط برای پشتیبانی از حفاظت از جغرافیایی متصل شوند ، در حالی که قابلیت های پیشرفته UTM مانند یک رابط واحد برای مجوز پرواز چند کشور را فراهم می کند.

این سیستم توسط NATS ، اصلی ترین ارائه دهنده خدمات ناوبری هوایی انگلستان مستقر شده است و به عنوان بخشی از “عملیات اوج” در سال 2018 نشان داده شده است ، حفاظت از فرودگاه و مصوبات خودکار برای پرواز در حریم هوایی کنترل شده را ارائه می دهد. Altitude Angel اکنون قابلیت های آنلاین را در اختیار شما قرار می دهد تا خلبانان هواپیماهای بدون سرنشین را در هر کجای دنیا بتوانند با یک کلیک دسترسی به حریم هوایی کنترل شده را داشته باشند.

محصول همراه آن ، GuardianUTM O / S ، از تمام قابلیت های مورد نیاز برای ارائه قابلیت های مدیریت ترافیک هواپیماهای بدون سرنشین درجه یک به هر کشوری که می خواهد با خیال راحت پتانسیل هواپیماهای بدون سرنشین را باز کند ، پشتیبانی می کند.

فیلم معرفی: https://www.youtube.com/watch؟v=Bd0pvUrS07g

درباره اختاپوس مشاغل
Octopus Ventures ، بخشی از Octopus Group ، برای تخصص در چهار زمینه ساخته شده است که به اعتقاد ما جهان را به سمت بهتر تغییر خواهد داد: سلامت ، پول ، فناوری های عمیق و مصرف کننده.

ما از تیم های مingسس بیش از 100 شرکت از جمله Zoopla ، Secret Escapes ، graze.com ، tails.com ، Swiftkey ، Elvie ، Depop ، Sofar Sounds ، Big Health ، خریداری شده توسط بسیاری ، ByMiles ، OLIO و Cazoo پشتیبانی کرده ایم.

برخی از شرکت های نمونه کار ما به بزرگترین مشاغل جهان از جمله گوگل ، آمازون ، مایکروسافت و توییتر پیوستند.

Octopus Ventures با 1.3 میلیارد پوند تحت مدیریت و سرمایه گذاری بیش از 100 میلیون پوند در سال ، یکی از بزرگترین و فعالترین سرمایه گذاران در اروپا. سرمایه گذاری معمول ما از 1 میلیون پوند برای Seed تا 10 میلیون پوند برای سری B است و ما می توانیم به شرکتهایی که مستقیماً از طریق IPO بازپرداخت می کنیم کمک مالی کنیم.

ما در مستقر هستیم لندن و نیویورک با شبکه ای که از آن گسترش می یابد سانفرانسیسکو به چین. شرکت هایی که به آنها باز گشته ایم با دسترسی به یک منبع قدرتمند تجربه و تخصص ، بخشی از این شبکه می شوند.

تمرکز سرمایه گذاری فعلی ما:

  • آینده سلامت: تحول در صنعت بهداشت ، از درمان های دیجیتال تا بیوتکنولوژی.
  • آینده پول: انقلابی در توانایی جامعه در مبادله و تخصیص منابع مالی و ریسک.
  • Deep Tech: ابزارها و فناوری هایی که به انقلاب صنعتی بعدی قدرت می بخشند. اینها شامل محاسبات کوانتومی ، رباتیک و هواپیماهای بدون سرنشین ، تقویت حسی انسان و چاپ سه بعدی است.
  • مصرف کننده: اختراع روزمره ، در نحوه زندگی ، کار ، مسافرت ، بازی ، استراحت و بهبودی.

SOURCE Altitude Angel