بهترین شرکت برای راه اندازی مرکز مرتب سازی پرچمدار جدید در جنوب شرقی آسیا پیش از تحویل پیک تعطیلات

هانگژو ، چین، 10 دسامبر 2020 / PRNewswire / – BEST Inc. (NYSE: BEST) (“بهترین” یا “شرکت”) ، پیشرو در ارائه راه حل های زنجیره تامین هوشمند و ارائه دهنده خدمات لجستیک در چین، امروز اعلام كرد كه در آستانه فصل فروش تعطیلات كه نزدیك است ، یك مركز مرتب سازی پرچمدار با نام تجاری جدید را در سالن افتتاح خواهد كرد ویتنام و مرکز مرتب سازی خود را در حال حاضر گسترش داده است بانکوک، تایلند، همه در تلاش برای پاسخگویی به تقاضای روزافزون مشتری در جنوب شرقی آسیا.

واقع در شهر هوشی مین ، ویتنام، پیش بینی شده است که مرکز مرتب سازی پیشرفته 35000 متر مربعی شروع به کار کند 17 دسامبر. با تقریبی 8 میلیون دلار آمریکا سرمایه گذاری ، این مرکز شامل طیف گسترده ای از فن آوری های مرتب سازی و اسکن پیشرفته است که امکان افزایش ظرفیت مرتب سازی و پردازش دستی کمتر محموله ها را فراهم می کند. مرکز مرتب سازی قادر است دست زدن به تا یک میلیون بسته در روز ، بالاترین ظرفیت پردازش بسته در کشور است. پیش بینی می شود طی دو تا سه سال آینده این سایت بیش از 1000 شغل تمام وقت و نیمه وقت ایجاد کند.

اظهار نظر در مورد تسهیلات جدید در ویتنام، نلسون وو، مدیر کل BEST Inc. ویتنام اظهار داشت: “مرکز طبقه بندی پرچمدار ما در شهر هوشی مین مدرن ترین و کارآمدترین مرکز در است ویتنام با فناوری و ظرفیت پیشرو در صنعت. این امکانات پیشرفته به BEST کمک می کند تا در اوج تعطیلات تجربه تحویل بسیار کارآمد را برای مصرف کنندگان فراهم کند و از تجار و مارک های تجاری بیشتر به عنوان تجارت تجارت الکترونیکی خود حمایت کنند. “

ماه گذشته ، BEST توسعه در مرکز طبقه بندی خود را در سال 2013 به پایان رساند بانکوک، تایلند، برای کنترل بهتر حجم فزاینده بسته هایی که در کشور حرکت می کنند. این پروژه 4400 متر مربع فضا به تأسیسات موجود اضافه كرد و آن را به خطوط مرتب سازی خودكار سریع و راه حل های اسكن ابعاد و وزن مجهز كرد و به تأسیسات اجازه داد ظرفیت پردازش روزانه خود را دو برابر كرده و به 400000 بسته برساند.

آن طرف تایلند و ویتنام، این شرکت در حال حاضر دارای 16 مرکز سریع بیان به همراه تقریباً 1000 ایستگاه خدمات آخرین مایل است.

امکانات جدید عملیاتی همراه با آمادگی BEST برای فصل تعطیلات آینده ، چه زمانی تجارت تاریخی و تقاضای مصرف کننده برای پردازش بسته به اوج سال خود می رسد. در طی فروش اخیر Double 11 در ماه گذشته ، خدمات سریع BEST در جنوب شرقی آسیا دیدم حجم روزانه سه برابر مقدار متوسط ​​است.

از سال 2019 ، BEST شبکه تحویل سریع در سال ایجاد کرده است تایلند، ویتنام، مالزی، کامبوج و سنگاپور، جایی که شاهد افزایش حجم همراه با رشد سریع تجارت الکترونیکی است. در سه ماهه سوم ، این شرکت جهش هشت برابری بسته ها را در این بازارها گزارش کرد.

جنوب شرقی آسیا بزرگترین بازار بین المللی ما است و ما قصد داریم با سختگیری و عزم راسخ به سرمایه گذاری در منطقه ادامه دهیم. ” جانی چو، رئیس و مدیر ارشد اجرایی BEST Inc “با تمام فعالیتهای اخیر ما جنوب شرقی آسیا، BEST با استفاده از مزایای فن آوری و تخصص ما از شرکای محلی و استعدادها ، راه حل های مقرون به صرفه ای را برای خرده فروشان و بازرگانان ارائه می دهد.

درباره BEST Inc.

BEST Inc (نیویورک: BEST) پیشرو در ارائه راه حل های زنجیره تامین هوشمند و ارائه دهنده خدمات لجستیک در چین است. از طریق بستر فناوری انحصاری و شبکه های گسترده ، BEST مجموعه ای جامع از خدمات تدارکاتی و ارزش افزوده را ارائه می دهد ، از جمله تحویل سریع و حمل بار ، مدیریت زنجیره تأمین و خدمات آخرین مایل ، کارگزاری خدمات باربری ، خدمات لجستیک بین المللی و خدمات مالی. ماموریت BEST توانمند سازی تجارت و غنی سازی زندگی با استفاده از فناوری و نوآوری در مدل تجاری برای ایجاد زنجیره تأمین هوشمندتر و کارآمد است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: http://www.best-inc.com/fa/.

سرمایه گذار و ارتباطات رسانه ای

بهترین شرکت
تیم روابط سرمایه گذار
[email protected]

گروه Piacente ، شرکت
آهنگ یانگ
تلفن: + 86-10-6508-0677
پست الکترونیک: [email protected]

برندی پیازنته
تلفن: + 1-212-481-2050 +
پست الکترونیک:[email protected]

بیانیه بندر امن

این اطلاعیه حاوی جملات آینده نگر است. این اظهارات تحت بندهای “بندر امن” قانون اصلاحیه دادرسی اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 بیان شده است. این اظهارات آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی” ، “آینده” شناسایی کرد “قصد دارد” ، “برنامه ریزی می کند” ، “معتقد است” ، “تخمین می زند” و جملات مشابه. از جمله ، چشم انداز تجارت و نقل قول های مدیریت در این اطلاعیه و همچنین برنامه های استراتژیک و عملیاتی BEST ، حاوی گزاره هایی آینده نگر است. BEST همچنین می تواند در گزارش های دوره ای خود به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ، در گزارش سالانه خود به سهامداران ، در اطلاعیه های مطبوعاتی و سایر مواد مکتوب و در اظهارات شفاهی اظهارات خود را به صورت کتبی یا شفاهی ارائه دهد. افسران ، مدیران یا کارمندان اشخاص ثالث. جملاتی که واقعیتهای تاریخی نیستند ، از جمله جملاتی درباره اعتقادات و انتظارات BEST ، عباراتی آینده نگرانه هستند. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیت های ذاتی است. تعدادی از عوامل می توانند نتایج واقعی را از آنچه در هر بیانیه آینده نگر وجود دارد ، از جمله موارد زیر محدود کنند: اهداف و استراتژی های بهترین ؛ توسعه تجارت آینده BEST ، نتایج عملیات و شرایط مالی ؛ توانایی BEST در حفظ و ارتقا اکوسیستم خود. توانایی BEST در ادامه نوآوری ، تأمین روند بازار در حال تحول ، سازگاری با تغییر تقاضای مشتری و حفظ فرهنگ نوآوری خود. نوسانات در شرایط عمومی اقتصادی و تجاری در چین و سایر کشورهایی که BEST در آنها فعالیت می کند و مفروضات اساسی یا مربوط به هر یک از موارد فوق. اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات در پرونده های BEST با SEC گنجانده شده است. تمام اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی و در پیوستها از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی است و BEST هیچ تعهدی را برای به روزرسانی هر بیانیه آینده نگر متعهد نمی شود ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

SOURCE BEST Inc.

لینک های مربوطه

https://www.best-inc.com/