بیل براون برای کسب عنوان # 1 نمایندگی فورد در جهان درگیری تاریخی دارد

لیوونی ، میش.، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – یک دلیل وجود دارد که بیل براون فورد دارای یک مشتری کاملاً وفادار است ، به طوری که برخی از خانواده ها 40 ، 50 سال یا بیشتر در نمایندگی خرید می کنند. آنها همچنین پرسنلی به همان اندازه فداکار دارند که برخی از آنها 35 یا 40 سال در نمایندگی کار کرده اند. نمایندگی از این سطح باورنکردنی وفاداری برخوردار است زیرا آنها راهی برای تعادل در کمک به جامعه ، ایجاد جامعه و راه اندازی نمایندگی مشتری اول پیدا کرده اند. ثابت شده است که این یک فرمول پیروزی برای آنها است ، زیرا آنها یک بار دیگر در مسابقه نهایی شدن به عنوان # 1 نمایندگی فورد در جهان نامزد نهایی هستند.

بیل براون فورد حداقل 365 روز در سال حداقل یک برنامه خیریه فعال دارد که این در هسته DNA نمایندگی است. این امر آنها را قادر به ایجاد یک خانواده بزرگ بزرگ کرده است که افرادی را که در نمایندگی کار می کنند با افرادی که در آنجا کار می کنند جمع می کند.

تام براون نوه بزرگ بیل براون است. خانواده وی نمایندگی های فورد را در اختیار داشته و اداره می کنند میشیگان بیش از 100 سال آنها در مکان فعلی بیل براون در واقع شده اند لیوونیا از اواسط دهه 50. در طول سالها ، نمایندگی یک خانواده ، جامعه و مشتری منحصر به فرد را حفظ کرده است که اولین رویکرد فروشنده است ، که امسال مورد آزمایش قرار گرفت.

“در بهار ، با افزایش رشد روزافزون جامعه ، تلاش ما برای حفظ کارکنان و کمک به تغذیه ، آموزش ، لباس و بهبود بهداشت و رفاه خانواده ها و مشاغل در کشور نیز افزایش یافت. دیترویت مترو به خصوص موارد منفی تحت تأثیر همه گیری ، ” تام براون نظرات. “نمایندگی همیشه یک رویکرد جامعه گسترده و یکپارچه داشته است. این کیست که ما هستیم. شگفتی بزرگ سطح پشتیبانی ما از جامعه ما در سال جاری است. این واقعیت که ما ممکن است فرصت بی نظیر پایان امسال را داشته باشیم ، با توجه به اینکه فروش شماره 1 فورد در جهان باورنکردنی است ، 2020 مورد مثبت است. “

این ماه بیل براون درگیری تاریخی دارد تا به عنوان شماره 1 نمایندگی فورد در جهان معرفی شود. رقابت شدید است. این نمایندگی در یک نبرد شدید و برگشت با برنده سال گذشته ، یک نمایندگی فورد درگیر است فلوریدا. در سال 2019 آنها تا پایان سال جنگیدند. امسال فرقی نمی کند. بیل براون امروز کمی عقب است ، اما این می تواند فردا به راحتی تغییر کند.

مت گارچو، مدیر فروش وسایل نقلیه جدید در بیل براون فورد ، اضافه می کند ، “ما پس از این سال پرچالش بسیار افتخار می کنیم که از چنین وفاداری و حمایت بالایی از بسیاری از میشیگاندرها برخوردار هستیم. همه ما در بیل براون از جامعه شگفت انگیز خود سپاسگزاریم ، و ما بر روی بازگرداندن عنوان # 1 نمایندگی فورد متمرکز شده ایم میشیگان، جایی که به آن تعلق دارد. ما مسابقه شماره 1 را فرصتی برای جشن گرفتن و تشکر از جامعه خود برای پشتیبانی بی وقفه خود می دانیم. “

بیل براون به عنوان بزرگترین نمایندگی AXZ Plan فورد ، تخفیف های بیشتری نسبت به سایر نمایندگی های جهان در اختیار کارمندان فورد قرار می دهد. مشتریان آنها در خیابان کارخانه انتقال فورد لیونیا یا داخل خیابان کار می کنند عزیزم، یا در مجتمع رودخانه Rogue ، یا آنها با یک فروشنده یا تأمین کننده فورد هستند. مسئولیت زیادی با این نامگذاری همراه است و این یکی از دلایلی است که نمایندگی به طور مداوم از کارمندان ، فروشندگان و جامعه محلی فورد پشتیبانی می کند.

“مسابقه شماره 1 یک اقدام بزرگ برای هر نمایندگی فورد است ، اما برای یک اندازه ما ، در مترو دیترویت ، در وسط یک بیماری همه گیر ، این باید یک تلاش جامعه برای موفقیت باشد.” تام براون اضافه می کند. “این همچنین فرصتی است برای ما که به جهانیان نشان دهیم که دیترویت هنوز پایتخت صنعت خودرو است. “

بیل براون اخیراً در تلاش برای شماره 1 از آنها كمك گرفته است. این نمایندگی اولین فروش در جهان بود که یکی از برانکوس های جدید و مورد انتظار 2021 را به فروش رساند. نمایندگی تحویل اولین برانکو جدید را به خانواده غاستین از کانتون ، میشی، در صفحه فیس بوک آنها زندگی می کنند. این پست غوغای زیادی ایجاد کرده است.

“ما افتخار کردیم که بیل براون برای این رویداد تاریخی انتخاب شد و این اتفاق در وسط مسابقه شماره 1 ما می تواند به ما کمک کند تا برنده شویم” مت گارچو. “دسامبر آخرین دور مسابقه است و ما برای برنده شدن نیاز به فروش بسیاری از اتومبیل ها و کامیون های جدید فورد داریم. برای اطمینان از اینکه ما کارکنان و جامعه خود را تحویل می دهیم ، بهترین پیشنهادات و پایین ترین قیمت های ما را ارائه می دهیم. سال قبل 4 ژانویه 2021

پیوندها به تصاویر و اطلاعات اضافی

###

درباره شرکت فورد موتور

شرکت فورد موتور یک شرکت جهانی مستقر در است Dearborn، MI آنها طیف وسیعی از اتومبیل های فورد ، کامیون ها ، SUV ها ، وسایل نقلیه برقی و لینکلن وسایل نقلیه ، خدمات مالی را از طریق اعتبار فورد موتور ارائه می دهند و در برق رسانی پیشرو هستند. راه حل های تحرک ، از جمله خدمات رانندگی خودکار و خدمات متصل. فورد در سراسر جهان 187000 شغل دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فورد لطفاً به آدرس شرکت Corporate.ford.com مراجعه کنید.

درباره بیل براون فورد
بیل براون فورد یک مرکز برنده جایزه ، نمایندگی فورد و مرکز کامیون های ناوگان واقع در مترو دیترویت است. جوامعی که بیل براون خدمت می کند شامل این موارد است لیوونیا، نووی، کانتون، پلیموث، مترو دیترویت ، فارمینگتون، ردفورد، عزیزم، نورثویل، و Westland. بیل براون است مال میشیگان شماره 1 فروشنده فورد ، بزرگترین نمایندگی AXZ-Plan و فروشنده کامیون های جدید F-150 ، و به طور مداوم به عنوان یکی از برترین نمایندگی های فورد در ایالات متحده شناخته می شود. از آنها در سایت www.billbrownford.net یا (734) 421-7000 بازدید کنید.

تماس با رسانه بیل براون:
رابرت گودفلو ، 734.524.2759 ، م: 734.644.0227 ، [email protected]متر

پرونده های مرتبط

مسابقه بیل براون فورد برای # 1 فروشنده فورد 2020.pdf

تصاویر مرتبط

race-to-1-bill-brown-ford.png
مسابقه به شماره 1 بیل براون فورد
مسابقه بیل براون فورد به شماره 1 فروشنده فورد در آرم جهانی.

2021-ford-explorer-bill-brown-ford.png
2021 فورد اکسپلورر بیل براون فورد
2021 فورد اکسپلورر در مقابل بیل براون فورد ، لیوونیا ، میشیون

لینک های مربوطه

مسابقه بیل براون فورد به شماره 1 صفحه وب

منبع بیل براون فورد