بیمه تخصصی SynchronoSure® و Sutton اعلام همکاری برای محصولات املاک و خسارت برای Gig Economy و Truckers GL

RALEIGH، N.C.، 17 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Synchrono Group ، Inc ، با نام تجاری SynchronoSure® تجارت می کند ، برای محصولات بیمه P&C با مسئولیت عمومی Gig Economy و Truckers که با رشد روزافزونی همراه است ، با شرکت بیمه تخصصی Sutton وارد همکاری شده است. SynchronoSure® ، از طریق فناوری پذیره نویسی اختصاصی خود ، تجارت را از طرف Sutton Specialty در رد پای مجاز خود انجام می دهد و اداره می کند.

“ما اعتقاد داریم زمان ورود به فضای محصول بیمه کوچک تجاری و مشارکت با Sutton Specialty در عرصه E&S مناسب است. ما پیش بینی می کنیم که یک بار دیگر مشاغل کوچک رشد کرده و از بیماری همه گیر کنونی خارج شوند و بسیاری از مشاغل جدید شکل می گیرند. در پاسخ به از دست دادن شغل دائمی و تعطیلی مشاغل کوچک مربوط به همه گیری و افت اقتصادی مربوط به آن. در رابطه با Sutton Specialty ، ما به تولیدکنندگان بیمه توانایی پاسخگویی به تقاضای جدید و نوظهور مصرف کننده برای بیمه را ارائه می دهیم که پوشش بیمه ای بسته ای را برای مشاغل شخصی فراهم می کند مالکیت ، مسئولیت ، مسئولیت حرفه ای ، موجودی کالا و فضای مجازی شخص ثالث محدود. تمرکز ما برطرف کردن نیازهای مشاغل کوچک فعال در و اطراف Gig Economy است که ممکن است در خانه باشد و در دفاتر کوچک به عنوان مستاجر یا فضاهای مشترک کار می کند علاوه بر این ، توانایی ارائه این محصول جدید به بازار گسترده ای برای تولیدكنندگان بازار آزاد باعث ایجاد سریع سطح شیب دار برای محصول. این محصول گسترده تر از آن است که از طریق چند شرکت بیمه مشهور مشاغل مستقر در خانه در دسترس است ، که تمایل به داشتن برنامه طبقاتی واجد شرایط کوچکتر و محدودیت قابل توجهی پایین در تعداد کارمندان دارند. محصول ما حداکثر تا 5 میلیون دلار با درآمد و حداکثر 25 کارمند برای تقریباً 80 کد کلاس ، اساساً موقعیت ما را برای تأمین نیازهای مشاغل مستقر در خانه از طریق شرکت های تجاری کوچکتر که مالک ساختمانی که در آن کار می کنند ، نداریم. مجموعه فناوری انحصاری و منحصر به فرد ما نیز در حال استفاده از بیمه مسئولیت عمومی Trucker برای شرکت های حمل و نقل با حداکثر 25 واحد قدرت است. تجارت Trucker GL اندکی خط بیمه فراموش شده است که به دلیل حق بیمه بسیار پایین ، اغلب توسط نویسندگان مسئولیت خودرو برای حمل و نقل کالا دور زده می شود. واقعیت این است که شرکت های حمل و نقل بار که هر فضای تجاری را اشغال می کنند ، در معرض GL قرار دارند. پشته فناوری ما یک فرایند خرید بسیار کارآمد را برای این مشتریان نهایی و نمایندگان آنها فراهم می کند و امکان ارسال حساب ، پذیره نویسی ، قیمت گذاری و صدور خط مشی را در عرض چند دقیقه و نه روز فراهم می کند. ” استیو هارتمن، مدیر عامل SynchronoSure®.

مدیر عامل شرکت بیمه تخصصی ساتون ، شین هاورستیک اظهار داشت: “ما به رویکرد و فناوری در حال توسعه و استقرار در SynchronoSure اعتقاد داریم. ترکیبی از یک تیم پذیره نویسی بسیار باتجربه با یک سیستم عامل فن آوری متمایز ، یک تجربه بسیار کارآمد مشتری و تولید کننده را قادر می سازد. با دارایی بسیار مقیاس پذیر خود فن آوری ، قابلیت های منحصر به فرد مدل سازی و ساختار هزینه ، SynchronoSure® آماده است تا به طور موثر در فضای حق بیمه کوچک تجاری که بیشتر Gig Economy را تشکیل می دهد و همچنین در محصول Trucker GL که متمرکز بر شرکت های حمل و نقل کوچک است ، رقابت کند. ما هیجان زده هستیم در مورد این مشارکت و پشت سر گذاشتن ظرفیت و تیم ما. “

SynchronoSure® به زودی خطوط تولید جبران خسارت کارگران و مسئولیت بیش از حد / چتر را راه اندازی می کند و برنامه هایی برای توسعه محصول اضافی متمرکز بر Gig Economy و شرکت های تجاری کوچک ، از جمله مسئولیت عمومی و بیمه حوادث شغلی در سال 2021 دارد. در اینجا تولید کننده شوید.

درباره SynchronoSure®:

دفتر مرکزی آن در رالی NC، SynchronoSure® ، یک هنر عالی است که InsurTech زیرمجموعه مدیریت متمرکز بر بیمه املاک و تلفات در ایالات متحده است. این شرکت در موقعیت منحصر به فردی قرار دارد که بدون هیچ زحمتی راه حل های بیمه را برای پاسخگویی به نیازهای صاحبان مشاغل کوچک و Gig که همیشه در حال رشد است ، ارائه می دهد. استفاده از هوش اطلاعاتی و پذیره نویسان بسیار باتجربه باعث می شود سیاست ها در کمتر از 5 دقیقه به طور یکپارچه متصل شوند. ما را در وب در synchronosure.com و در LinkedIn دنبال کنید.

درباره شرکت بیمه تخصصی ساتون:

اقامت در اوکلاهما و خارج از ساحل دانیا ، فلوریدا، گروه ملی ساتن با ارائه ظرفیت پذیرفته شده از طریق شرکت ملی بیمه ساتون و مازاد خطوط از طریق شرکت بیمه تخصصی ساتون ، بر تجارت برنامه مالکیت و تلفات تمرکز دارد. شرکت ها با حفظ معنی دار خطر ، منافع خود را با شرکای خود همسو می کنند. گروه ملی Sutton توسط AM Best ، Size Class VIII به A- (عالی) رتبه بندی شده است.

مخاطب:
ریک موزر
[email protected]
888 389 0439

SOURCE Synchrono Group، Inc.

لینک های مربوطه

synchronogroup.com