تایلند همچنان به آهستگی و با اطمینان برای مسافران بازگشایی می شود

دولت سلطنتی تایلند اخیراً محدودیت های ویزای ویژه گردشگری (STV) را که اجازه ورود گردشگران از هر کشور یا سرزمین در سراسر جهان را می دهد ، لغو کرد. پیش از این دارندگان STV فقط از کشورهای کم خطر مجاز بودند. STV ویزای اولیه 90 روزه را با دو بار تمدید در مجموع 270 روز به بازدیدکنندگان ارائه می دهد. STV همچنین اجازه ورود با قایق تفریحی خصوصی را داد.

تایلند همچنین ویزای توریستی یکبار ورود (TR) را ارائه می دهد که اجازه اقامت تا 60 روز را می دهد و ممکن است یک بار برای 30 روز اضافی تمدید شود. علاوه بر این ، معافیت های ویزا برای دارندگان گذرنامه واجد شرایط 56 کشور و سرزمین برای اقامت بین 30-90 روز دوباره فعال شده است. اعتبار گواهی ورود (COE) نیز در صورت تاخیر پرواز یا از دست رفتن پروازهای اتصال به بیش از 72 ساعت افزایش یافت.

آقای Yuthasak Supasorn ، فرماندار سازمان گردشگری کشور تایلند (TAT) ، گفت ، “ما به همه بازدیدکنندگان بالقوه ای که می خواهند وارد شوند ، توصیه می کنیم تایلند در مورد ادامه شرایط لازم برای اخذ ویزا در کشورهای مربوطه ابتدا با نزدیکترین سفارت یا سرکنسولگری تایلند تماس بگیرید. علاوه بر سایر شرایط ، قرنطینه اجباری 14 روزه پس از ورود همچنان برقرار است و به طور مساوی هم برای اتباع تایلند و هم برای بازدید کنندگان خارجی اعمال می شود. “

TAT برای تسهیل ورود آسان ، سیستم عامل ها و سازوکارهای پشتیبانی متنوعی ایجاد کرده است ، در حالی که به طور کلی امنیت عمومی برای تایلند را به خطر نمی اندازد. اینها شامل همکاری با شرکای صنعت گردشگری تایلند در یک سری تبلیغات و اقدامات گردشگری از جمله Amazing Thailand Plus ، ASQ Paradise و Happy DIY Set است.

TAT همچنین با کمک شرکای بخش دولتی و خصوصی برای کمک به ایجاد اعتماد به نفس در بین گردشگران تایلندی و خارجی ، گواهینامه Amazing Thailand Safety and Health (SHA) را معرفی کرد. این گواهینامه کلید تلاشهای مداوم اپراتورهای گردشگری تایلند برای تأیید تأسیسات مطابق با استانداردهای بهداشتی و بهداشتی محصولات و خدمات آنها در طی بیماری همه گیر COVID-19 است ، زیرا اقدامات واکسیناسیون به طور جدی آغاز می شود.

منبع سازمان گردشگری از تایلند (TAT)

لینک های مربوطه

http://www.tatnews.org