تحویل Costa Firenze ، کشتی الهام گرفته از زیبایی دوران رنسانس

جنوا و آزمایش ، ایتالیا، 22 دسامبر 2020 / PRNewswire / – سفرهای دریایی Costa، بخشی از Carnival Corporation & plc (NYSE / LSE: CCL؛ NYSE: CUK) ، رسما تحویل جدید را تحویل گرفت کاستا آتش سوزی کشتی از فینکانتیری، با الهام از دوران نوزایی فلورانس در کارخانه کشتی Marghera طراحی و ساخته شده است. این رویداد امروز در حالت کامل دیجیتال رخ داده است.

Costa Firenze با 135،500 تن ناخالص و ظرفیت بیش از 5200 مهمان ، بخشی از برنامه توسعه است که شامل هفت کشتی جدید تا سال 2023 برای گروه Costa تحویل شود ، در مجموع بیش از سرمایه گذاری 6 میلیارد کاستا آتش سوزی چهارمین کشتی جدید است که با سه کشتی دیگر تحویل داده می شود.

از 14 کشتی فعلی که در ناوگان Costa Cruises فعالیت می کنند ، 11 کشتی توسط Fincantieri ساخته شده است، تأیید رابطه محکم بین دو شرکت ، و همچنین نشان دهنده سهم قابل توجهی در اقتصاد ایتالیا ، از جمله تضمین کار برای هزاران کارمند در کارخانه های کشتی سازی و شرکت های خارجی ، عمدتا در اتصالات داخلی.

“تحویل Costa Firenze جدید نشانه ای از امید و راه اندازی مجدد برای کل اکوسیستم های سفر دریایی و گردشگری است. این کشتی ملموس ترین گواه اراده گروه ما برای راه اندازی مجدد است. امید ما این است که مردم به زودی بتوانند دوباره سفر کنند و کشتی های بیشتری به دریا حرکت کنند و به احیای گردشگری در این کشور کمک کنند. ایتالیا، اروپا و در سطح جهانی ، ” اظهار داشت مایکل تام، مدیر عامل گروه Costa Group و کارناوال آسیا. “با نگاهی فراتر از همه گیر ، هدف Costa طراحی آینده سفرهای پایدار و انتشار صفر است و ما امیدواریم که همکاری طولانی مدت ما با Fincantieri بتواند شرکت های ما را در یک نقشه راه که می تواند به این هدف بلند پروازانه و در عین حال اساسی منجر شود همکاری کنند. “

جوزپه بونو، مدیر عامل شرکت Fincantieri ، گفت: “کاستا آتش سوزی سومین کشتی تفریحی است که ما از ماه سپتامبر تحویل داده ایم و خوشحالیم که نام این واحد یکی از معروف ترین شهرهای هنر را به یاد می آورد ایتالیا و در دنیا تحویل لحظه مهمی است زیرا این نشان دهنده مشخص بودن بازگشت شرکت به فعالیت تولید عادی خود است. همچنین می خواهم تأکید کنم که وضعیت مالی و اقتصادی فینکانتیری در مقایسه با آنچه در سه ماهه قبلی ابلاغ کرده بودیم تغییر چشمگیری نکرده است. ثابت شده است که این شرکت بسیار مقاوم است ، از لغو سفارشات و تقویت روابط با مشتریان بخش سفر دریایی جلوگیری می کند. ما یک شرکت در حال رشد هستیم ، به شهرت و اعتبار بین المللی دست یافته ایم ، و توسعه بیشتر را آسان تر می کنیم ، و می توانیم روی یک کتاب سفارش تضمین نمایایی طولانی مدت با فرصت هایی برای افزایش کارایی ، بهره وری و سودآوری حساب کنیم.

“Costa Firenze سفیری عالی به سبک ایتالیایی است که طعم خاصی از زیبایی ایتالیایی را به دریاهای سراسر جهان ، از اروپا به آسیا، ” گفت ماریو زانتی، مدیر ارشد بازرگانی Costa Cruises و رئیس گروه Costa Cruise. “مفهوم Costa Firenze از یک شهر نمادین الهام گرفته شده است ، که هنر ، سلیقه و پالایش ایتالیایی را در تخیل جمعی جهان نشان می دهد. ما این کشتی را طراحی کرده ایم تا به مهمانان خود یک تجربه منحصر به فرد ، به ویژه برای هدف خانواده ، با یک خاص ارائه خدمات سرگرمی و خدمات. “

کاستا Firenze طراحی داخلی جشن شهر توسکان ، مهد هنر و فرهنگ رنسانس است. فضاهای مشترک ، حتی در انتخاب رنگ ها ، هماهنگی قدم زدن در خیابان یا میدان فلورانس را نشان می دهد. پیشنهادات غذایی با توجه به غذاهای عالی مدیترانه ای ، با انتخاب گسترده ای از گزینه های غذاخوری که توسط 13 کافه و هفت رستوران تضمین شده اند ، ساخته شده اند. این کشتی با پیشنهادات خاص و برخی ویژگی های جدید مانند “پارک ماجراجویی” واقعی در کشتی ، برای خانواده ها مناسب است.

پروژه Costa Firenze همچنین از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کاستا Firenze عملکرد عالی زیست محیطی توسط RINA ، یک سازمان صدور گواهینامه بین المللی ، تأیید شده است ستاره سبز 3، یک یادداشت داوطلبانه که تمام جنبه های اصلی تأثیرات زیست محیطی یک کشتی را پوشش می دهد و نیاز به حداکثر حفاظت و پیشگیری در مناطقی مانند زباله ، آب خاکستری ، آب سیاه ، روغن ماشین آلات ، CO2، ازن ، گازهای گلخانه ای ، ذرات معلق ، اکسیدهای گوگرد ، ازت و آب بالاست و غیره. علاوه بر احترام به رعایت یک سری استانداردهای پایداری محیط زیست ، این گواهینامه همچنین راه حل های طراحی و روشهای عملیاتی را که Costa داوطلبانه اجرا کرده است ، هم در هنگام ساخت و هم در ناوبری ، با هدف برتری در الزامات حفاظت از محیط زیست از مقررات بین المللی ، به رسمیت می شناسد.

این کشتی برای اولین بار در سال 2021 در دریای مدیترانه حرکت می کند و دو برنامه سفر یک هفته متفاوت را در غرب مدیترانه ارائه می دهد. اولین برنامه سفر ، موجود از 28 فوریه 2021، شامل مقصد ایتالیا از جنوا، La Spezia – با سفرهای تفریحی نیز به فلورانس – و ناپل، همچنین والنسیا، بارسلونا و مارسی. سفر دوم ، از مه تا اکتبر 2021، شامل می شود جنوا و Civitavecchia ، با گشت و گذار در رم، همچنین ناپل، ایبیزا ، بارسلونا و مارسی. بعد از اکتبر 2021، کشتی به حرکت خواهد کرد آسیا برای پیوستن به کشتی خواهرش Costa Venezia ، که توسط Fincantieri نیز ساخته شده است ، در کارخانه کشتی سازی Monfalcone ، و از زمان بهره برداری مارس 2019.

Costa Group پیشتازترین شرکت دریایی در اروپا و چین، با دفتر مرکزی در جنوا. 28 کشتی ناوگان آن متعلق به مارک های Costa Cruises ، AIDA Cruises و Costa Asia با ظرفیت بیش از 93000 مسافر در کل ظرفیت دارند. این ناوگان با ورود سه کشتی جدید تا سال 2023 رشد بیشتری خواهد یافت. این شرکت بیش از 30،000 کارمند دارد که در 14 کشتی در کشتی و در 20 دفتر کار می کنند. گروه Costa بخشی از Carnival Corporation & plc است که یکی از بزرگترین شرکتهای مسافرت تفریحی جهان است و دارای 9 نمونه از خطوط مسافرتی پیشرو در جهان است.

فینکانتیری یکی از بزرگترین گروههای کشتی سازی جهان و شماره یک برای تنوع و نوآوری است. این شرکت در طراحی و ساخت کشتی های کروز پیشرو است و در همه بخش های صنعت کشتی سازی با فناوری پیشرفته ، از کشتی های دریایی به کشتی های فراساحلی ، از کشتی های ویژه با پیچیدگی بالا و کشتی ها تا مگا قایق های تفریحی ، همچنین در تعمیرات و تبدیل کشتی ها ، تولید ، یک بازیگر مرجع است. سیستم ها و تجهیزات اجزای مکانیکی و الکتریکی ، راه حل های داخلی کشتی کروز ، سیستم ها و نرم افزارهای الکترونیکی ، زیرساخت ها و سازه های دریایی و همچنین خدمات پس از فروش. با بیش از 230 سال سابقه و بیش از 7000 کشتی ساخته شده ، Fincantieri همیشه دفاتر مدیریت خود ، و همچنین تمام مهارت های برجسته مهندسی و تولید خود را در ایتالیا. با بیش از 9،500 کارمند و یک شبکه تأمین کننده که نزدیک به 50،000 نفر در آن مشغول به کار هستند ایتالیا به تنهایی ، Fincantieri ظرفیت تولید تکه تکه شده را در چندین کارخانه کشتی سازی افزایش داده و وسیع ترین نمونه کارها از مشتریان و محصولات را در تجارت کروز بدست آورده است. Fincantieri برای این که خود را در رابطه با رقابت حفظ کند و خود را در سطح جهانی مطرح کند ، سبد محصولات خود را گسترش داده و به عنوان رهبر جهان در بخشهایی که در آن فعالیت می کند ، شناخته می شود.

این گروه در حال حاضر دارای 18 کشتی سازی است که در چهار قاره فعالیت می کنند ، نزدیک به 20،000 کارمند ، و پیشرو در ساخت کشتی های غربی است. مشتریان آن شامل بزرگترین اپراتورهای سفر دریایی در جهان و ایتالیا و نیروی دریایی ایالات متحده و همچنین تعداد زیادی نیروی دریایی خارجی هستند. Fincantieri همچنین در برنامه های فوق ملی شریک برخی از شرکتهای اصلی دفاعی اروپا است.

تجارت Fincantieri به طور گسترده ای توسط بازارهای انتهایی ، قرار گرفتن در معرض جغرافیایی و براساس مشتری متنوع است ، با درآمد حاصل از کشتی کروز ، کشتی نیروی دریایی ، ساخت کشتی های دریایی و تخصصی و از طریق تهیه راه حل برای سیستم های الکترونیکی و نرم افزار و زیرساخت ها و کارهای دریایی. در مقایسه با بازیگران با تنوع کمتر ، این تنوع به آن اجازه می دهد تا اثرات هر گونه نوسانات تقاضا در بازارهای نهایی ارائه شده را کاهش دهد.

www.fincantieri.com

SOURCE سفرهای دریایی Costa

لینک های مربوطه

https://www.costacruises.com