تراکتورهای دارای Dana Technologies هر چهار دسته را در جوایز “تراکتور سال 2021” جارو می کنند

MAUMEE ، اوهایو، 22 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Dana Incorporated (NYSE: DAN) امروز اعلام كرد كه از فن آوری های پیشرفته درایو این شركت برای هر چهار برنده مسابقه جوایز “تراكتور سال 2021” استفاده می شود.

چهار برنده عبارتند از:

  • تراکتور Massey Ferguson 8 S.265 با اسب بخار بالا دارای اسپایسر® محور فرمان مدولار و همچنین دنده های دنا و راه حل های تعویض دنده با دقت بالا. تراکتور جایزه آرزو “تراکتور سال” را کسب کرد.
  • تراکتور چند منظوره Valtra G 135 Versu که در رده “بهترین سرویس” بهترین افتخارات را کسب کرده است. از محور هدایت Spicer به همراه دنده ها و محلول های تعویض دنا استفاده می کند.
  • تراکتور باریک Fendt 211 V Vario که برنده جایزه “بهترین های تخصصی” شده و از محور هدایت Spicer استفاده می کند.
  • تراکتور Claas Axion 960 CEMOS که نشان “تراکتور سال پایدار” را دریافت کرده و مجهز به محور فرمان معلق Spicer ، محور رانش و دنده است.

در مجموع ، فناوری های Dana در 10 نامزد از 18 نامزد نهایی در نمایشگاه بین المللی برجسته ، که سالانه برگزار می شود ، دیده می شوند.

وی گفت: “فن آوری های پیشرفته درایو ، کشش برتر ، بهره وری سوخت ، پایداری و راحتی اپراتور را فراهم می کنند که باعث افزایش بهره وری و رقابت پذیری عملیات کشاورزی می شود” عزیز عقیلی، معاون اجرایی و رئیس سیستم های رانندگی Off-Highway Dana و Motion Systems. “یک بار دیگر ، مسابقه جوایز” تراکتور سال “امسال به وضوح نشان می دهد که چگونه نوآوری های دانا به عملکرد استثنایی بهترین تراکتورهای جهان کمک می کند.”

محورهای معلق جلو از Dana سرعت و راحتی اپراتور پیشرفته ای را برای کاربردهای تراکتور جمع و جور و همچنین تراکتورهایی با افزایش کارایی ارائه می دهند. Dana همچنین محورهای تعلیق مستقل را برای تراکتورهای میدان باز تا 375 کیلووات (500 اسب بخار) ارائه می دهد.

دانا راه حل های بسیار پیشرفته متحرکی را برای بازار کشاورزی تولید می کند ، از جمله سنکرونایزرها ، کلاچ ها و مجموعه دنده های مورب. این راه حل ها زمان هماهنگ سازی سریع تر ، افزایش عملکرد تعویض دنده و راحتی راننده ، بهبود کارایی و کاهش وزن کلی در انتقال را ارائه می دهند.

محصولات نوآورانه دانا باعث بهبود عملکرد و کارایی طیف وسیعی از کاربردهای کشاورزی مانند سمپاش ، تراکتور ، دستگاه های تلفنی ، کمباین و برداشت محصول می شود. سبد فناوری های پیشرفته دانا برای پشتیبانی از افزایش عملکرد محصول ، عملیات بهینه برداشت ، انتشار کمتر ، بهبود ایمنی و آسایش اپراتور و کاهش کل هزینه مالکیت ، مهندسی شده است.

اولین بار در سال 1998 برندگان “تراکتور سال” معرفی شدند که توسط هیئت داوران متشکل از 26 ویراستار اروپایی از مجلات فنی مستقل متخصص در ماشین آلات کشاورزی انتخاب می شوند. جزئیات بیشتر در این زمینه در http://tractoroftheyear.org موجود است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رانندگی و فناوری های حرکت دانا برای کشاورزی ، به www.dana.com/off-highway مراجعه کنید.

درباره Dana Incorporated
دانا یک رهبر جهانی در ارائه راه حل های انتقال نیرو و مدیریت انرژی است که برای بهبود کارایی ، عملکرد و پایداری وسایل نقلیه سبک ، وسایل نقلیه تجاری و تجهیزات خارج از جاده طراحی شده است. دانا با استفاده از پیشرانه وسایل نقلیه معمولی ، هیبریدی و الکتریکی ، مشتریان خود را به سیستم های حرکتی و حرکتی حیاتی مجهز می کند. فناوری های الکترودینامیکی ؛ و راه حل های حرارتی ، آب بندی و دیجیتال.

بر اساس ماومی ، اوهایو، ایالات متحده ، این شرکت فروش خود را گزارش داد 8.6 میلیارد دلار در سال 2019 با 36000 همکار در 34 کشور در شش قاره. دانا در سال 1904 تاسیس شد ، دارای فرهنگ عملکرد بالا است که توجه خود را به مردم خود معطوف می کند و به واسطه آن شناخته شده است فوربس مجله به عنوان بهترین کارفرمای جهان. در dana.com بیشتر بیاموزید.

منبع Dana Incorporated

لینک های مربوطه

http://www.dana.com