تروی ، نیویورک گذرنامه را برای ارائه پرداخت های پارکینگ دیجیتال کوتاه مدت و بلند مدت انتخاب می کند

TROY ، نیویورک، 10 دسامبر 2020 / PRNewswire / – گذرنامه ، سیستم عامل دیجیتال انتها به انتها که فناوری پارکینگ را برای شما فراهم می کند آلبانی، Schenectady، و بسیاری از شهرهای دیگر در نیویورک، همکاری خود را با شهر تروا. پرداخت تلفن همراه گذرنامه برای برنامه پارکینگ و راه حل مجوز دیجیتال اکنون در شهر موجود است.

برنامه رایگان ، پارکینگ گذرنامه ، برای همه پارکینگ های اندازه گیری شده در خیابان در منطقه تاریخی شهر در مرکز شهر در دسترس است. این برنامه یک گزینه پرداخت بدون تماس را برای رانندگان فراهم می کند و به کاربران امکان می دهد جلسات پارک خود را از هر مکان با خیال راحت تمدید و مدیریت کنند. همچنین کاربران می توانند در صورت اتمام جلسات خود اعلان دریافت کنند و جلسات خود را مستقیماً از تلفن های هوشمند خود تمدید می کنند.

شهردار گفت: “ارائه یک تجربه عالی و پارکینگ ایمن اولویت ما است ، بخشی از تلاش ما برای بهبود گزینه های پارکینگ برای ساکنان ، مشاغل و نیروی کار محلی از طریق استفاده از فناوری جدید است.” پاتریک مادن. “راه حل های پارکینگ بدون تماس با گذرنامه به ما امکان می دهد ضمن بهبود ظرفیت باطله برای کارکنان شهر که بر سیستم مدیریت پارکینگ نظارت می کنند ، این گزینه های مناسب را به جامعه خود ارائه دهیم.”

علاوه بر استفاده از راه حل پرداخت تلفن همراه گذرنامه برای پارکینگ ، شهر از راه حل مجوز دیجیتال پاسپورت بهره مند خواهد شد. برنامه مجوز پارکینگ آنلاین روند درخواست و پرداخت را برای پارک کنندگان طولانی مدت ساده می کند و شهر وابستگی خود را به برنامه های کاغذی کاهش می دهد و در نتیجه زمان صرف شده در مراحل تأیید دستی را کاهش می دهد. با استفاده از این راه حل ها ، شهر بینش داده ها در مورد استفاده از پارکینگ در منطقه مرکز شهر خود ، کمک به تصمیم گیری های آینده در مورد چگونگی بهبود تجربه پارکینگ.

“با استفاده از راه حل های دیجیتال Passport ، شهر پیچیدگی های ناشی از سیستم های قدیمی را کاهش می دهد و به داده های پارکینگ در زمان واقعی مجهز است.” آنتونی کادل، مدیر فروش در گذرنامه. “ما از همکاری نزدیک با سازمان بسیار هیجان زده هستیم شهر تروا و ردپای خود را گسترش دهیم نیویورک منطقه پایتخت. “

برنامه Passport Parking ، یکی از اولین برنامه های موجود ، برای بارگیری رایگان از برنامه فروشگاه برنامه یا Google Play. رانندگان همچنین می توانند پارکینگ خود را بصورت آنلاین در PassportParking.com.

درباره گذرنامه:
گذرنامه شهرها را به حرکت در می آورد و به ایجاد جوامع معقول و منطقی تر کمک می کند. بر اساس شارلوت ، کارولینای شمالی، پاسپورت یک شرکت نرم افزاری حمل و نقل است که سیستم عاملی را ارائه می دهد که به شهرها امکان مدیریت تعاملات وسایل نقلیه با خیابان ها و پیاده روها را می دهد. با گذرنامه ، رهبران شهر امروز و فردا راحتی ، کارایی و انطباق را افزایش می دهند. مورد اعتماد بیش از 1000 شهر ، دانشگاه و آژانس ، از جمله شیکاگو، تورنتو، لس آنجلس، و میامی، پاسپورت یکی از سریعترین رشد در لیستهای Inc. 5000 و Deloitte Technology Fast 500 است و به نوآورترین شرکتهای جهان Fast Company برای سال 2020 معرفی شد.

تماس با رسانه:

آلیسون گاتری
[email protected]
(818) 523-8581

منبع گذرنامه

لینک های مربوطه

https://www.passportparking.com/