تعمیرات اساسی به نمایندگان حمل و نقل و ارائه دهندگان تدارکات با قابلیت مشاهده در زمان واقعی در مورد تاخیرهای مرتبط با Brexit

مشاغل مختلف در سراسر انگلستان و مشتریان آنها به شدت تحت تأثیر قرار می گیرند. تاخیرهای موجود در حال حاضر به طور قابل توجهی تجارت را مختل کرده و باعث ناامیدی مصرف کنندگان قبلی شده است که از تأخیرهای زنجیره تامین که همه گیری ایجاد کرده است خسته شده اند.

زمان ورود نه تنها به تأخیر می افتد ، بلکه بار مجبور است برای مدت طولانی بی حرکت و بدون مراقبت منتظر بماند. از آنجا که محموله های ثابت برای مجرمان جلب توجه می کند ، به ویژه هنگامی که آنها در این زمان از سال در حال فعالیت هستند ، تهدیدهای امنیتی در حال افزایش است.

تعمیرات اساسی ، آستین ، تگزاسشرکتی مستقر در دندالک ، دفتر مرکزی ایرلند ، برای حمل و نقل جهانی و شرکت های تدارکاتی راه حل های هوشمندانه مدیریت ریسک و زنجیره تأمین در زمان واقعی ارائه می دهد. پلت فرم Overhaul Sentinel بینش لجستیکی و زمینه موقعیتی در زمان واقعی را ارائه می دهد ، مدیریت ریسک را امکان پذیر می کند.

جدیدترین همپوشانی داده های زمینه ای که به سیستم عامل اضافه شده اکنون جزئیات تاخیرهای بندر مربوط به Brexit را بیان می کند. با راه حل اورهال ، ارائه دهندگان تدارکات و حمل و نقل دید در ETA های زمان واقعی را افزایش می دهند. بازه های زمانی ETA بهبود یافته تصمیمات تجاری و رضایت مشتری را بهبود می بخشد. علاوه بر این مزیت ، شرکت های حمل و نقل و تدارکات قابلیت مشاهده در زمان واقعی و توانایی قفل دیجیتالی بار را در محل خود دارند و به طور موثر خطرات امنیتی را به حداقل می رسانند.

“فن آوری تعمیرات اساسی امکان تجسم عملی زنجیره تأمین را فراهم می کند ، زیرا نوآوران ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که داده هایی در اختیار مشتریان قرار می گیرد که می توانند ارزش عملیاتی را ارائه دهند. به روزرسانی مشتریان در مورد جریان های زنجیره تامین ، ETA ها یا هرگونه تاخیر ، برنامه ریزی و مدیریت فعالانه را امکان پذیر می کند.” دیوید برو، مدیر مالی اورهال.

با یک سال که اختلالات شدیدی در تجارت جهانی به وجود آورده است ، راه حل فناوری Overhaul زنجیره های تأمین در سراسر جهان را با مدیریت ریسک ، دید و یکپارچگی مورد نیاز فراهم کرده است.

درباره تعمیرات اساسی

تعمیرات اساسی یک سیستم مدیریت یکپارچگی و ریسک را فراهم می کند که بطور فعالانه از اکوسیستم های زنجیره تأمین محافظت و بهینه می کند. این شرکت مدیریت ریسک مبتنی بر هوش و نرم افزار دید در زمان واقعی را برای حمل و نقل جهانی و ارائه دهندگان تدارکات فراهم می کند. در over-haul.com بیشتر بیاموزید.

منبع تعمیرات اساسی

لینک های مربوطه

https://over-haul.com/