تنظیم سنسور رادار تصویربرداری Vayyar 4D برای ایجاد انقلابی در ایمنی خودرو با کاهش پیچیدگی و هزینه ها

RoC واجد شرایط خودرویی Vayyar ، AEC-Q100 یک راه حل تغییر بازی است. این تراشه حداکثر 48 گیرنده گیرنده ، پردازنده سیگنال دیجیتال داخلی (DSP) و واحد میکروکنترلر (MCU) برای پردازش سیگنال در زمان واقعی دارد. راه حل تک تراشه Vayyar با قابلیت دیدن از طریق اشیا and و کارایی موثر در همه شرایط آب و هوایی می تواند جایگزین بیش از ده سنسور دیگر شود و نیاز به LIDAR و دوربین های گران قیمت را نفی می کند.

در داخل کابین ، یک تراشه چند منظوره Vayyar می تواند بسیاری از سیستم ها را پشتیبانی کند ، از جمله هشدارهای متجاوز ، تشخیص حضور کودک ، یادآوری های کمربند ایمنی پیشرفته و eCall برای هشدار خدمات اضطراری در صورت سقوط. این یک سطح ایمنی انقلابی را ارائه می دهد ، کاملاً غیرقابل دستیابی با سنسورهای تک کاره سنتی.

این راه حل مهم عملکردهای تراشه های مختلف را با سنجش ، محاسبه ، پردازش ، نقشه برداری و تصویربرداری از اهداف فقط با یک مدار مجتمع فرکانس رادیویی (RFIC) انجام می دهد. این پلت فرم از ماموریت ویار برای اطمینان از در دسترس بودن و مقرون به صرفه بودن ایمنی برای همه تولیدکنندگان خودرو و تأمین کنندگان اصلی آنها پشتیبانی می کند ، در زمانی که اتومبیل های مدرن به طور فزاینده ای مملو از سنسور می شوند.

امروزه بیش از 100 حسگر در یک ماشین معمولی وجود دارد که تحلیلگران پیش بینی می کنند این میزان تا سال 2030 دو برابر شود. با این حال ، RoC جدید آماده تولید Vayyar پتانسیل بی سابقه ای را ارائه می دهد و یک فرصت منحصر به فرد برای کاهش هزینه ها و پیچیدگی ها در حالی که ایمنی را بهبود می بخشد ، ارائه می دهد.

ایان پودکامین توضیح می دهد: “با جایگزینی چندین سنسور با سیستم عامل چند منظوره ، مقیاس پذیر ، امکان سادگی و صرفه جویی قابل توجه است. علاوه بر این ، مقررات و استانداردها در حال افزایش است و برای دستیابی به رتبه بندی 5 ستاره ، خودروسازان از راه حل های سنتی دور می شوند ،” رئیس خودرو در ویار. “فناوری برنده چند جایزه ما ، شناخته شده توسط سازمانهایی مانند CLEPA، وسایل نقلیه را با غریزه برای نجات جان افراد ، مجهز می کند ، ایمنی بدون سازش و مقرون به صرفه را فراهم می کند. علاوه بر این ، قیمت آن مشابه یک راه حل رادار 3×4 2D / 3D تک کاره است ، اما دارای ارزش افزوده قابل توجهی است. ”

این پلت فرم وضوح فوق العاده بالا و میدان دید بسیار گسترده ای را برای ارائه دقت و جزئیات بی نظیر فراهم می کند. این سنسور قدرتمند همچنین برای مقیاس پذیری طراحی شده است ، به طور یکپارچه استقرار ویژگی های ظهور را از طریق به روزرسانی نرم افزار بیش از حد هوا (OTA) تسهیل می کند. با ظهور الزامات و استانداردهای جدید ایمنی ، این خودروها به طور م -ثر در آینده اثبات نمی شوند.

نکته اساسی در توانایی این پلتفرم ، توانایی آن در کاهش پیچیدگی ، به منظور کاهش هزینه های مستقیم و غیرمستقیم است. وایار از تخصص داخلی برای ارائه یک راه حل کامل از پایان به پایان ، از جمله سخت افزار ، نرم افزار ، منابع توسعه و آزمایش ، ساده سازی فرآیند ادغام برای تامین کنندگان ردیف 1 و OEM ها برای به حداقل رساندن تلاش ، هزینه ها و ریسک است.

فناوری Vayyar با ارائه یک سنسور با کارایی بالا ، مقرون به صرفه و چند منظوره ، شکاف بین افزایش تقاضای ایمنی و پذیرش عملی فناوری را تضمین می کند و اطمینان حاصل می کند که ایمنی مقرون به صرفه و بدون سازش برای همه در دسترس است.

اطلاعات بیشتر در مورد فناوری ROC تصویربرداری 4D پیشرفته Vayyar در سایت اینترنتی www.vayyar.com/auto در دسترس است.

درباره تصویربرداری ویار (خودرو)

سنسورهای هوشمند ویار با استفاده از فناوری رادار تصویربرداری درجه 4D در اتومبیل ، فرصت های جامع ایمنی را برای داخل کابین و ADAS ایجاد می کنند. هسته اصلی این سنسورها یک Radar-on-Chip با عملکرد بالا است که تا 48 گیرنده گیرنده را برای وضوح استثنایی پشتیبانی می کند. ماژول های راداری تک تراشه 60 گیگاهرتزی و 79 گیگاهرتزی وایار با یک میدان دید فوق العاده گسترده ، مناطق زیادی را برای کاهش تعداد سنسورهای وسایل نقلیه تحت پوشش قرار می دهند. آنها همزمان با ردیابی همزمان چندین هدف و اشیا provide ، امکان شناسایی جامع در داخل و اطراف خودرو را فراهم می کنند. فناوری ویار چند منظوره ، مقرون به صرفه و در دسترس برای تولید انبوه است. پلت فرم مبتنی بر رادار در تمام شرایط جاده مقاوم است ، در حالی که از حریم خصوصی کاربر محافظت می کند. وایار قصد دارد به توسعه نسل بعدی فن آوری حسگر ادامه دهد: مینیاتور ، مقرون به صرفه و همه کاره به اندازه کافی برای ایجاد دنیای امن تر.

یادداشت های سردبیر

برخلاف محلولهای راداری سنتی که تقریباً 2 تا 3 آنتن فرستنده و 3 تا 4 آنتن گیرنده دارند ، رادار تصویربرداری 4D از یک آرایه 48 آنتن چند ورودی چند منظوره برای نقشه برداری با وضوح بالا از محیط اطراف خود بهره می برد. خروجی غنی از نقطه ابر ابر همراه با یک میدان دید از ارتفاع ازیموت فوق العاده گسترده ، تشخیص و ردیابی را با دقت مشخص ارائه می دهد ، و آن را به سنسور ایمنی نهایی برای جاده پیش رو تبدیل می کند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1373928/Vayyar_Imaging_Radar_on_Chip.jpg

منبع وایار

لینک های مربوطه

https://vayyar.com