توافق نامه مشارکت کامل Sabers را امضا می کند

“ارائه محتوای ما در Saber GDS با قابلیت های استاندارد صنعت همچنان در اولویت اصلی مشتریان ما قرار دارد. در حالی که بیش از دو سال است که با Saber در حال بحث و گفتگو هستیم ، اما اخیراً در مورد توافقنامه پیشرفت زیادی نداشته ایم. سلامت کلیه کانال های ما را متعادل می کند. ما خوشحالیم که به توافقاتی رسیده ایم که برای مشتریان ما سودمند باشد و به همکاری دیرینه خود با صابر ادامه می دهیم. ” اندرو واترسون. “جنوب غربی با روحیه ای سرگرم کننده برای دموکراتیک کردن آسمانها پنج دهه پیش با یک چشم انداز برای معرفی راهی کاملاً جدید برای سفر به راه افتاد. همانطور که ما 50 سال خود را آغاز می کنیمهفتم در سالگرد 2021 ، این چشم انداز زنده است و ما راهی را برای بیرون آمدن از این همه گیری تعیین می کنیم. ”

طبق این توافقنامه ، صابر خطوط هوایی Southwest را توزیع خواهد کرد پروازها و خدمات از طریق بازار سفر خود ، دسترسی بی وقفه به محتوای خطوط هوایی Southwest را به آژانس های متصل Saber و سایر خریداران سفر ارائه می دهد. این توافق نامه منعکس کننده روابط گسترده تری بین دو شرکت است و قابلیت های غنی تری را به خریداران سفر شامل بهبود برنامه و دقت موجودی ارائه می دهد. در دسترس بودن آخرین صندلی و قابلیت رزرو در زمان واقعی و توانایی تغییر رزروهای Southwest در Saber. تیم های اجرایی به سرعت در تلاشند تا Southwest را با مشارکت کامل در سال 2021 آنلاین کنند.

“صابر خوشحال است که همکاری ما با Southwest را در زمینه دسترسی گسترده به محتوای Southwest گسترش می دهد ، به ویژه هنگامی که شرکت ها نیازهای سفر خود را در سال 202 ارزیابی می کنند. ما اهمیت داشتن محتوای Southwest در بازار خود را درک می کنیم و با رسیدن به این توافق نامه سودمند مشترک قبل از پایان سال ما همچنان به ارائه دسترسی بی وقفه برای مشتریان خود ادامه خواهیم داد. در Saber ، ما متعهد به همکاری با شرکت های هواپیمایی و آژانس ها برای ارائه راه حل های خرده فروشی و توزیع کالا هستیم که نیازهای مشتری را در دو طرف بازار سفر برآورده می کند. ” افسر راه حل های سفر صابر ، روشن مندیس.

درباره شرکت هواپیماهای جنوب غربی

در پنجاهمین سال خدمت خود ، دالاس-مستقر شرکت هواپیمایی Southwest همچنان با خدمات مشتری نمونه ای که تقریباً 58000 کارمند به یک پایگاه مشتری ارائه داده اند و در سال 2019 بیش از 130 میلیون مسافر را به خود اختصاص داده اند ، خود را از سایر حامل های هوایی متمایز می کند. حضور در بازارهای برتر اوقات فراغت و تجارت. در فصول اوج سفر در طول سال 2019 ، Southwest بیش از 4000 خروج روزانه را در بین شبکه ای از 101 مقصد در سال انجام داده است ایالات متحده و 10 کشور دیگر در سال 2020 ، شرکت مخابراتی خدمات را به هیلو ، هاوایی؛ کوزومل ، مکزیک؛ میامی، پالم اسپرینگز ، کالیفرنیا.، چشمه های بخار آب ، و مونتروز (تلوراید) در سال 2021 ، Southwest خدمات به هر دو را آغاز می کند شیکاگو (اوهار) و ساراسوتا/بردنتون بر 14 فوریه؛ هر دو ساوانا /هیلتون هد و کلرادو اسپرینگ در 11 مارس؛ هوستون (بوش) بر 12 آوریل؛ و ، جکسون ، خانم، بر 6 ژوئن. شرکت هواپیمایی اعلام کرده است قصد دارد در سه ماهه دوم سال 2021 خدمات خود را اضافه کند فرسنو و سانتا باربارا.

درباره شرکت SABER

Saber Corporation یک شرکت پیشرو در زمینه نرم افزار و فناوری است که صنعت مسافرت جهانی را در اختیار دارد و به طیف گسترده ای از شرکت های مسافرتی از جمله خطوط هوایی ، هتلداران ، آژانس های مسافرتی و سایر تأمین کنندگان خدمات ارائه می دهد. این شرکت راه حل های خرده فروشی ، توزیع و تحقق را ارائه می دهد که به مشتریانش کمک می کند تا کارآمدتر کار کنند ، درآمد کسب کنند و تجربه شخصی مسافر را ارائه دهند. صابر از طریق بازار مسافرتی پیشرو خود ، تأمین کنندگان سفر را با خریداران از سراسر جهان متصل می کند. سیستم عامل Sabre بیش از مدیریت می کند 260 میلیارد دلار ارزش سفر جهانی سالانه. دفتر مرکزی آن در ساوتلیک ، تگزاس، ایالات متحده ، صابر در بیش از 160 کشور در سراسر جهان به مشتریان خدمات ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.sabre.com مراجعه کنید.

SABR-F

SOURCE شرکت هواپیمایی Southwest؛ شرکت صابر

لینک های مربوطه

http://www.southwest.com