توافق نامه مشارکت Suning Inks با توسعه سرمایه گذاری گردشگری هاینان برای توسعه همکاری در بازار خرده فروشی بدون عوارض چین

COVID-19 دارد مختل شده صنعت گردشگری و بازار خرده فروشی را تحت تأثیر قرار داد. با بازگشت قابل توجه گردشگران خروجی ، تقاضا برای خرید کالاهای بدون عوارض در خارج از کشور تغییر کرده است چین. به واسطه هاینان آب و هوای گرمسیری دلپذیر استان ، بندر تجارت آزاد هاینان در مقایسه با دوره پیش از همه گیری ، مقصد تعطیلات حتی محبوب تری برای مسافران چینی شده است دوره زمانی. همچنین ، جدید هاینان سیاست خرید بدون مالیات از ماه جولای افتتاح شد امسال 1 که باعث افزایش سهمیه خرید بدون عوارض سالانه برای افراد شد هاینان فروش بدون عوارض ، و ساخته شده هاینان یک گزینه جذاب تر برای خرید کالاهای بدون گمرک در میان سفر محدودیت های، تحلیلگران گفتند.

این همکاری استراتژیک با هدایت حرکت رشد قوی منطقه آزاد تجاری هاینان که توسط سیاست های مطلوب تقویت می شود ، فرصتی عالی برای توسعه همکاری ها و رونق بخشیدن به منطقه با استفاده از زنجیره تأمین جهانی Suning ، و همچنین تجربه غنی و دانش فنی این شرکت در خرده فروشی هوشمند omni-channel و قابلیت قوی برای ارائه خدمات تجربی سفارشی برتر ، “گفت استیون ژانگ، معاون رئیس گروه Suning.

“از طریق این توافق نامه برجسته ، ما امیدواریم که فرصتهای تجاری بیشتری را به دست آوریم هاینان با ما شریک،” چن تیژون ، رئیس شرکت توسعه سرمایه گذاری گردشگری هاینان ، با مسئولیت محدود گفت: “ما و سونینگ ، همکاری خود را بیشتر تقویت خواهیم کرد و پروژه های بیشتری را در منطقه راه اندازی خواهیم کرد ، و به توسعه منطقه آزاد تجارت هاینان کمک خواهیم کرد.”

قبل از مراسم امضا، Suning اینترنشنال از مجتمع بدون عوارض دریایی بازدید کرد که سرمایه گذاری گردشگری هاینان از همان ابتدا رسماً در Sanya افتتاح می شود 30 دسامبر.

سرمایه گذاری گردشگری هاینان یک شرکت دولتی استانی است که توسط کمیته حزب استانی هاینان و دولت استانی تأیید شده است. افتتاح شد 13 آوریل 2020، دومین سالگرد تأسیس منطقه آزاد تجاری هاینان ، متعهد به توسعه یک زنجیره صنعت گردشگری کامل و ایجاد یک بستر مشارکت برای پرورش است هاینان صنعت جهانگردی بین المللی.

سرمایه گذاری گردشگری هاینان مجوز تجارت بدون عوارض دریایی جزایر اطراف خود را در ماه آگوست دریافت کرد و همچنین مجوز واردات کالاهای مصرفی بدون عوارض را دریافت کرد.

Suning International بازوی تجاری جهانی Suning Group است. این بخش متعهد به ساخت زنجیره های تأمین واردات و صادرات و همچنین خرده فروشی هوشمند آنلاین و آفلاین با هدف تأمین تقاضای روزافزون مصرف کنندگان از مشتریان چینی برای محصولات وارداتی است. علاوه بر Suning International ، Suning و سیستم عامل خرده فروشی گران قیمت خود را ایجاد کرده است ، سوپ. یک م crucلفه مهم در استراتژی خرده فروشی جهانی Suning و نمونه پیشگام فلسفه مارک بین المللی Suning ، سوپ متعهد به معرفی و جوجه کشی از تجربیات جهانی با کیفیت بالا ، خدمات و محصولات ویژه در حال ظهور است.

تحریک مصرف بدون مالیات در چین کانون گردشگری پیشرو

توافق مشترک بین Suning و Hainan Tourism Investment از مزایای قوی زنجیره تامین جهانی Suning استفاده خواهد کرد. این شرکت با داشتن نقاط قوت در زنجیره تأمین واردات برای کالاهایی که مستقیماً از خارج از کشور تأمین می شوند ، محصولات آرایشی ، محصولات مراقبت شخصی ، مبلمان منزل طراح ، محصولات بهداشتی ، مواد غذایی و سایر موارد را به مصرف کنندگان در این کشور تحویل می دهد. هاینان و فراتر. Suning International اکنون 9 دفتر منطقه ای در سطح جهان دارد و یک طرح توسعه برای تجارت بدون مالیات ، تجارت مرزی ، تجارت عمومی ، مدل B2B و B2C تنظیم کرده است. این شرکت به ساخت و پیشرفت خود ادامه می دهد راه حل های خدمات سفارشی برای مارک های با کیفیت بالا در خارج از کشور و به یک ارائه دهنده خدمات مارک جهانی ارتقا یافته است.

علاوه بر این ، Suning و مارک های پیشرفته ای در شبکه خود دارد که در مصرف تجربی بسیار عالی هستند ، علاوه بر Sup ، هتل لوکس بلاجیو شانگهای، رستوران ژاپنی KUROGI ، که هر دو زیر چتر Suning International قرار دارند. این مشاغل پتانسیل فعالیت های تجاری ، فروشگاه های pop-up و فعالیت های مختلف تجربی را دارند هاینان در آینده.

در واقع ، Suning در حال حاضر بیش از 70 فروشگاه فیزیکی واقع در هاینان، و قصد دارد یک نهاد آفلاین اضافی در آینده در پشت توافق خود با Hainan Tourism ایجاد کند سرمایه گذاری.

درباره گروه Suning

Suning در سال 1990 تأسیس شد و با داشتن دو شرکت دولتی در چین و ژاپن یکی از شرکتهای تجاری برتر در چین است. در سال 2020 ، گروه Suning و با درآمد سالانه 665.259 میلیارد RMB (تقریبا 97 میلیارد دلار ) در رتبه 500 شرکت برتر غیر دولتی در چین قرار گرفتند و همچنان در لیست خرده فروشی های اینترنتی در بالای فهرست قرار گرفتند. Suning با پیوستن به ماموریت سازمانی “هدایت اکوسیستم در صنایع مختلف با ایجاد کیفیت زندگی نخبگان برای همه” ، تجارت اصلی خود را به عنوان خرده فروشی از طریق یک اکوسیستم شرکتی متشکل از چندین صنعت عمودی ، از جمله املاک و مستغلات تجاری ، خدمات مالی و ورزش ها. Suning.com ، اصلی ترین شرکت تابعه در خرده فروشی آنلاین و آفلاین ، برای چهار سال متوالی از 2017 تا 2020 در Fortune Global 500 ذکر شده است.

SOURCE گروه Suning