توافق نامه ناسا و USDA برای بهبود تحقیقات کشاورزی ، علوم زمین

واشنگتن، 16 دسامبر 2020 / PRNewswire / – ناسا و وزارت کشاورزی ایالات متحده تفاهم نامه ای را با هدف تقویت همکاری طولانی مدت آنها در زمینه دارایی های فضایی سودمند برای حیات روی زمین امضا کردند.

در این توافق نامه تجربیات ناسا در زمینه توسعه فناوری و اندازه گیری های علوم زمینی و فضایی و تجربه علمی USDA و دانش در مورد تولید محصولات کشاورزی ، حفاظت از منابع ، امنیت و امنیت غذایی و جنگل ها و زمین های کار گرد هم آمده است.

ناسا و USDA شکاف های تحقیقاتی با اهمیت برای جامعه کشاورزی را که می تواند از طریق سیستم های ابتکاری مشاهده زمین و فن آوری های توسعه یافته در دهه آینده برطرف شود ، کشف می کنند. این همکاری همچنین به توصیه های ارائه شده در نظرسنجی چند دهه ای علوم زمین آکادمی های ملی می پردازد.

مدیر ناسا گفت: “هنگامی که ما تحقیق در مورد ایستگاه فضایی بین المللی را با توانایی های شگفت انگیزی که رصد زمین فراهم می کند ، ترکیب کنیم ، من معتقدم که ناسا ، با همکاری USDA ، می تواند کشاورزی را تغییر دهد و تولید محصولات کشاورزی را از راه هایی تقویت کند که حتی امروز تصور نمی کنیم.” جیم برایدنستین. “تحقیقات میکرو گرانشی می تواند اسرار را در زمینه های مختلف باز کند ، و من خصوصاً از تأثیر بالقوه آژانس ما در تکنیک های کشاورزی نسل بعدی بسیار هیجان زده هستم.”

این توافق نامه همچنین از روابط USDA با جامعه کشاورزی و بازار جهانی استفاده خواهد کرد.

وزیر کشاورزی ایالات متحده گفت: “همانطور که طی 100 سال گذشته مشاهده کرده ایم ، افزایش نوآوری در کشاورزی بی حد و حصر است.” سانی پردو. “این مشارکت بین USDA و NASA بهترین تحقیقات ، علوم و فناوری را که ما برای کمک به تولید مواد غذایی بیشتر برای تغذیه جهان در حال رشد ارائه می دهیم ، گرد هم می آورد. ما در حال حاضر به یک همکاری مشترک بزرگ برای استفاده از فن آوری های مبتنی بر فضا در بخش ها و به کشاورزی تبدیل شود. “

این مشارکت که در این توافقنامه ذکر شده است ، از اهداف مختلف زمینی و فضایی بهره مند خواهد شد ، از جمله فعالیتهایی در حمایت از برنامه آرتمیس ناسا ، که اولین زن و مرد بعدی را روی ماه فرود می آورد و با شرکای تجاری و بین المللی ما اکتشاف پایدار ایجاد می کند. . تحقیقات مربوط به گیاهان در ایستگاه فضایی بین المللی ، و سایر سکوهای فضایی یا زمینی ، ممکن است منجر به ایجاد روش های جدید خلاقانه برای بهبود کشاورزی آمریکا و جهانی ، حفاظت از محیط زیست و کمک به سلامت بهتر انسان شود.

علاوه بر این ، این آژانس ها برای ایجاد انگیزه در جوانان در آمریکا برای ادامه کار در STEM و کشاورزی از طریق فعالیت های مختلف آموزشی و ارتباطی ، مانند کمیته آموزش STEM شورای ملی علوم و فناوری همکاری می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت های علوم زمین ناسا ، به موارد زیر مراجعه کنید:

https://www.nasa.gov/earth

منبع: ناسا

لینک های مربوطه

http://www.nasa.gov