تولسا با برنامه های مبتکرانه برای آینده پس از همه گیری آماده می شود

تولسا ، اوکلا.، 15 دسامبر 2020 / PRNewswire / – با نزدیک شدن به پایان سال 2020 و ادامه بیماری همه گیر COVID-19 ، اتاق منطقه ای تولسا ، شهر تولسا و رهبران جامعه در حال کار برای ایجاد رویکردهای نوآورانه و فراگیر برای رفع نیازهای فوری مشاغل و نیروی کار محلی هستند. آنها با هم امیدوارند که اطمینان حاصل کنند تولسا برای بهبود اقتصادی و رشد پس از همه گیری همه جانبه در موقعیت خوبی قرار دارد.

ارتباط روشن و شفاف راه را در پیش گرفته است تولسا. منابعی مانند راهنمای باز برای تجارت اتاق و کمپین Tulsa Safely با تأیید بیش از 100 مشاغل که به دستورالعمل های محل کار وزارت بهداشت تولسا پایبند هستند ، کسب و کارها را در مورد چگونگی عملکرد مسئولانه ضمن ارائه صدا برای صنعت مهمان نوازی راهنمایی می کنند.

اتاق و شرکای آن به تأمین نیازهای اساسی جامعه کمک کرده اند. برنامه توزیع تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) “Safer Tulsa County” نمونه اصلی بود. این اتاق با همکاری کرد شهرستان تولسا و منطقه تولسا آژانس مدیریت اضطراری برای مدیریت 1 میلیون دلار برنامه ای که از طریق قانون CARES فدرال تأمین شد. پرسنل اتاق 2550 کیت PPE را بدون هزینه در 1980 مشاغل کوچک و غیرانتفاعی توزیع کردند.

می گوید: “ما می خواهیم کارهای دیگری انجام ندهیم فقط اینكه به مشاغل محلی آنچه امروز برای زنده ماندن نیاز دارند بدهیم.” مایک نیل، رئیس و مدیرعامل اتاق منطقه ای تولسا. “ما می خواهیم حرکت شگرف پیش رونده منطقه خود را ادامه دهیم و به ساکنان و مشاغل خود کمک کنیم تا پس از این همه گیری دوباره رشد کنند. تشویق به توسعه اقتصادی نوآورانه و فراگیر به شما اطمینان می دهد که آینده ما روشن است.”

شهر تولسا همچنین در حال اتخاذ یک رویکرد فعال برای حرکت به سمت آینده ای روشن تر است. شهردار G.T. Bynum’s کمیته مشورتی بازیابی اقتصادی 26 رهبر مشاغل محلی را برای بررسی نیازهای مشاغل کوچک و ارائه توصیه هایی برای تأمین نیازهای آنها درمورد دستیابی به سرمایه و کاهش موانع رشد گردهم آورد. علاوه بر این ، برای تقویت تولسا در حال رشد صنعت فیلم سازی ، اتاق بودجه CARES را تا سقف تأمین کرد 20000 دلار در هر تولید فیلم از طریق برنامه بازیابی فیلم Tulsa County (TCFRP). این بودجه به پوشش هزینه های تولید مربوط به COVID-19 کمک می کند – این امکان را به تیم می دهد تا با خیال راحت فیلمبرداری کند تولسا توپوگرافی های منحصر به فرد و مناظر تاریخی تاریخی.

تولسا همچنین به سرمایه گذاری در کارگران و دانشجویان خود ادامه می دهد. طرح دسترسی به اینترنت با حمایت مالی CARES ، خدمات یارانه ای را به تولسان نیازمند ارائه می دهد ، به لطف همکاری منحصر به فرد بین شهر تولسا، ارتباطات کاکس ، پاسخ های تالسا و تأثیر تالسا. آموزش مجدد تولسا به نظر می رسد برای کارگران بالاتری که در طی همه گیری تحت تأثیر قرار گرفته اند ، درهای حرفه جدید را باز می کند. علاوه بر این ، به عنوان بخشی از تفکر رو به جلو شهر ، با جوجه کشی تجاری 36 درجه شمالی برای ایجاد فضای جدید در داخل سالن شهرداری که به بهبود اقتصادی و تسهیل تجارت کوچک اختصاص داده شده ، همکاری کرده است.

“همانطور که ما برای بازسازی کار می کنیم تولس اقتصاد ، ما باید به راهنمایی از تولسا بخش های دولتی و خصوصی ، “می گوید: شهردار G.T. باینوم. “تولسانیان از طیف وسیعی از صنایع به همکاری مشترک ادامه می دهند تا ابزارهای نوآورانه ، نیروی مغزی و منابع لازم را برای تقویت اقتصاد ما در ماه ها و سال های آینده فراهم کنند.”

اینها فقط چند نمونه از کارهایی است که توسط اتاق منطقه ای تولسا انجام شده است شهر تولسا و شرکای آنها راهی برای بهبود در طی همه گیری ایجاد می کنند. اطلاعات بیشتر در تولسا و استفاده از بودجه CARES قانون فدرال در اینجا موجود است.

درباره اتاق منطقه ای تولسا
اتاق منطقه ای تولسا به نمایندگی از بیش از 2200 سازمان عضو و بیش از 170 هزار کارگر ، عامل اصلی رونق منطقه ای و فردی در شمال شرقی است. اوکلاهما. اتاق برنامه ها و خدمات متنوعی را برای تقویت و بهره مندی طراحی و ارائه می دهد تولسا– مشاغل منطقه ای در هر شکل و اندازه ، از شرکت های بزرگ گرفته تا استارتاپ های کوچک. برای بیش از 115 سال ، اتاق به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از آنچه که باعث می شود خدمت کرده است تولسا منطقه ای عالی برای زندگی ، کار و بازی. همانطور که توسط عنوان اتاق نشریه – “شریک زندگی شما در رفاه” تجسم یافته است – هر استراتژی ، برنامه و خدمات اتاق به طور خاص برای افزایش رونق ایجاد می شود.

انجمن مدیران اجرایی اتاق بازرگانی (ACCE) چهار بار – در سالهای 2005 ، 2008 ، 2010 و 2020 ، اتاق منطقه ای تولسا را ​​به عنوان بهترین اتاق کشور معرفی کرده است. این اتاق توسط بنیاد کیفیت اوکلاهما (OQF) سه بار شناخته شده است از جمله دریافت جایزه OQF برای تعهد به تعالی در سال 2019. اتاق دارای سه اعتبار معتبر است: اعتباربخشی پنج ستاره از اتاق بازرگانی ایالات متحده ؛ سازمان توسعه اقتصادی معتبر از طریق شورای توسعه اقتصادی بین المللی (IEDC) ؛ و سازمان بازاریابی مقصد معتبر (VisitTulsa) از طریق Destination International (DI). اتاق همچنین دفتر فیلم ، موسیقی ، هنر و فرهنگ تولسا (Tulsa FMAC) ، اوکلاهما فقط کمیسیون فیلم شهرستانی معتبر از طریق انجمن کمیساران فیلم بین المللی (AFCI).

برای اطلاعات بیشتر به tulsachamber.com مراجعه کنید.

درباره ی شهر تولسا
تولسا دومین شهر بزرگ در است اوکلاهما، با بیش از 400000 نفر جمعیت. تولسا یک پایگاه تجاری متنوع ایجاد کرده است که شامل شرکت های برجسته ملی در هواپیمایی و هوا فضا ، ارتباطات از راه دور ، پردازش داده ها ، تولید و توزیع در بین چندین بخش شغلی است. تولسا شناخته شده است که دارای بهترین امکانات رفاهی در شهرهای بزرگ متعادل با کمترین هزینه زندگی و کیفیت بالای زندگی با پارک ها ، موزه ها و موسیقی در کلاس جهانی همراه با تجارب عالی خرید و غذا است. شهر تولسا دولت تقریباً 3700 کارمند دارد و خدمات گسترده ای را در اختیار دارد تولسا ساکنان.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به cityoftulsa.org مراجعه کنید.

منبع: اتاق منطقه ای تولسا

لینک های مربوطه

https://tulsachamber.com